Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:24 29.09.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Бай дъ уей, да ви направя антиреклама...нови  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано10.03.07 09:32



...на прочутата смес за фалафели, която възпях тук. Солена, та се не трае и мирише на сода бикарбонат. :( Изядох два фалафела и хвърлих останалите, защото бяха неядливи. :( Тотално разочарование. :(((

We are such stuff as dreams are made on and our little lives are rounded with a sleep...


Тема Re: Бай дъ уей, да ви направя антиреклама...нови [re: Фeйщицa]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано10.03.07 10:40



ми другия път си вземи дюнер.



Facta, non verba!


Тема Re: Бай дъ уей, да ви направя антиреклама...нови [re: Last_Roman]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано10.03.07 10:42



Мдаааа... с фалафели.

Фалафелите по арабските бистра нямат нищо общо с това, което аз си направих от тази смес.

We are such stuff as dreams are made on and our little lives are rounded with a sleep...

Тема Re: Бай дъ уей, да ви направя антиреклама...нови [re: Фeйщицa]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано10.03.07 10:53



Бе тука кой знае как ги правят. Разправят,че в Сирия били най-хубави.



Facta, non verba!


Тема Re: Бай дъ уей, да ви направя антиреклама...нови [re: Фeйщицa]  
АвторBoлkoдaв (Нерегистриран)
Публикувано10.03.07 11:54



Не знам какво си взела и как си го направила, но фалафелите които аз си направих с купената смес станаха почти същите като в Мимас.

Впрочем в магазина имаха два вида смеси и аз взех и от двата вида, но момчето ми каза, че единия вид е определено по-хубав. и съответно ги направих с по-хубавата смес, другата още не съм я опитвал.
А и в края на краищата човек може да си купи нахут, да го смели и сам да си направи сместа, като тогава ще е сигурен какво е сложил, нали?
няма нужда да се ходи чак до Сирия. Но тези в Мимас умеят да ги правят вкусно нещата въпреки че хигиената им не ми харесва, както и целия вид на закусвалнята.



Тема само дето в истинските арабски заведениянови [re: Фeйщицa]  
Авторzaphod (Нерегистриран)
Публикувано10.03.07 11:54



не пускат жени


излизал съм вечерно време в провинциален град от арабска държава, живота кипи, заведенията пълни, зурни се чуват от всякъде, по улиците народ, ама само мъже, ни една жена :)



Тема Re: само дето в истинските арабски заведениянови [re: zaphod]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано10.03.07 12:25



Хаха, какъв пък е този живот, дето кипи без жени? Представям си как излизам вечер да се забавлявам и около мен само жени...

We are such stuff as dreams are made on and our little lives are rounded with a sleep...


Тема Re: Бай дъ уей, да ви направя антиреклама...нови [re: Last_Roman]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано10.03.07 12:26



Сирия не ме влече, ще се задоволя с тукашните, мерси.

We are such stuff as dreams are made on and our little lives are rounded with a sleep...


Тема Re: Бай дъ уей, да ви направя антиреклама...нови [re: Boлkoдaв]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано10.03.07 12:27



Не бяха ли ужасно солени?

We are such stuff as dreams are made on and our little lives are rounded with a sleep...


Тема Re: само дето в истинските арабски заведениянови [re: Фeйщицa]  
Автор Джинджифил (in D minor)
Публикувано11.03.07 13:39



Аз веднъж се излъгах да ям фалафели там и после ми се искаше да си изповръщам червата. Много е гнусно. Пипат с мръсни ръце (примерно току-що са пипали сурова кайма и после - бам - вземат фалафелите). Да не говорим, че за млечния им сос се носеха градски легенди по отношение на антропологичния произход на компонентите му. Сега минавам на отсрещния тротоар, където пък смърди на риба. Абе няма покой за нас.....






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.