Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:01 19.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Зеленчуци със спагетинови [re: huanji]  
АвторИ. (Нерегистриран)
Публикувано21.10.07 10:34



Благодаря Хуанджи, ако уредиш нещо, пиши на този мейл: greenspring@dir.bg



Тема Re: Зеленчуци със спагетинови [re: И.]  
Автор huanji ()
Публикувано21.10.07 13:25



Уредих, ще ти пиша на мейла.





Тема Re: Зеленчуци със спагетинови [re: huanji]  
АвторИ. (Нерегистриран)
Публикувано23.10.07 09:08



Готово, вече съм собственик на сушилня за плодове и зеленчуци. Сега трябва да се снабдя с някакъв преходник, защото щепсела е UK стандарт и започвам да действам.





Тема Re: Зеленчуци със спагетинови [re: И.]  
АвторTOШE (Нерегистриран)
Публикувано23.10.07 09:59



Ами преходник трябва да има във всеки магазин за електро материали. Поне в Монтана успяха да ми предложат три вида и този, който купих струваше около 1.50 лева.



Тема Re: Зеленчуци със спагетинови [re: И.]  
Автор huanji ()
Публикувано23.10.07 20:28



Ще й дърпам ушите на Люси, да си продава така стоката...

Купи си наш щепсел шуко и го смени. Ако не знаеш как, ще ти кажа.

Не препоръчвам преход, понеже англичаните имат строго определен стандарт за фаза и нула, докато у нас няма. Което практически значи, че ако офази уреда, е на късмет къде ще се падне бушона в щепсела, на фазата или на нулата и теоретично може да се изпържиш. По таз причина при нас всички уреди от Англия, са с български щепсели и не ползваме преходи. Най- много за адаптори, но там е безопасно.

Стандарта е Английски, в останалата част на Европа е като нашият. Мразя стока от Англия!





Тема Re: Зеленчуци със спагетинови [re: huanji]  
Автор jiven ()
Публикувано24.10.07 12:25



олеее, моля хуанджи, искам и аз такава сушилня. както и автомат за хляб. ще ти бъда много благодарна ако ми кажеш откъде да си ги купя. ъъъ, може и на бележка координатите, хем да не те обвинят в реклама, хем да не свършат щом са кът.





Тема Re: Питканови [re: huanji]  
Автор jiven ()
Публикувано24.10.07 12:39



на мен пък е ми по-скоро смешно това: "За съжаление вегетарианството изисква доста внимание, за да не липсва нищо на организма."
да не искаш да кажеш че при скапан режим ако включваш кюфтета сичко ще е наред.

честно казано никак непременно не свързвам вегетарианството с доброто хранене. както и яденето на месо. доброто хранене не зависи от това дали ядеш месо или не. приемането или неприемането на месо е личен избор и не е свързано с балансираното и разнообразно хранене, това е моето мнение. ако не обръщаш внимание и ядеш само моркови или само кюфтета обаче, почват да липсват разни неща на организма, съгласна съм:) а тва с водораслите е нож с 2 остриета тоже.



Тема Re: Питканови [re: jiven]  
Автор huanji ()
Публикувано24.10.07 13:02



Набавянето на качествен белтък изисква по- богат асортимент при вегетарианството.



Казвам моето мнение, нищо сериозно.



Тема Re: Зеленчуци със спагетинови [re: jiven]  
Автор huanji ()
Публикувано24.10.07 13:04



Проучвам въпроса и за сега в седем магазина няма сушилни. Но продължаваме...

За автомат май по- добре да изчакаш малко. И да има сега, не знам какво е останало...



Тема Re: Зеленчуци със спагети [re: jiven]  
Автор huanji ()
Публикувано24.10.07 13:16



От десет магазина, няма.
Препоръчвам ти да провериш в магазините на ”Квазер електроник”, там не съм звънял. В София има няколко, единият беше из уличките зад ЦУМ. Опитай да потърсиш в интернет повече за адресите им. В Плевен имат магазин, ако видя ще ти звънна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.