Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:09 11.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Има ли тука хора които...нови  
Автор Trendi ()
Публикувано28.09.07 14:07



... са били вегетарианци и след време са минали пак на месна храна? Ако има, тогава ще бъде интересно:

1. Защо са станали вегетарианци?
2. Защо пак са се върнали към месото, след като вече са преминали към вегетарианството?





Тема Re: Има ли тука хора които...нови [re: Trendi]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано28.09.07 14:50



Не четеш Тренди, не четееееш... А и не отговаряш като те питат

Аз. Почти две години, в резултат на което си скапах организма. Накрая мязах на зомби.

Защо, точно не си спомням вече. Беше поради някакви стомашни проблеми и бях подведен от доктори-многознайковци. Знаеш ли колко време след това, съм ги клел да пукнат в адски мъки дано Беше преди близо 20 години. След възвръщане, към естествения начин на хранене само след половин година бях като Батман Качих от хижа Вихрен до връх Вихрен за час и 10 минути с 20 кила раница. Другарите зеленояди пристигнаха час след мен. Такива ми ти работи



Тема Re: Има ли тука хора които...нови [re: Trendi]  
Авторлyпyc (Нерегистриран)
Публикувано28.09.07 16:10



като малък не ядях месо. После ми дойде акълът в главата и си наваксах загубеното.





Тема Re: Има ли тука хора които...нови [re: няkoй]  
АвторBereтapянeц (Нерегистриран)
Публикувано28.09.07 16:29



Аз пробвах за един месец, тва е супер простотия да насилваш тялото си и да не му даваш това от което има нужда. Цял месец се чувствах зле. Няколко дни след като почнах пак да хапвам месо всичко си дойде на мястото.



Тема Re: Има ли тука хора които...нови [re: лyпyc]  
Автортa(мapa (Нерегистриран)
Публикувано28.09.07 22:20



близо 10 години бях вегетарианка, и накрая усещах че напълно олеквам откъм главата. Сега ям нормална храна, чувствам се чудесно, живея 10000 процента по-пълнокръвно отпреди, изпитвам оргазми, слаба съм, нямам храносмилателни смущения. само пораженията на сивото вещество мисля че са безвъзвратни



Тема Re: Има ли тука хора които...нови [re: няkoй]  
АвторИнтepecнo (Нерегистриран)
Публикувано29.09.07 01:00



Би ли обяснил по-потробно какво ти се случи, какви проблеми възникнаха и доколко си сигурен, че са заради вегетарианския хранителен режим. Имаше ли и някаква промяна в психиката ти в негативна насока? Питам сериозно



Тема Re: Има ли тука хора които...нови [re: тa(мapa]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано29.09.07 05:49



Явно наистина са безвъзвратни, но това не е в следствие на вегетарианството разбира се.



Тема Re: Има ли тука хора които...нови [re: бeзпътeн]  
Автор N-Angel (Nietzschean)
Публикувано29.09.07 21:41








Тема Re: Има ли тука хора които...нови [re: тa(мapa]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано01.10.07 00:51



Ако представите ми за света се основаваха единствено върху твърденията на хора като Някой, Тамара, Last Roman, Lupus и прочие титани на мисълта, те щяха да бъдат еднозначни: светът е пълен със здрави, силни, енергични, дейни, потентни, интелигентни хора, които не знаят що е болест и тук таме се наблюдава по някоя групичка вегета, преследвани от болести, немощ, малокръвие, малоумие и пр. Не знам въпросните на коя планета живеят, но на планетата, на която живея аз, болестите не се лекуват с ядене на месо и месоядните боледуват наравно с вегетарианците.
И, Тамарче, не разчитай само на кебапчтата ако искаш да активизираш оцлелялото си малцинство от сиви клетки. Има и по-традиционни средства, като книжките например. Може би ако прибегнеш до тях, ще се замислиш върху изплъзващите се и размити значения на думата "нормално" и няма да я позлваш с такава лекота.





Тема Re: Има ли тука хора които... [re: :)]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано01.10.07 06:31



на това му викам кон с капаци. Ти едно му говориш, а то блее ли блее.



Facta, non verba!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.