Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:55 25.05.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Едно изстрадало коте търси втори шанснови  
Автор denii (писанка)
Публикувано25.01.08 22:32



Тази хубавица на около 2 годинки беше иззета от лошата й стопанка преди година. Тя я лишаваше от храна, топлина и грижа. От няколко месеца котето живее при мен вкъщи. Красива е, много гальовна и умна. Има идеални хигиенни навици, кастрирана е, обезпаразитена. Като нрав е игрива и весела. Обича да стои при хора и да спи при мен. Не обича обаче да я мачкат много много, нито да я държат на ръце. Разбира изумително бързо какво искаш и най-вече какво не искаш от нея. Едно изстрадало коте търси своя шанс за втори дом и добри стопани. Ако я припознаете за вашият нов домашен любимец може да пишете на denitza_avramova@abv.bg





Моля ви, не трийте темата. Знам, че не е за този клуб, но просто се опитвам да намеря дом на едно същество.



Тема Re: Едно изстрадало коте търси втори шанснови [re: denii]  
Автор Trendi ()
Публикувано26.01.08 10:18



Красива котка.





Тема Re: Едно изстрадало коте търси втори шанснови [re: denii]  
Авторrebirthing (Нерегистриран)
Публикувано10.02.08 23:48



Вече съм прибрала 3 котки с подобни трагични истории, ако взема още една, мен ще изгонят на улицата

Пиши обаче дали си и намерила стопанин, защото съдбата и не ми е безразлична
Успех



Тема Re: Едно изстрадало коте търси втори шанснови [re: denii]  
Автор Пъpпъл (дъжд)
Публикувано11.02.08 14:40



Да, но хората от това клубче ще я хранят "здравословно"


дали ще и понесе?

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Едно изстрадало коте търси втори шанс [re: denii]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано11.02.08 16:25



а защо не си осиновите някое изстрадало дете?
Или децата не заслужават храна, топлина и грижа?



Aut Caesar, aut nihil


Тема Re: Едно изстрадало коте търси втори шанснови [re: Last Roman]  
Авторmh (Нерегистриран)
Публикувано11.02.08 17:21



Изключително ми е любопитно каква е умствената схема, задвижила ръката ти по клавиатурата и родила този постинг...



Трудно ми е сериозно да си представя ситуация, в която някой се двуоми дали да си вземе дете или коте



Тема Re: Едно изстрадало коте търси втори шанснови [re: mh]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано12.02.08 01:14



И не мен ми е трудно да си представя как може да се радваш повече на някакви въшлясали животинки, отколкото на хората, ама всеки луд с номера си.



Aut Caesar, aut nihil


Тема Re: Едно изстрадало коте търси втори шанснови [re: Last Roman]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано12.02.08 10:01



Къде прочете 1. че котето е въшлясало и 2., че тук някой се радва повече на котките, отколкото на хората? Смятах, че дилемата "куче или дете" или "коте или дете" съществува само в представите, които шепа баби имат за "кучкарите" в парка. Човекът през цялата си история е живял с животни и ги е обичал, и нуждата от този контакт оцелява в стерилната и отдалечена от природата градска обстановка, в която живеем. И не като алетернатива на нуждата от деца. У повечето хора има достатъчно обич и за двете. Да не говорим, че деца и животни съществуват чудесно заедно. Често ми се е случвало да чета, че едно дете, което живее с животно вкъщи има по-силен имунитет и расте по-уравновесено и отговорно, доколкото от малко се учи да се грижи за някого. Също съм чувала, че алергиите са присъщи не на селските деца, които раснат между кокошарника и обора, а на децата, отглеждани в стерилна градска среда. Тъй че за мен въпросът, който ми се е случвало баби да ми задават в парка, като ме видят с кучето: "Децата или кучетата са по-важни?", е абсолютно изпразнен от съдържание.

Shine on you crazy diamond...


Тема Re: Едно изстрадало коте търси втори шанснови [re: Last Roman]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано12.02.08 11:43



Животинките са по-естествени от хората... Например едно коте или едно куче обича човека много по-непринудено, чисто и истински, отколкото... една жена е способна на това.





Тема Re: Едно изстрадало коте търси втори шанснови [re: бeзпътeн]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано12.02.08 11:58



Ей тва вече го приех лично! Най-вече противопоставянето човек - жена.



Shine on you crazy diamond...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.