Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:48 19.05.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема баси форуманови  
Автортитaн (Нерегистриран)
Публикувано03.10.07 22:07



Абе тук дебилството продължава с всичка сила . Не бях влизал няколко месеца и сега гледам все едно и също се дъвче ..дъвче..дъвче..

Много хора не могат да разберат ,че докато не започнат да поемат само чиста - в истинския смисъл на думата - растителна храна и то както трябва винаги ще имат проблеми.
За месоядните от типа на Последния Ром е излишно да говорим , те са просто "енергийни вампири" :)) и търсят да смучат енергия от разни смотаняци,които не знаят къде се намират в пространството.



Тема Re: баси форуманови [re: титaн]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано03.10.07 22:22



Брях, как ме разконспирира. Я обясни феномена 'енергиен вампир'? Гледам покрай веге литературата и много научна фантастика четеш /то не че първото се различава от второто/.



Facta, non verba!


Тема Re: баси форуманови [re: Last Roman]  
Автортитaн (Нерегистриран)
Публикувано03.10.07 22:30



Сега гладувам и ме мързи да обяснявам.



Тема Re: баси форуманови [re: титaн]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано03.10.07 23:10



успех в гладуването и гледай да не си докараш гастрит.



Facta, non verba!


Тема Re: баси форуманови [re: Last Roman]  
Автортитaн (Нерегистриран)
Публикувано03.10.07 23:41



хе хе хе , как само ме развесели ?? Не се притеснявай, аз зная какво правя :)
Мерси за пожеланието



Тема Абстрахирайки се от темата на клуба...нови [re: Last Roman]  
Автор Trendi ()
Публикувано04.10.07 08:56



... бих искал да ти кажа, че има методика за лечение чрез гладуване. Няма никакво значение дали ще се гладува вегетарианска храна или месна. Чувал съм от лекар, че диабет се лекува за сега най-успешно чрез 28 дена глад. Аз не съм специалист в тия работи, но съм склонен да вярвам.

Късмет!





Тема Re: баси форуманови [re: Last Roman]  
АвторN-Angel (Нерегистриран)
Публикувано04.10.07 10:24



Сигурен ли си, че вампирите са само фантастика!






Тема Re: баси форуманови [re: N-Angel]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано04.10.07 10:33



Енергийните да

При наличие на толкова свободен ток, ниско и високо напрежение, те отдавна са инжинери по подръжката в електроцентралите

А симпатяката на снимката е просто санитарен инспектор, проверяващ дали няма болни кокошки от птичи грип. Съвременното човечество е толкова натровено от пушене, пиене, друсане и прочие пороци, че нито един държащ на здравето си вампир няма да рискува да пипне някоя знайна или незнайна болест


По тази логика, адептите на веге-движението са вампири. Искат чист и екологичен свят за да могата на спокойствие да си смучат кръвчица от крави, овчици и разни други тревопасни А при вида на съвременното човечество изпадат в стомашни кризи



Тема Re: баси форуманови [re: няkoй]  
Автортитaн (Нерегистриран)
Публикувано04.10.07 10:59



Вие само ме изберете за модератор, а аз лесно ще изчистя клуба :) хи хи хи



Тема Re: баси форуманови [re: титaн]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано04.10.07 11:11



Поредния мераклия за Господ-Бог? Кой ще те избере? Те тука, не могат да се разберат кой е по-вегетарианец а ти модератор искаш






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.