Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:47 28.05.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема браво на сони :)  
Автор zaphod (void *lpNothing)
Публикувано30.04.07 09:15



[url] http://www.thisislondon.co.uk/news/article-23394277-details/Slaughter:%20Horror%20at%20Sony's%20depraved%20promotion%20stunt%20with%20d%20ecapitated%20goat/article.do [/url]
и вие трябва да сте доволни, защото убеден съм поне няколко стотин души ще станат вегета като видят от къде идвало местото. аз обаче пак съм доволен, понеже шокираните урбани са една приятна за мене картинка






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM

Редактирано от zaphod на 30.04.07 09:18.



Тема Re: браво на сони :)нови [re: zaphod]  
Авторблa (Нерегистриран)
Публикувано30.04.07 21:58



браво ами: според мен е неуважение към хората, които са оцеляли в ледниковия период, убивайки мамути колкото 2-етажна къща, забележете, за да живеем ние, да им кажем, вие сте баси кръвожадниците, оф, махнете се, ние сега косумираме тревички.



Тема Re: браво на сони :)нови [re: блa]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано30.04.07 23:33



Ъхм, ядем треички, защото консумацията на месо, т.е. убиването, сега не е въпрос на оцеляване, а на чревоугодничество. Или ти живееш някъде в иглу?

We are such stuff as dreams are made on and our little lives are rounded with a sleep...


Тема Re: браво на сони :)нови [re: Фeйщицa]  
Авторблa (Нерегистриран)
Публикувано01.05.07 02:01



ако дядо ти те чуе, ще ти каже, че си станала много префърцунена. освен това ще ти каже, че те са открили колелото, топлата вода, иглата с конец, сапуна и начин да се оцелее при минус -40 градуса температура. ти какво си открила? тези хора са изобретили всички религии на света още преди хиляда години. дънов ако искаш да знаеш плагиатства. евреите като са дали толкова много учени на света и са извършили 50% от откритията на света (не само евреите, но и нашите предци, ама те са по-малко), защо ядат бифтек, можеш ли да ми обясниш. ти като се правиш на някакви индийци, знаеш ли, че те не ядат месо, защото умират от глад. да не мислиш, че на философа му пука дали яде месо или не. той е измислил системата, за да се изхранват тези маймуни, които са с милиарди в индия. разбираш ли сега? нищо не разбираш! за съжаление българия се напълни с такива малоумници, и нацията все повече запада.



Тема Re: браво на сони :)нови [re: блa]  
Автор arancabal (ni6tojni)
Публикувано01.05.07 08:10



Ние 6те ти простим глупостите , дето си ги натворил, но дали ти някога 6те може6 да си прости6 , 4е си такъв, какъвто си





Тема Re: браво на сони :)нови [re: Фeйщицa]  
Авторzaphod (Нерегистриран)
Публикувано01.05.07 08:57



убиването винаги е било въпрос на оцеляване, и днес е така. аз за това казвам браво на сони, защото урбанчетата никога не са виждали клане на животно и се забелязва крайно обезпокоителната тенденция за ужас пред лицето на смъртта в каквато и да е форма. пръкват се разни концепции че Животът бил висша ценност и бля бля бля. а има проблеми които се решават само с убиване, не говоря за яденето, а по принцип.



Тема Re: браво на сони :)нови [re: zaphod]  
АвторИ. (Нерегистриран)
Публикувано01.05.07 10:49



Брей, какви гръмки приказки и гледане отвисоко на "урбанчетата". А ти - неурбанче - какво (кого) си убил. Комарите не се броят.



Тема Re: браво на сони :)нови [re: И.]  
Автор zaphod (void *lpNothing)
Публикувано01.05.07 14:10



А ти - неурбанче... обратното на урбанче е селянче

но всъщност за мое огромно съжаление и аз съм урбанче, понеже не живея на село. но като човек обективен и трезво мислещ, знам че това е си е факт срамен и не е повод за гордост (както обикновено се смята). надявам се все пак да си намеря подходящо занимание на село и тогава със кеф зарязвам града със всичките му задръствания и модни бутици




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: браво на сони :)нови [re: блa]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано01.05.07 14:15



Доста елементарно обяснение за "измислянето" на вегетарианството в Индия. Личи си, че източните концепции за света не те занимават особено.

We are such stuff as dreams are made on and our little lives are rounded with a sleep...


Тема Re: браво на сони :)нови [re: zaphod]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано01.05.07 14:16



Няма такива проблеми, напротив, убиването само създава проблеми.

We are such stuff as dreams are made on and our little lives are rounded with a sleep...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.