Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:53 26.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Вижте кои са най-известните БГ вегетарианци  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано26.11.07 14:20



Напоследък много оживено медиите обсъждат проблема с носенето на кожи от животни и с консумирането на месо. Всеки, разбира се, има право на свое мнение по въпроса, но доста известни личности пропагандират и дават личен пример, като в един или друг период от живота си стават пълни или частични вегетарианци. Кои са те?
Известните "холивудски" вегетарианци ги знае цял свят - сред тях са Орландо Блум, Дани де Вито, Камерън Диаз, Пенелопе Круз, Дейвид Духовни, Памела Андерсън, Деми Мур, Ким Бейсинджър, Джулия Робъртс, Алисия Силвърстоун, Брайън Адамс, Кърт Кобейн, Били Айдъл, Майкъл Джексън, Аланис Морисет, Принс, Бритни Спиърс, Тина Търнър, Шанайа Туеин, Ванеса Уилямс... Българските знаменитости имат много по-кратка традиция в тази посока и не може да се каже, че са особено много - най-известните сред тях са бившия премиер Иван Костов, Галя от Каризма, Коцето-Калки, Дичо - бившият вокалист на Д-2, актрисата Ани Пападопуло, бившата фолк певица Лияна Вижте кои са най-известните БГ вегетарианци >>. Повечето БГ известни обаче не само признават, че обожават месо, но се и хвалят, че много вкусно го приготвят.





Тема Re: Вижте кои са най-известните БГ вегетарианцинови [re: .]  
АвторLast Roman (Нерегистриран)
Публикувано26.11.07 15:55



то и хомосексуализмът е модерен, така че всеки според акъла си следва модата.





Тема Re: Вижте кои са най-известните БГ вегетарианцинови [re: Last Roman]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано26.11.07 16:07



Това значи, че гей-вегетарианец е супер модерно! Ще взема да стана и гей





Тема Re: Вижте кои са най-известните БГ вегетарианцинови [re: .]  
АвторLast Roman (Нерегистриран)
Публикувано26.11.07 16:24



ми давай, "днеска е на мода педерастката порода", както се пееше в една песен на Хиподил.





Тема Re: Вижте кои са най-известните БГ вегетарианцинови [re: Last Roman]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано26.11.07 17:31



Не си съвсем прав

Доказано е, че гейовете-вегетарианци са стълба, на който се държи производството на моркови



Тема Re: Вижте кои са най-известните БГ вегетарианцинови [re: Last Roman]  
Автор ГAУHC (LHC)
Публикувано27.11.07 13:16



веге-чалга-педераст и получаваш новоизпечен водещ на вечерно "толкшоу" :)



Тема Re: Вижте кои са най-известните БГ вегетарианцинови [re: ГAУHC]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано27.11.07 15:21



Ясно, а ти си "мърша-чалга-педераст"... или може би е по-точно да се каже - "мърша-чалга-лесбийка".



Тема Re: Вижте кои са най-известните БГ вегетарианцинови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 15:29



Папа ти си пич

Чел съм и други твои изказвания и ми се нравиш Освен това оценявам хората, които разбират от шега. Така че, твой почитател съм

Къде се загуби бореца за гей правата Никам нещо знаеш ли?



Тема Re: Вижте кои са най-известните БГ вегетарианцинови [re: ГAУHC]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано27.11.07 16:18



Колега, що дириш в тоз тревопасен рай?



Facta, non verba!


Тема Re: Вижте кои са най-известните БГ вегетарианцинови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 16:53



Явно борбата за права е по-лесна в нета

А с християнството и православието и аз имам проблеми. След няколкото ми изказвания, за "любезната" атмосфера витаеща в наши известни манастири. Пък като ги подкачих на тема "вяра и отричане от мамона" съвсем пощуряха Така че, за мен там виси табелка "you are not wellcome here"

Пичовете долу са готини. Точно пък църкваджиите намерили да ми се правят на морални. Дето няма грях, който не са експериментирали с него.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.