Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:33 22.05.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема оптимистичен поглед върху страстите в клуба  
Автормиa (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 15:51



Според мен всеки, който спестява дори една порция месо от седмичното си меню, поради мисъл за смъртта на животно, опасение за здравето си, за опазване на ресурсите на планетата или просто от чисто любопитство към вегетарианския режим на хранене, може да се нарече вегетарианец. В крайна сметка това не е някаква титла, а желание да се поема отговорност за действията и вегетарианците-членове на клуба ще се учудим, че може би някои от тези, които сега възприемаме като месоядни са точно обратното. Все пак защо ще се вълнуват толкова от разговорите с нас и намирането на истината по този въпрос, ако не са способни на самоактуализация?
Ще ми се да мисля, че е така - иначе защо са всички тези спорове? Вие какво ще кажете (въпросът е и към двата "лагера":))?



Тема Re: оптимистичен поглед върху страстите в клубанови [re: миa]  
АвторФ. (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 17:32



Ей, welcome back. :)
(ако си същата Миа :) )
И аз често съм си мислила, че няма да е зле ако опитвам да си задържам двойното езиче зад заъбите, защото точно за тези месоядни, които идват тук, или поне за част от тях, месоядството и вегетарианството са проблем; задават си въпроси и търсят отговори, съзнателно или не. Може би се опитват да се справят с някои стереотипи за вегетарианството или търсят мотивация, и когато всичко, което получават от нас са нашите стереотипи и съдба (съдене), е, нищо не се получава. :)



Тема Re: оптимистичен поглед върху страстите в клубанови [re: миa]  
Автор Люб ()
Публикувано26.06.07 19:14



100 % true !!!



welcome



Тема Не разбираш правилно нещата!нови [re: миa]  
Автор Цap Изpoд (титаничен)
Публикувано26.06.07 19:59



Месоядните са искрено загрижени за вегетарианците! Трябва да се направи всичко възможно отцепниците да се върнат на сигурно при стадото. Това е за тяхно добро!





Тема Re: оптимистичен поглед върху страстите в клубанови [re: миa]  
Автор Boлkoдaв (опасен)
Публикувано27.06.07 11:53



изключително наивно изказване!
тези хора са тук, защото са комплексари и си търсят някъде къде да си избиват комплексите и да тровят с простотиите си, и намират благоприятна почва сред тези, които им се връзват и отговарят.
целта им е именно някой да им отговори, за да го дразнят, точно както децата си търсят друго дете-жертва, да речем по-пълничко за да го разиграват и да му се подиграват. или да му вземат шапката да речем и да го карат да ги гони за да си я вземе.



Тема Re: оптимистичен поглед върху страстите в клубанови [re: миa]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано27.06.07 15:26



Добро попадение. Ако хората спасят нещо, независимо от причината, това е добре. Ако пък се и окаже, че делото е полезно и за двете страни е още по-добре.



Тема Re: оптимистичен поглед върху страстите в клубанови [re: Люб]  
Автормиa (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 03:18



Аз не съм ви напускала никога - само че сега само чета:).



Тема Re: оптимистичен поглед върху страстите в клубанови [re: миa]  
Авторtitan (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 08:54



По-добре само чети ,че от време на време се изказваш силно неподготвена



Тема Re: оптимистичен поглед върху страстите в клубанови [re: titan]  
АвторФ. (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 10:31



Явно вечният глад никак не ти се отразява добре на настроението. Не помня да съм те чувала да казваш нещо добронамерено.



Тема Re: оптимистичен поглед върху страстите в клубанови [re: Ф.]  
Автортитaн (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 11:16



ами като чета отвреме на време някакви глупости как да реагиерам ?поканете ме на среща и ще ви наговоря куп добронамерени неща :))




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.