Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:21 19.04.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Какво бихте искали да има в закачените теми?  
Автор Люб ()
Публикувано10.08.07 09:52



Почвам да се занимавам с правенето на закачени теми...
Имам много идеи, но повече глави и сърца мислят и усещат по-добре от една/o :)!
Ta ?

Aз мисля, както много хора дадоха идеи в темата на Киро,
в закачените теми да има общо инфо, линкове,
както и "за"-та и "против"-и относно Вегето...

Смятам че и ще е нужно периодично (годишно 1-2 пъти) да се опресняват/актуализират закачените теми. Това Киро дано прочете, че то ще касае и модераторския въпрос, или админската помощ при актуализирането на теми когато няма да съм аз мод.

Поздрави.



Тема Re: Какво бихте искали да има в закачените теми?нови [re: Люб]  
АвторФ. (Нерегистриран)
Публикувано10.08.07 10:59



1. Митове за вегетарианството. (В месото има незаменими аминокиселини, без които не можеш да оцелееш; Вегетарианците са задължително анемични, отпаднали, импотентни, стерилни и пр.)
2. Откъде си набавяме белтъчини, желязо и пр.
3. Усещат ли картофите болка и страх, когато ги копаем и ако да, съпоставими ли са те с болката и страха на бозайниците. (Ми по всичко си личи, че някои от месоядните ни посетители питаят непоклатима вяра в болката на картофите, та не е зле да представим и нашата гледна точка.)



Тема Re: Какво бихте искали да има в закачените теми?нови [re: Ф.]  
Автор Люб ()
Публикувано10.08.07 11:35



1. много добро предложение!
2. това също, мислех да е към общо инфо.
3. много добре, само че доста ще трябва да се разровя и чета... няма да е зле ако някой има подръка инфо, да даде данни (сайтове, книги, изследвания...).

поздрави!





Тема Re: Какво бихте искали да има в закачените теми?нови [re: Люб]  
АвторФ. (Нерегистриран)
Публикувано11.08.07 11:07



Освен туй бих предложила да има и рецепти. ВЕГЕТАРИАНСКИ рецепти. Въпреки че съдейки по това, че се опитах да създам тема за рецепти и тя бързо потъна назад, май само аз се интересувам от плюскане тук. :)



Тема Re: Какво бихте искали да има в закачените теми?нови [re: Ф.]  
Автор lex ()
Публикувано11.08.07 13:23



и вегански


не е зле да има тема за рецепти



Тема Re: Какво бихте искали да има в закачените теми?нови [re: Люб]  
Автор lex ()
Публикувано11.08.07 13:31



Може първата тема да почва с добре дошли и встъпителна обща информация за вегетарианството, линкове и може и под тях някакви правила за писане в клуба (ако изобщо това е необходимо, тъй като при регистрацията в дира вече сме се подписали под такива).

Може да има тема само за рецепти.

Колебая се за трета тема, защото не е хубаво да има много закачени, но ако има такава може в нея да бъде по обширната информация за начина на хранене, за митовете и т.н. А ако няма трета тема (аз лично гласувам да няма) тази информация може да се сложи в първата.



Тема Re: Какво бихте искали да има в закачените теми?нови [re: Люб]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано11.08.07 21:21



Предложенията на Фейщица и лекс са добри, значи в едната тема - рецепти, в другата - научна обосновка на ползите от вегетарианството.



Тема Re: Какво бихте искали да има в закачените теми?нови [re: Люб]  
Автор jeni4ka (otnesena)
Публикувано12.08.07 15:34



Тия теми 'против' за какво са?


И аз подкрепям идеята на Наско ( не че нещо лично) да има 2 теми , едната с полезно инфо , а другата с рецепти.



Тема Re: Какво бихте искали да има в закачените теми?нови [re: jeni4ka]  
Автор Люб ()
Публикувано12.08.07 15:41



Благодаря на теб, безпътния и на лекси.
Жени, уважавам включването ти.. против следва да има, ты както има против при всички неща. Звучи тъпо, но само за мен и за теб, а за повечето незапознати ще е практично инфо. В страницата за вегето в Уикипедия също има против. Подзаглавието на клуба също включва това... Сега не се сещам за повече аргументи, но теоретично е така, иначе ще липсва нещо :)
А другото звучи добре.

PS: септември може да се видим в Cофето.



Тема Re: Какво бихте искали да има в закачените теми?нови [re: Люб]  
Автормиa (Нерегистриран)
Публикувано14.08.07 14:06



На мен би ми била полезна информация за веганството - пълноценното веганство, рецепти, заместители и т.н.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.