Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:01 18.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Сирененови [re: Aлekcия]  
Авторtitan (Нерегистриран)
Публикувано03.11.07 08:30



Има оранжерии ,които се топлят с минерална вода , а вътре така се засаждат култури,че да няма вредители, т.е. миризмата от съответното растение НЕ позволява да се завъждат съответните вредители.Природата го е измислива отдавна





Тема Re: Сирененови [re: titan]  
АвторAлekcия (Нерегистриран)
Публикувано03.11.07 14:22



- Може, но поне по моя роден край топли минерални извори няма, а тор от крави, и то зелена, неугнила. Тстстс ... Колко нитрати съдържат зеленчуците не искам да мисля, защото и аз от пазара купувам като всички. Пустата ракийка, нали удряме по малка, без салатка - не върви...



Тема Re: Сирененови [re: Aлekcия]  
Авторtitan (Нерегистриран)
Публикувано03.11.07 21:07



Е по твоя край не зная как е. Но умните хора почват вече сериозно да се ориентират към чисти храни



Тема Re: Сирененови [re: Aлekcия]  
Авторздpacти (Нерегистриран)
Публикувано03.11.07 22:50



Ба кравите царевица от кога ядат?!? И тея мандри - мизерници - знам аз две, едни малки такива, гледат си и кози зад цеха и мешат млякото с козе и с такова от козел

дори. Едната е данонската, другата е Фама, във Филибето.




Тема Re: Сирененови [re: agrimonia]  
Авторlncg (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 08:28



С решение не се става вегетарианец. И с убеждение, че виждате ли, мята е от убити животни. Това за мен също не е нормално. И ако е мое дете, щях да се опитам по всякакъв начин да я убедя да приема млечни продукти и най-вече да разбера кой й влияе по този начин.
Не казвам, че нещо фатално се е случило, но ако в тази възраст много бързо зопочне да се вманиячва на тема хранене е опасно.



Тема Re: Сирененови [re: lncg]  
Авторtitan (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 10:56



Всъщност опасно става по-късно , познавам много хора , които от родителите си страдат здравословно. Така, че не давай съвети за дете, кето не е твое какво ще убеждаваш и какво няма да убеждаваш.



Тема Re: Сирененови [re: titan]  
Авторlncg (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 18:09



Познавам семейство, където момчето, вече голям мъж сега, дори и психиатрията не може да го оправи, защото така се е вманиячил даедно със семейството си на тема вредни лекарства, че дори отказва да се лекува.
Иима си диагноза, не си спомням името, както булимията е сбързана с хранененто,
но това е свързано с мания за здравословен начин на хранене и непрекъснато се мисли кои храни какви са, търсене на специални храни и т.н. Това започнало от пубертета и не са му обърнали внимание, а може и да са го поощрявали.
Така че давам съвет, пък който иска да приема.



Тема Re: Сирененови [re: lncg]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано04.11.07 18:15



Благодаря на всички! Безпътен, специални благодарности за подкрепата!Дадох на дъщеря ми да прочете мненията ви. Днес спокойно прояде сирене. Иначе не е спирала да яде кисело мляко, кашкавал, топени сирена и други млечни продукти. Явно мненията на вегетарианци със стаж са важни за нея- тя е вегетарианка само от 6-7 месеца.



Тема Re: Сирененови [re: agrimonia]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано04.11.07 18:17



Нека продължава с вегетарианството.



Тема Re: Сирененови [re: agrimonia]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано04.11.07 18:31



Драго ми е като те чета и се радвам на това, което подразбирам за връзката ти с щерката. :) Щеше да е хубаво ако повече родители говореха по този начин с децата си, подкрепяха ги и им помагаха да взимат сами решенията си. Щяхме да живеем сред повече уравновесени и зрели хора. :)

We are such stuff as dreams are made on and our little lives are rounded with a sleep...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.