Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:35 17.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Ще ме уморите от смях!нови [re: Last Roman]  
Автор Пъpпъл (дъжд)
Публикувано05.02.08 13:59



Грухчофилест кръвопиец-хич даже не е смешно.



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Как съжителствате тревопасни с мършоядни?нови [re: amrta]  
Автор kambam ()
Публикувано05.02.08 14:37



Ее, щом ти харесва всичко е на 6


Какво работиш :)?



Тема Re: Ще ме уморите от смях!нови [re: amrta]  
Автор kambam ()
Публикувано05.02.08 15:03



Ами тя яде месо сигурно веднъж два на седмица, понякога цял месец не яде ...
така че не е проблем. Дръпам се и правя физиономия :))
Жена ми не се натоварна от такива неща, волна птичка е.
Много често гледа някой филм с такъв интерес, че чак не искам да и кажа че сме го гледали вече 1 или два пъти :)))

За детето си много права, но конфликти винаги може да станат дори и двамата да се вегета - примерно аз исках да бъде суровоядка и никога да не боледува. Спорехме доста дали ябълката, крушата или пъпеша е по-добра първа храна от оризовата каша. После дали може да включим ядки, и накрая и я оставих тя да решава какво ще яде бебето, тъй като ходя на работа уж :) и нямам толкова време.
Аз съм отрасъл с месо и много шоколадови вафли и въпреки че от това зъбите ми доста пострадаха вече имам пълен контрол да се променя както искам

, в този смисъл не мисля че какво ще яде бебето е толкова важно за нея- като порасне ще може да реши.
А ти защо държиш детето да не яде месо?



Тема Re: Ще ме уморите от смях!нови [re: Пъpпъл]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано05.02.08 15:14



ау, как ме обиди...
довечера няма да спя от угризения на престъпната си съвест.


от утре минавам на бакла...

Aut Caesar, aut nihil


Тема Re: Ще ме уморите от смях!нови [re: Last Roman]  
Автор Пъpпъл (дъжд)
Публикувано05.02.08 15:47



пЛощавай



бакла-недей. това и Грухчо не би го ял.

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Как съжителствате тревопасни с мършоядни?нови [re: amrta]  
Авторxoxo (Нерегистриран)
Публикувано05.02.08 19:02



е разкажи каква ти е работата сега, след като пусна тази приказка, стана интересно да се разбере





Тема Re: Ще ме уморите от смях!нови [re: kambam]  
Автор huanji ()
Публикувано05.02.08 21:35



Според мен, оризовата каша е за предпочитане, защото стомаха на бебетата не е подготвен за груба сурова храна. Виж, ако става дума за пюрета от плодове, то те са за предпочитане за първа захранка и мисля, че нашето девойче беше захранено от майка си точно с такива.



След като Тодор Колев изпя - "Мъжът във домакинство не се меси", реших, че майката има права да си храни детето както намери за добре, а аз имам достатъчо занимания, като например да се правя на мъж и прочие.

Наистина, идеята е, че майката е постоянно до детето и може да прецени най- добре, а и съм фен на девиза - " за да вървят нещата, един трябва да казва".



Тема Re: Ще ме уморите от смях!нови [re: Фeйщицa]  
Автор huanji ()
Публикувано05.02.08 21:38



Да бъдем толерантни.





Тема Re: Как съжителствате тревопасни с мършоядни?нови [re: kambam]  
Автор huanji ()
Публикувано05.02.08 21:44



Според моите разбирания, щастието не зависи от външните фактори. То е вътрешно състояние, само по себе си, без реална основа във външните обекти и събития.

Но да кажем, че моите разбирания не са задължителни.





Тема Re: Чудя се тогаванови [re: kambam]  
Автор huanji ()
Публикувано05.02.08 21:47



А едно време имаше и краве масло. Ех, спомени...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.