Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:11 16.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Какво бихте искали да има в закачените теми?нови [re: Люб]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано23.09.08 22:16



Да не забравяме списък на вегетарианските ресторанти с мнение и приблизителни цени на изобилна храна за двама.
Мисля, че темата за рецептите ще има голям отзвук, но нека не се слагат прочетени рецепти, а само собствени, изпитани, по които готвим и се храним.
Например: Сега изядохме франзелка с
Пастетче с авокадо за вечеря
Необходими продукти: 1 авокадо, зехтин около 150мл, сол, 1 скилидка чесън, сол, копър, лимонов сок около чаена лъжичка, 1 твърдо сварено яйце. за вегани яйцето се заменя със соева майонеза.
Приготовление: В купата на миксера слагам първо авокадото го стривам, копъра, солта, чесъна / стривам го предварително с пресичка / , и на тънка струйка сипвам зехтина. Накрая нарязвам на ситно вйцето и го добавям. Добавям на вкус лимонов сок , може и сол.

Редактирано от papyy на 23.09.08 22:17.



Тема Re: Какво бихте искали да има в закачените теми?нови [re: Люб]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано24.09.08 12:20



Предполагам, няма да е удачно да има рецепти - такава тема бързо ще се напълни. Но все пак е хубаво да има някакви линкове към сайтове с вегетариански рецепти.



Тема Re: Какво бихте искали да има в закачените теми?нови [re: Люб]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано25.09.08 23:17



Филми и материали за убиването на животните. Защото някои хора и представа си нямат какво означава нагледно това.

Не съм чела всички предложения, затова и не знам дали някой вече не го е дал. Просто ми хрумна...



Тема Re: Какво бихте искали да има в закачените теми?нови [re: amrta]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано26.09.08 09:37



Мисля, че не е редно да се дават подобни филми в заглавната тема, понеже е трърде пристрастно. По тази логика трябва да качим и филми за насилието в Африка, геноцидите и всякакво избиване на хора...и всички дружно да намразим човешкият род.



Нормално и редно би било да се подхожда малко по- научно, за което хора като Люб имат предимство в обработката на информацията. А още по- добре би било да има и линкове с обратната страна на медала, сиреч - възможната вреда от вегетарианството.



Тема Re: Какво бихте искали да има в закачените теми?нови [re: huanji]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано26.09.08 11:03






Queen's only


Тема Re: Какво бихте искали да има в закачените теми?нови [re: Last Roman]  
Автор Hateu (*V*)
Публикувано26.09.08 11:40



плагиат!



Double the pain
Double the pleasure
Double your fantasy
Trust beauty, just say la love


Тема Re: Какво бихте искали да има в закачените теми?нови [re: Hateu]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано26.09.08 11:58



не бе, това е просто reminder за всички мизантропи и радетели за спасяването на планетата от 'човешката чума'.



Queen's only


Тема Re: Какво бихте искали да има в закачените теми?нови [re: Last Roman]  
Автор Hateu (*V*)
Публикувано26.09.08 12:06



ми да де



Double the pain
Double the pleasure
Double your fantasy
Trust beauty, just say la love


Тема Re: Какво бихте искали да има в закачените теми?нови [re: Last Roman]  
Автор ThunderGoddess (Sacer)
Публикувано26.09.08 13:12



Ти първи!





Тема Re: Какво бихте искали да има в закачените теми?нови [re: ThunderGoddess]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано26.09.08 13:27



аз, за разлика от повечето пишещи тук, храня най-топли чувства към всеядното човечество.



Queen's only



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.