Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:47 28.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Новак - вегетарианец  
Автор Илиянa_ (непознатa)
Публикувано30.08.07 20:55



Гледах най-отвратителния филм в живота си... Earthlings и реших да не ям месо повече.. Предполагам, че месото дава някакви хранителни вещества.. чудех се .. дали имате някакви съвети .. от сорта на.. веществото набавя "някакви си там вещества".. щом не ядеш месо.. трябва да пиеш знам ли .. (ако бяха плодове- щях да пия витамини, нали ?)... и въобще каквито и да е съвети.. Ще съм доволна на всякакви.. Предварително искам да ви благодаря за вниманието..

Усмихни се! Усмивките лекуват.



Тема Re: Новак - вегетарианецнови [re: Илиянa_]  
Автор lex ()
Публикувано30.08.07 21:14



Здравей и добре дошла в отбора!


Направила си правилния избор!

Сега вероятно имаш нужда от информация как да си набавяш всички необходими вещества.
Предлагам ти да прочетеш позицията на Американската Диеотоложка Асоциация относно вегетарианския режим на хранене -

Ако след това имаш още въпроси, не се притеснявай да ги зададеш.

Пожелавам ти кураж и да знаеш, че ние сме с теб и ще те подкрепяме!



Тема Re: Новак - вегетарианецнови [re: Илиянa_]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано30.08.07 22:36



Тъкмо се чудех къде си се затрила, а ето те в този комичен клуб.



Facta, non verba!


Тема Re: Новак - вегетарианецнови [re: Last Roman]  
Автор Илиянa_ (непознатa)
Публикувано31.08.07 11:22



Липсваше ми..

но в този "комичен клуб" не се шегувам.. наистина мисля да откажа месото.. само него.. прекалено много обичам да ям, за да спра с каквото и да е друго..

Усмихни се! Усмивките лекуват.



Тема Re: Новак - вегетарианецнови [re: lex]  
Автор Илиянa_ (непознатa)
Публикувано31.08.07 11:23



Много ти благодаря за всичко... :)

Ще ми трябва подкрепа... особено, докато се признавам пред роднините...

Усмихни се! Усмивките лекуват.



Тема Re: Новак - вегетарианецнови [re: Илиянa_]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано31.08.07 11:26



И това само заради един филм? Ако е така, то трябва да се откажеш да се возиш в кола. Всеки ден показват размазани хора с изтекъл мозък или черва. Трябва да спреш да си купуваш козметика, ако видиш на какво правят животните заради нея. Трябва да откажеш лекарствата, ако видиш как страдат и умират животните на клинични опити. И още много трябва да откажеш



Ако те влече опитай. Лошо няма. Но ако си решила да го правиш по морални подбуди, бъди последователна



Тема Re: Новак - вегетарианецнови [re: Илиянa_]  
Автор lex ()
Публикувано31.08.07 12:19



Last Roman и "някой" не са вегетарианци.
По техните думи са тук за да се забавляват с нас. Тъй, че не им обръщай много много сериозно внимание.



Има и други като тях.

Редактирано от lex на 31.08.07 12:21.



Тема Re: Новак - вегетарианецнови [re: няkoй]  
Автор Илиянa_ (непознатa)
Публикувано31.08.07 13:02



Не карам кола и не се гримирам.. виж за лекарствата...

П.С. казваш го, защото не си гледал филма.. а за горните две.. може и да размисля, но чесно казано.. ще ме е страх да карам кола в България.. а гримът... ами.. да речем, че мразя да си плескам лицето с него.. така и не можах да свикна..

Усмихни се! Усмивките лекуват.



Тема Re: Новак - вегетарианецнови [re: lex]  
Автор Илиянa_ (непознатa)
Публикувано31.08.07 13:08



Не се сърди , lex .., но аз ги разбирам..

И аз бях против вегетарианството.. заради сестра ми, която ме караше насила да ям здравословно.. сега като не ме кара насила.. е друго.. тя живее един живот, аз - друг . Мисля, че преди време бях пуснала една шеговита тема в този клуб.. повече за шега.. Съжалявам..

Last Roman е приятел. За някой не мога да знам.. не се сещам кой може да бъде...

Но сега наистина мисля да променя живота си.. и искам да ти благодаря за това, че правиш толкова неща да ми помогнеш.. Оценявам го. наистина...

Усмихни се! Усмивките лекуват.



Тема Re: Новак - вегетарианецнови [re: Илиянa_]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано31.08.07 13:12



Гледал съм го. И какво? Нищо. Наскоро гледах филм, как режат клиторите на жени в Африка с парче мръсно стъкло. Документален. Това повече ме впечатли. Животните така или иначе, са част от хранителната пирамида. Както и ние. Но вършенето на безсмислени садизми, за задоволяване на странни религиозни убеждения е нещо, срещу което трябва да се борим. Носиш обувки,чанта и портомне нали

Те да не са платнени?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.