Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:12 20.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Против клонирането на ник има изходнови [re: amrta]  
Автор Trendi ()
Публикувано21.02.08 14:12



Просто трябва да си създадеш стил на писане и всеки клонинг веднага ще се разпознава.

И моят ник може да се клонира чрез игра с буквичките.

А по-лошо в ДИР наистина има.



Тема Re: Едно уточнение...нови [re: camie_]  
Автор Trendi ()
Публикувано21.02.08 14:21



Тогава няма начин. Но много трудно може да се измисли благозвучност бе идентичните гласни.



Тема Re: Едно уточнение...нови [re: Trendi]  
Авторhuanji (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 22:38



Ако клонираш "О" на латинеца с "О" на кирилица, няма да стане. Буквите трябва да са различни и като изписване.





Тема Re: Едно уточнение...нови [re: huanji]  
Автор Trendi ()
Публикувано22.02.08 08:26



Това не го знаех. Явно ДИР-а са си оправили този бъг. Определено вярвам на това, което пишеш, защото зная, че ти си модератор на друг клуб. Както го бях описал беше преди не много време, но както и да е. Излиза, че аз съм в грешка. Е, така поне ще се създаде малко повече работа на неблагонамерените.

Със здраве и късмет!





Тема Re: Едно уточнение...нови [re: Trendi]  
Автор huanji ()
Публикувано23.02.08 09:04



Подобно.





Тема Не е така, Трендинови [re: Trendi]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано26.02.08 19:21



Сайтът при заглавия и никове смята латинското H и българското Н за едно и също. Не става, недей да шашкаш хората.
Обърнете внимание как например като подредите темите по азбучен ред на заглавията или никовете, българското В отива при латинското B, българското Н - при латинското H, и така нататък. Има ги за едни и същи.
Или напишете като ник или заглавие примерно "гого" и вижте как при пускане на мнението се чете като "roro".
От бая време е така. По-точно аз не помня да е било друго. Може да е било, но доста отдавна.

Редактирано от Mиpa_M на 26.02.08 19:23.



Тема Re: Не е така, Трендинови [re: Mиpa_M]  
Автор Bиepko (alter ego)
Публикувано26.02.08 21:55



Има друг бъг обаче. Може да се накара дир.бг да извежда никове с буквата г, както са си, а не като r. Така че остава тази възможност - някой да направи дубликат на roro с гого.





Тема Приятели,нови [re: Bиepko]  
Автор camie_ ({Miss Caprice})
Публикувано05.03.08 21:34



Вие подменихте въпроса - той беше за най-обикновено дублиране на регистриран от друг нерегистриран (със същия ник) то е напълно нормално нещо, но се чудя за какво му е на някой да го прави..?
Та някой представял ли се е за вас с вашия ник, но нерегистриран, както стана при мене?

The way I am....blue melody...


Тема Re: Приятели,нови [re: camie_]  
Автор Bиepko (alter ego)
Публикувано06.03.08 13:36



Може и да се е случвало някога, не помня. За какво му е на човек? Нямам представа и не ме интересува... Аз винаги влизам регистриран. И, смятам че би било добре абсолютно всички клубове, не само някои, да се забранят за нерегистрирани. Разни хлъзгави оправдания за свобода и анонимност, за невъзможност да влезеш отнякъде...
А ми,
1. дали ще си регистриран или не, все си донякъде анонимен, но винаги имаш IP адрес и той е виден. В крайна сметка никъде не си анонимен!

2. влизането в системата (логването) не отнема почти никакво време (както и регистрацията), а пък който толкова е примрял от нужда да попише във форума в точно определен момент, ще си влезе от сигурно място или каквото там го устройва.



Тема Re: Приятели,нови [re: Bиepko]  
Авторxoxo (Нерегистриран)
Публикувано06.03.08 15:44



пълни глупости
влизането регистриран бави много




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.