Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:46 03.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Възможно обяснение на "меоядните" изцепкинови  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано04.02.07 22:59



"Човек винаги изпитва страх от необичайното. Не може да не си спомняш онова особено надарено момче от твоя клас, което най-често са вдигали да декламира и да отговаря на въпроси, докато всички останали са седели като мумии и са го ненавиждали. Нима след училище най-често не биехте и не малтретирахте това момче? Разбира се, че е било тъй, ние всички трябва да бъдем еднакви. Не всеки да бъде роден свободен и равен, както се казва в конституцията, а всеки да бъде направен равен на другия. Всеки да бъде копие на другия; тогава всички са щастливи, защото няма изключителни личности, които да ги карат да треперят от страх и с които да трябва да се сравняват."

Рей Бредбъри, "451 градуса по Фаренхайт"

We are such stuff as dreams are made on and our little lives are rounded with a sleep...


Тема Re: Възможно обяснение на "меоядните" изцепкинови [re: Фeйщицa]  
АвторMesoqdna izcepka (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 05:45



A za]o wmesto da potyrsi[ problema pri was, go tyrsi[ ot drugata strana?

Otgowora e mnogo prost.

Dosadni i nagli ste s postoqnnata si pretenciq, `e ste ne]o po-dobro, po-wyzwi[eno, po-specialno, `e `owe`estwoto wyrwi wyw wa[ata posoka.

Ne ni hareswat lyvite i pretenciite wi.

Ne ni hareswa razni kompleksari da si priswoqwat wsi`ki weliki li`nosti w istoriqta.

Eto i sega, wie ste bili decata otli`nici i zatowa ste qdeli boj. Az pyk si spomnqj, `e naj-mnogo boj qdqha dwojkadviite ciganeta.



Тема Re: Възможно обяснение на "меоядните" изцепкинови [re: Mesoqdna izcepka]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано05.02.07 08:50



И потвърждението дойде на мига. :))))

We are such stuff as dreams are made on and our little lives are rounded with a sleep...


Тема Re: Възможно обяснение на "меоядните" изцепкинови [re: Фeйщицa]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 13:50



Естествено

Залепихте си ореола и веднага дойде дявола да го очерни.

Не ви ли писна да се мъчите да изкарвате другите лоши а вас добри? Просто за сведение - наколко души от тоя клуб шарят и с други никове по дир-а и изповядват коренно различни идеи. Обикновенно лицемерие или просто скука? Няма да им кажа имената, ама IP-тата не лъже (в пакетите влиза и вътрешния адрес на машината, когато е в мрежа с други). Ако някой си мисли, че в дира е анонимен и може да си мени ника и нрава, да забрави.

Изцепка е когато, твърдиш едно пък правиш друго и се оправдаваш с другите за собствените си кусури. Ей това никога не съм го правил. А тук отвреме на време се превръща в клуб "Професионална оплаквачка от гнусните и гадни мършояди-канибали дето тормозят добричките вегетарианци". Смях в залата



Тема Re: Възможно обяснение на "меоядните" изцепкинови [re: няkoй]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано05.02.07 15:03



Не ви ли писна да се мъчите да изкарвате другите лоши а вас добри? Рече тоз, що периодично наминава, за да ни напомни колко сме лоши. :))) Но риториката ти не ме изненадва, нали сме склонни да си обясняваме другите като налагаме себе си върху тях.
Между другото, не ми беше хрумвало да се чувствам по-добра, но ентусиазмът, с който мякои месоядни присъстват в този клуб май накрая ще ме изкуши да се почувствам. :) Не заради вегетарианството ми, а защото нито деля хората в категории, нито се изживявам като еталон за нормалност, та да имам имам амбицията да "изправям" света.
Що се отнася до анонимността, странно е, че точно ти размахваш пръст и по този въпрос, след като влизаш тук нерегистриран.

We are such stuff as dreams are made on and our little lives are rounded with a sleep...


Тема Хихинови [re: Фeйщицa]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 15:19



Както винаги, отговор по същество - тц

Моля ти се, чувствай се по-добра, по-милосърдна, по-велика и възвишена. Хвърчи из небесата и пей химни колко сте велики. Ще те аплодират. Ще те възхваляват. Е малко понякога ще те стягат наочниците, но ти ще се самоубеждаваш, че такова нещо няма и това е измислица на злобните изцепки-месоядци

А за пръста - не е размахан а е насочен Не обвинително а показателно. Аз съм черен и смърдя на мърша ама защо ли се вижда тук-таме черно и под ангелските крила. Явно е от черните очила, които нося

С удоволствие бих те срещнал на пътя. Но съм сигурен, че няма да е удоволствие за теб



Тема Re: Хихинови [re: няkoй]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано05.02.07 15:26



Тъй тъй, като нямаме доводи сарказмът е добър помощник. ;) Пък ти продължавай да ми слагаш думи в устата и да водиш този безспирен диалог със себе си. Виждам, че си си интересен събеседник. :)

We are such stuff as dreams are made on and our little lives are rounded with a sleep...


Тема Re: Възможно обяснение на "меоядните" изцепкинови [re: няkoй]  
АвторИ. (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 15:46



Само да те светна - от моя компютър например пишем аз, съпруга ми и дъщеря ми. Без да си синхронизираме писанията. Какво откритие си направил всъщност?



Тема Re: Възможно обяснение на "меоядните" изцепкинови [re: Фeйщицa]  
Авторzaphod (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 13:34



Всеки да бъде копие на другия; тогава всички са щастливи, защото няма изключителни личности, които да ги карат да треперят от страх и с които да трябва да се сравняват. от "защото" нататък, всичко е буламач.
никой не бие зубрачите щото са "надарени", а щото са зелени гларуси. не знаеш какво е зелен гларус? ами това е гларус със зелен цвят - нормалните гларуси го убиват. защо това е така? ми на кой му пука. така е решила "майката природа" че трябва да е, така е направила животните. биейки зубрачите, децата просто изпълняват повелите на "майката природа", същата която тук вие уж защитавате така себеотвержено.



Тема Re: Възможно обяснение на "меоядните" изцепкинови [re: zaphod]  
АвторБaй Koльo (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 14:13



А що пъстървата кълве по блестунката? И защо хората рисуват графити? Въпрос на внимание и на лична изява:)
1. "Зубърът" привлича внимание.
2. ""Биячът" изразява вниманието си към "зубъра" както може и както му идва отвътре:)

Толкова е просто:)
Тва не знам кво общо има с месоядците, ама те горките са жални, трябва да им помогнем:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.