Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:44 28.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: съвсем ексцентрично!!!нови [re: camie_]  
Авторpaди (Нерегистриран)
Публикувано03.01.08 02:28



Аз тази съм я виждал. Беше на събора на белите братя преди 6 или 7 години. Рускиня или нещо подобно, на около 40-50 г. Доста дебела. Според мен си беше ексхибиционистка. Жалко, имаше толкова мазни гънки, че ти се отщяваше да погледнеш в нейната посока. Не помня легендата и - със сигурност не беше яла 3 или 6 месеца - но слънце ли ядеше, дишаше през кожата ли... и разправяше, че била приличала в тялото на 20-годишна. Един даже потвърди, българин, на около 25. беше убеден, че на такава му прилича. Е да, ама отпосле се оказа, че той не бил ебал.... :)))) т.е. - гледал той 20 годишни, но само отдалече и то по tv1000. Та според мене жестоко се заблуждаваше, и госпожата не беше така тлъста само от вода ;).
Много е оцеляла - 6 години поне!
Някой виждал ли е още слънце- и водояди?



Тема Re: Аз съм фрутарианка...нови [re: Morning Glory]  
АвторNEW (Нерегистриран)
Публикувано08.01.08 16:41



И аз съм плодояд.Но не постояннен.През лятото по някое време минавам само на плодове за по 30..40 дна.Първия път е много трудно докато свикнеш.но свикнеш ли един път после е лесно.Първите дни 5..6 дни се чустваш малко отпаднал и ако имаш излишни килограми...те започват да се топят докато достигнеш нормалото си тегло.Интересното е че не изпитваш апетит и глад когата не си се хранил дълго време а само лека отпадналосткоято ти подсказва че е време да ядеш..Отпада нуждата да пиеш вода и да си миеш зъбите.Стомаха се свива и започва да работи на друг режим..след време залочваш да усещаш как хранатаІплодоветеІ вътре в теб се движи по пътя си...и когато храната излезе няма неприятна миризма а напротив има аромат на плодове.Чувстваш се страхотно .....
Хората в НАЧАЛОТО са се хранили предимно с плодове ...и наКРАЯ пак ще се храним с плодове ...защото те са единствената храна която дава ЖИВОТ.....



Тема Re: Аз съм фрутарианка...нови [re: Morning Glory]  
АвторNEW (Нерегистриран)
Публикувано08.01.08 19:12



Aко никой има подобни разбирания нека ми пише:sunny_fruit@abv.bg
Skype: sunny_fruit



Тема Re: Аз съм фрутарианка...нови [re: NEW]  
Авторплoдчe (Нерегистриран)
Публикувано08.01.08 20:08



За плодовия аромат на лайната може да се поспори. Говоря от личен опит - дори и да ям само плодове, лайното мирише си на лайно, но не и на плодове!



Тема Re: Аз съм фрутарианка...нови [re: Morning Glory]  
АвторBereтapянeц (Нерегистриран)
Публикувано09.01.08 13:23



Ти не си фрутарианка ти си ненормална - ходи се прегледай. Плодовете имали душа и чувства ??!!!?!?! ПСИХО!





Тема Re: Аз съм фрутарианка...нови [re: Morning Glory]  
Авторcтoyн (Нерегистриран)
Публикувано10.01.08 12:42



Аз пък съм петриянец -/петрос-камък/.Ям камъни,защото нямат чувства и не растат по дърветата.В редки случаи съм акварянец,щото ми се налага да прокарвам с вода.Мисля да стана марсианец,щото там камък-на корем,а фрутарианци и вегетарианци няма грам.



Тема Re: съвсем ексцентрично!!!нови [re: Last Roman]  
Авторcamie_ (Нерегистриран)
Публикувано11.01.08 22:51



Е, ти ти пък искаш и да ги видиш даже

... може пък да не се виждат с прото око...да са като духове. И не става въпрос за фотосинтезиращи, (иначе щяха да са зелени) а за хранещи се с универсална енергия, така че дори и да си видял такъв не си разбрал. Доколкото знам досега в света има около 300 регистрирани случая такива. И не бъдете чак толкова скептични всички....



Тема Re: съвсем ексцентрично!!!нови [re: camie_]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано12.01.08 11:27



дефинирай понятието универсална енергия.



Aut Caesar, aut nihil


Тема Re: съвсем ексцентрично!!!нови [re: camie_]  
АвторИ. (Нерегистриран)
Публикувано12.01.08 15:53



Споко, не всички сме скептични. Пък и Римлянина е тук в качеството си на агент-провокатор.





Тема Re: съвсем ексцентрично!!!нови [re: И.]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано12.01.08 16:22



Откога на любознателните хора им викат провокатори?
Просто искам доказателства за тая мистериозна универсална енергия.



Aut Caesar, aut nihil



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.