Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:53 08.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Как съжителствате тревопасни с мършоядни?нови [re: Фeйщицa]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано02.02.08 20:30



Не изключвам възможността да е всичко това и много повече. Имам такива приятели, които адски много уважавам.

По ирония на съдбата, в най-тежкия момент от живота ми, до мен бяха хора, които нито са вегетарианци, нито имат моето разбиране на живота. Един обичен вегетарианец например точно в този момент се изпари...Това беше голям урок, но въпреки това не бих направила компромис със себе си. Нали знаеш, има компромиси, които, след като направиш, граници, които след като преминеш, вече не си ти!
А твоят приятел, ако е всичко това, което описваш, едва ли ще му е трудно да възприеме идеята за вегетарианството.




Тема Re: Как съжителствате тревопасни с мършоядни?нови [re: dreadx]  
Авторxoxo (Нерегистриран)
Публикувано02.02.08 20:36



Точно по същия начин и аз усещам нещата, приятелю, но точно на този човек няма смисъл да му разправяш, само подигравки ще получиш от него, не си струва.



Тема Re: Как съжителствате тревопасни с мършоядни?нови [re: sarni4ka]  
Авторxoxo (Нерегистриран)
Публикувано02.02.08 20:38



ела при мен, скъпа! явно ти си за мен сърничка

при мен месото е изключено да се появи на маса или по какъвто и да е повод защото съм вегенарианец откакто се помня.



Тема Re: Как съжителствате тревопасни с мършоядни?нови [re: sarni4ka]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано02.02.08 20:46



Говорим си на един и същи език.

Но ми се струва, че осъждаш хората за това, че ядат месо. А това е голяма грешка! С тази предубеденост не можеш да видиш хубавите им качества. Вътрешният свят на човека няма нищо общо с това дали е месоядец или вегетарианец. Ако не ми вярваш, да те запозная с няколко кукувци тревопасни.



Тема Re: Как съжителствате тревопасни с мършоядни?нови [re: xoxo]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано02.02.08 20:55



Ти като правиш такива предложения, даваш ли си сметка, че жените са едни такива сладникави същества, твърде сладникави и лигави за твоя вкус! Да не стане от скъпа на...





Тема Re: Как съжителствате тревопасни с мършоядни?нови [re: amrta]  
Авторsarni4ka (Нерегистриран)
Публикувано02.02.08 21:14



Съгласна съм, че е така. Има всякакви хора и от двата типа. Всъщност като се замисля - не съм озлобена към месоядците, а по-скоро огорчена. Имам приятели, които ядат месо и не ги осъждам затова, но също така не мога да ги допусна твърде близо до себе си, защото само като си помисля с какво се хранят, всякакво желание да си отворя напълно душата пред тях, просто умира. Не съм имала късмета да срещна разбиране и толерантност от страна на месоядците през годините ми на вегетарианство. Може би затова съвсем се отдръпнах от тях. Виждам и хубавите им качества, имат ги. Така или иначе на никого лошо не съм направила, защото яде месо. Но да ми е далеч от масата и леглото!





Тема Re: Как съжителствате тревопасни с мършоядни?нови [re: Last Roman]  
Авторsarni4ka (Нерегистриран)
Публикувано02.02.08 21:18



Какво нехуманно видя в това една жена да ступа един мъж, който си го е заслужил?


А как се възприемам си е моя работа.



Тема Re: Как съжителствате тревопасни с мършоядни?нови [re: dreadx]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано02.02.08 21:22



Наистина миризмата на месото понякога е адски гадна. Но е интересно и как рецепторите на човека се променят. Например брат ми е споделял, че му мирише на хубаво, че му се прияжда, докато на мен ми се гади.

Ти иначе от кога си вегетарианец, защото обикновено хората, които от малки са свикнали без месо, развиват такава непоносимост. Поне при моя милост е така, а и от наблюдения съдя.

!



Тема Re: Как съжителствате тревопасни с мършоядни?нови [re: amrta]  
Автор dreadx (минаващ)
Публикувано02.02.08 21:31



От съвсем малко детенце никой не е успял да ме убеди да ям месо,
иначе са си яли всички около мен.



Тема Re: Как съжителствате тревопасни с мършоядни?нови [re: dreadx]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано02.02.08 21:41



Значи си вегетарианец по душа!

Може да се предположи също, че си бил веге в минал живот (разбира се ако приемем теорията за прераждането).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.