Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:43 09.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Last Romanнови [re: Last Roman]  
Автор huanji ()
Публикувано04.02.08 09:42



Виждам, захванали сте курс по антично въоръжение - гладиус.





Тема хмммнови [re: amanda]  
Автор Пъpпъл (дъжд)
Публикувано04.02.08 09:46



Не е много вярно това, че големи майтапи, малка пишка.



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: хмммнови [re: Пъpпъл]  
Автор huanji ()
Публикувано04.02.08 09:56



Бе не знам, но оназа вечер имаше почитателки и като дойдоха за него се бяха наострили. В интерес на истината на мен не ми обърнаха никакво внимание.





Тема Re: Last Romanнови [re: huanji]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано04.02.08 10:45



жената явно принадлежи към прослойката, която си пада по големите размери, а гладиусът ми е точно 49 см.



Aut Caesar, aut nihil


Тема Re: хмммнови [re: huanji]  
АвторLast Roman (Нерегистриран)
Публикувано04.02.08 10:52



Следващият път обещавам да се появя с бронята - почти е готова.


В събота не можах да ви уважа - имах запой до първи петли с едни френдове, на които разправях за отвъдморските ми приключения в земята на фараоните.



Тема от мен да мине:)нови [re: huanji]  
Автор Пъpпъл (дъжд)
Публикувано04.02.08 11:21



ще ти кажа защо е така:))

Той носи обикновено по два шоколада в джобовете си на такива срещи, а колко и трябва на една жена.

Особено от както шоколадът е и зеленчук. Както и суджукът:))

А ти шоколад нямаше.
Вземи следващия път и ще те чакат на вратата, и като гладни кокошчета ще ти се нахвърлят.


Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Как съжителствате тревопасни с мършоядни?нови [re: amrta]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано04.02.08 11:45



Много е лесно. Просто готвя и месо за тях - и то става добре! Обичам си ги, знам, че не са съвършени, но не бих ги променяла - все пак са по-добри отколкото сама бих си ги измислила. Не е голяма жертва да подишам малко изпарения от скарата. А те не се опитват да ми влияят.
Знам, че има родители, които забраняват на децата си да ядат месо. Е, това мисля, че е по-вредно отколкото едно кюфте в чинията.



Тема Re: хмммнови [re: huanji]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано04.02.08 11:49



Ти си бракуван вече, забранено ти е да се заглеждаш по чужди фусти, а и те по теб.

Ако все пак ти е много трудно (нали и ти си човек), да ти вземем едни конски капаци, да ходиш с тях...
Ето това е предимството на моето старомоминство - неограничена свобода до гроб...



Тема Re: Как съжителствате тревопасни с мършоядни?нови [re: amrta]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано04.02.08 12:30



Нямам никакви проблеми, кой каквото иска да си яде в мое присъствие, вкъщи и т.н. Повечето ми приятели са вегетарианци, но не малко са и такива, дет си хапват и мършичка, това си е техен проблем. Аз не им се бъркам изобщо и те на мен.

Не съм фанатичен вегетарианец и всеки вид фанатизъм (дори в името на правилна кауза, а за фанатика съответната кауза, източник на фанатично обсебване, е винаги "правилна") е болест.

Затова човек трябва да умее да прощава. Да прощава грешките на хората, да им прощава недостатъците. Всички сме хора и никой от нас не е предпазен от възможността да греши.

Нека бъдем по-умерени.



Тема Re: Как съжителствате тревопасни с мършоядни?нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано04.02.08 13:38




Това е то любовта. :)

Shine on you crazy diamond...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.