Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:46 26.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Още за слузтанови [re: миa]  
Автор Джинджифил (in D minor)
Публикувано16.03.07 22:09




Тази Нова година си обещах да я изпратя по вегански и се надявам, че това ще стане. Новата хранителна диета предполага и нови източници на белтъци, така че може би ще приемам малко повече ядки (не че сега се скъсвам от млечни, няма да е кой знае каква промяна, по-скоро принципна). Преди време бях на Невробекс, но напоследък нищо не приемам и се чувствам добре.



Тема Re: Още за слузтанови [re: Джинджифил]  
Автормиa (Нерегистриран)
Публикувано17.03.07 14:55



Какво е това Нервобекс? Аз си мислех за водорасли някакви.
Аз също не ям много ядки. И покрай тези новини за фъстъците всички ядки нещо ми станаха подозрителни. Но имаме един орех зад блока (в родния ми град) - може и да го използвам за в бъдеще.
Притеснението ми идва от там, че навсякъде където чета за веганство, пише много да се внимава какво се яде - да е разнообразно всеки ден и т.н. Иска ми се да познавах някой дългогодишен веган да ми каже как се чувства и дали внимава толкова.



Тема Re: Още за слузтанови [re: миa]  
Автор jeni4ka (otnesena)
Публикувано17.03.07 20:47



Kolko godishen ti triabva ?





Тема Re: Още за слузтанови [re: jeni4ka]  
Автормиa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.07 14:39



:)
Ти беше веганка, нали? Сега се сетих. Кажи как се чувстваш и внимаваш ли какво и как ядеш? Изобщо притесняваш ли се за някакви липси или просто слушаш тялото си?



Тема Re: Още за слузтанови [re: миa]  
Автор Джинджифил (in D minor)
Публикувано18.03.07 17:09



Невробекс са В-витамини. Има ги в аптеките - към три лева килото

Кутийката.
Водорасли не мога да ям - смърдят на риба, което за мене е убийствено



Тема Re: Още за слузтанови [re: Джинджифил]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано18.03.07 17:37



Водорасли не мога да ям - смърдят на риба, което за мене е убийствено
или обратното.



Facta, non verba!


Тема Re: Още за слузтанови [re: jeni4ka]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано18.03.07 21:06



Ъъъъъ... по какви други критерии може да си избира човек измежду познатите ти вегани, освен възраст? Ръст, цвят на очи? Да разполагаш с познат веган или вегетарианец - една бройка - 38-48г., синеок, 175-185см, сини очи, къса посребряла коса? Да харесва нездравословно хранещи се вегетарианки с внушителна водоизместимост.

We are such stuff as dreams are made on and our little lives are rounded with a sleep...


Тема Re: Още за слузтанови [re: Last_Roman]  
Автор Джинджифил (in D minor)
Публикувано19.03.07 00:34



Всъщност си много прав, водораслите си смърдят на водорасли, а голяма част от рибите миришат на тях, защото алгите са основната им храна





Тема Re: Още за слузтанови [re: Фeйщицa]  
Автор Джинджифил (in D minor)
Публикувано19.03.07 00:37



Явно синеокостта е основното качество, на което държи Фейщица. Ама синеоките в Бг са кът, вземи да се преориентираш





Тема Re: Още за слузтанови [re: Фeйщицa]  
Автор jeni4ka (otnesena)
Публикувано19.03.07 10:05



Ставаше въпрос от колко години да е веган , а не колко да е стар


Ма кой за каквото си мисли де ....
Ще предложа на Наско да направи секция за запознанства към сайта. Той нали си е намерил и не се сеща да направи

Редактирано от jeni4ka на 19.03.07 10:19.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.