Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:51 19.05.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Снощинови  
Автор Edward (The king)
Публикувано16.07.07 13:45



За пореден път установих, че няма нищо по-вкъсно от печено агнешко с ориз и агнешки дреболийки, заедно със салата от домати, краставици и лук и всичкото това с обилно количество бира.







Тема Има бенови [re: Edward]  
АвторBereтapянeц (Нерегистриран)
Публикувано16.07.07 13:53



По вкусно е салата от току що откъснати домати и краставици с пресен лук:)
Е на това му викам вкусно, но насладата няма да е пълна ако няма сочна свинска пържолка

Тъй е а после вегетарянците не били убийци ми и аз не съм В живота ми съм застрелял само няколко катерици. Да ви кажа вкусни са и месото им е много крехно, но са пълни с бълхи. Даже оставих черепите в един мравуняк да ги почистят мравките и след това да ги лакирам - т.е да стане нещо като трофей, само дето някакво животно явно ги беше хапнало защото на следващия ден ги нямаше......



Тема Re: Снощинови [re: Edward]  
Автор Люб ()
Публикувано16.07.07 14:58



Чувал съм че човешкото е по-вкусно.
Повечето хора с липсваща култура на хранене разчитат само на вкуса, така че ти желая приятен пир...: с човешко... що пък не.



Тема Re: Снощинови [re: Edward]  
Автормyъ (Нерегистриран)
Публикувано16.07.07 15:35



Това, което правите е все едно да се изсереш и да викнеш на глас що народ има наоколо да дойде и да види какво си изкарал от задника си. Точно такива сте всичките.



Тема Re: Снощинови [re: Люб]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано16.07.07 15:48



Възможно е и да си прав

Преди години в Южна Африка, зулусите сериозно твърдяха, че няма нищо по-вкусно от човешкото. Въздържах се да питам, откъде имат сведения по въпроса. После домакините ми обясниха, че още има места където се практикува ритуално човекоядство. И властите и зулусите са правят, чене знаят нищо по въпроса.

Ако не са набитите в главите на хората норми, че е непристойно и неморално да се яде човешко не е ясно какво щеше да е. В Ирландия 17-18 век и имало купища подобни прояви. А Африка и Нова Зеландия са си били рай за любителите на човешко до началото на 20 век.

Аз лично смятам, че месото на месоядците е кисело и кофти, като на всеки месояден хищник. Да му мислят сочните вегетарианци



Тема Re: Снощинови [re: Edward]  
АвторФ. (Нерегистриран)
Публикувано16.07.07 19:50



Я да спретнем един малък списък на по-вкусните неща.
1. Суфле от тиквички с чесън. Мммм...
2. Пържени тиквички (ароматът на лятото)
3. Кюфтета от гъби
4. Пица (най-обичам "Венеция" в Дон Домат)
5. Зелена лазаня. Ммм... как не започнах от нея...
6. Фалафели
7. Гъби със сос от рокфор
8. Мусака с гъби
9. Боб, от онзи едрия, смилянския, запечен с лук. Ох, как обичам!
10. Шопска или гръцка салата
11. Спагети с доматено сосче и някакво хубаво сиренце като ементал (пармезанът съдържа животинска закваска по оригинална рецепта - който се съобразява с тези неща, да знае). Спагети или някакъв друг вид паста с манатарки. Пак спагети с песто дженовезе.
12. Чушки пълнени със сирене и доматен сос
13. Най-обикновени филийки с препечен кашкавал
14. Броколи, брюкселско зеле и карфиол, задушени в краве масло и пак с някакво хубаво настъргано сиренце
15. Паниран зелен фасул (това го ядох за първи път през живота си преди няколко дена в Калофер и щях да изям чинията)
16. Бюрек от патладжани. И от чушки обичам :)
17. Качамак с много краве масло и сирене (ох, как се дебелее :) )
18. Кюфтета от овесени ядки
19. "Хайвер" от чесън (мога да ям докато ми прилошее)
20. Гювече
21. Диня със сирене
22. Нектарини
23. Смокини
24. Сини сливи
25. Торта сахер
26. Крем карамел
27. Тирамису
28. Шоколадов сладолед във вафлена фунийка с шоколад отвътре :)))
29. Шоколад
30. Шоколад
31. Шоколад

Кой знае колко неща пропуснах. Вие какво ще добавите?
О, да! Изчетох си творението и се сетих какво съм пропуснала: през зимата няма нищо по-хубаво от гореща доматена супичка с целина и фиде или пък от борша. :)



Тема скара бира сръбска музиканови [re: Ф.]  
Авторzaphod (Нерегистриран)
Публикувано16.07.07 20:26



това му трябва на човек





Тема Re: Снощинови [re: Ф.]  
Авторджинджи (Нерегистриран)
Публикувано16.07.07 20:38



Ти си безкрайно влюбен в храната човек


И аз съм фен на тиквичките, на плодовете, дето си ги натирила надолу в класацията, но на сладоледи, тирамисута и шоколади гледам да не се поддавам
Пробвай зелен фасул, леко запържен с червен пипер, кисело мляко и чесън.




Тема Re: Снощинови [re: джинджи]  
АвторФ. (Нерегистриран)
Публикувано16.07.07 21:00



Как ще са ми надолу тиквичките, бре?! Виж, че с тях почвам. А зеления фасул го обичам плакия.



Тема Re: скара бира сръбска музиканови [re: zaphod]  
Автортитaн (Нерегистриран)
Публикувано17.07.07 08:55



сигурен съм .че любимата прическа ти е "кече" - особено приляга на любителите на сръПската музика :)) това е нещо като Black& Decker , Paul & Shark , Bang& Olufsen и др. такива неразделни кече & фен на сръПската музика :)))






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.