Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:31 16.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Предколедна срещанови [re: kambam]  
Авторdreadx (Нерегистриран)
Публикувано06.01.08 00:03



Да, защо да променяме името, още не е сигурно дали няма да пропуснем и Великден.. ;)



Тема Re: Предколедна срещанови [re: dreadx]  
Авторxoxo (Нерегистриран)
Публикувано06.01.08 01:35



ми да, предколедна, щото ще е преди следващата или последващата коледа



Тема Re: Предколедна срещанови [re: xoxo]  
Автор dreadx (непознат )
Публикувано06.01.08 22:35



Поради ниския интерес, предлагам при организацията на следващата среща да потърсим съдействие от клуба на алкохолиците :Р
:) сериозно - дайте да измислим нещо, но понеже тук никой не пише, може би затова нещата се влачат с месеци. По-добре ще е да се разберем по ICQ или e-mail.



Тема Re: Предколедна срещанови [re: dreadx]  
Авторxoxo (Нерегистриран)
Публикувано07.01.08 08:49



забрави, приятелю, тези мърди няма да се наканят освен ако всички планети не се подредят в една линия.
особено е важно разни лигави никове дето живеят в чужбина да са дошли в България, при това едновременно и да искат едновременно да дойдат, иначе оная лигла фейщица не е удовлетворена сексуално.



Тема Re: Предколедна срещанови [re: xoxo]  
Автор dreadx (непознат )
Публикувано07.01.08 22:44



С цел максимално удовлетворяване на всички ваши изисквания, които разбрах от предния пост - хич не са малко - направих един диагонален прочит на цялата тема и установих, че възрастните хора предпочитат да се срещат на палатка, по възможност без жени и деца, като най-подходящата за това дата била 12-ти (не разбрах кой месец, но сигурно през лятото), важно било на небето да греят ЛиГаВи РоЗоВи ЗвЕзДи, а в тяхна чест всички планети да бъдат подредени по права линия. За да дочакаме следващия такъв момент, трябвало първо да посетим срещата на клуб-вампири, където ще ни направят безсмъртни, понеже това се случвало веднъж на 690 години през 3 хилядолетия, а последното подобно събитие било регистрирано в Бургас през 63-та.
Лошото в тая работа с вампирите е, че трудно после бихме могли да наречем срещата "вегетарианска"..

Междувременно нека да си организираме някаква по-обикновена среща.
Ще изчакаме 3-4 дена темата да отлежи, докато я прочетат сериозните участници.
Не ви съветвам да си оставяте телефон или e-mail тук, но имайте предвид за края на седмицата и пишете кога/къде ще ви е удобно. Според мен в петък е добре, понеже в събота може някои да са заети с друго, но все пак нека да гласуваме и да решим за денят.
Освен това не е задължително да се ходи на вегетариански ресторант, навсякъде сервират шопска салата и водка.

edit: за връзка използвайте e-mail: dreadx#dir.bg , като замените # с подходящия символ (това е против роботите за автоматично събиране на e-mail адреси, с цел - спам.)
Желателно е до сряда вечерта да сте изпратили e-mail за участие, в който да посочите предпочитан ден/място. След това ще публикувам всички предложения, за да има време да ги обсъдим.

Редактирано от dreadx на 07.01.08 22:56.



Тема Re: Предколедна срещанови [re: dreadx]  
Авторxoxo (Нерегистриран)
Публикувано07.01.08 23:52



аз съм за.
петък или събота, за мен няма значение.



Тема Re: Предколедна срещанови [re: dreadx]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано07.01.08 23:53



А предложението ми за 12-ти? Предложих по-късна дата, за да могат хората да си направят програмата и да не поемат други ангажименти.
Какво ще кажете за чайната, спомената от Мактуб? :)

We are such stuff as dreams are made on and our little lives are rounded with a sleep...


Тема Re: Предколедна срещанови [re: Фeйщицa]  
Авторxoxo (Нерегистриран)
Публикувано08.01.08 11:37



наистина си ужасна!
пак почваш глупавите пазарлъци без дори да се усетиш, че точно срещу тях ритаме.
от предколедна срещата стана средгодишна, а ти искаш хората да имали още време, ами дай да го направим през декември 2008 година, та хората да имат още повече време да планират нещата си...

както вече ти казах, щом държиш на определени хора, направи си индивидуална среща с тях, защо искаш всичко да подчиниш на това?
в края на краищата не виждам защо трябва да подчиняваме всичко на факта, че някой не живее в България и всички да се съобразяваме с него.
нима е толкова сложно, та трябва подобна среща да става веднъж на високосна година, че и по-рядко?



Тема Re: Предколедна срещанови [re: xoxo]  
АвторФeйщицa (Нерегистриран)
Публикувано08.01.08 11:52



Не ти преча да се срещаш с никого. :) Сигурна съм, че всеки, който има влечение към военния ред; който обича да бъде укоряван, етикетиран, дисциплиниран, пришпорван и пр., вече няма търпение да се срещне с теб. :) Аз, обаче, бих искала да се видя с хора, които вече познавам и са ми приятни от една страна, и от друга страна с хора, които чета отдавна тук и бих искала да познавам лично. Не търся самоцелна среща. Така че не виждам какъв е проблемът ти да се видиш с тези, които биха се отзовали на поканата ти, а аз, междувременно да се опитам да стигна до някаква уговорка с тези, които бих се радвала да видя. :)



Тема Re: Предколедна срещанови [re: xoxo]  
Авторнeпoзнaтa (Нерегистриран)
Публикувано08.01.08 12:14



Я, Волкодав ника си мени, но стила на писане - не






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.