Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:50 20.09.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: iskam da mi otgovorite na edin prost vyprosнови [re: Last_Roman]  
АвторИ. (Нерегистриран)
Публикувано12.02.07 07:51



Как така, като крещящо демонстрираш собствения си фанатизъм по отношение на месото, и то в клуб "Вегетарианство", си тръгнал да съдиш вегетарианците фанатици. Що за елементарна представа за забавление имаш. Това сигурно ти е от яденето на месо и необходимостта да се заяждаш непрекъснато с някого - т.е. някаква форма на агресия. Ти така убедително демонстрираш негативите на месоядните, че ако би бил в състояние да го схванеш, трябва начаса да си подвиеш опашката и да тръгнеш засрамен оттук.





Тема Re: iskam da mi otgovorite na edin prost vyprosнови [re: Boлkoдaв]  
АвторИ. (Нерегистриран)
Публикувано12.02.07 07:53



Виждам, че почти съм те повторила в мнението си към Римлянина, ама беше съвпадение





Тема Re: iskam da mi otgovorite na edin prost vyprosнови [re: И.]  
Автор Boлkoдaв (опасен)
Публикувано12.02.07 08:26







Тема Re: iskam da mi otgovorite na edin prost vyprosнови [re: пeтльo]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано12.02.07 12:26



Абе само се правят на оригинални хората. "Не ям това, щото ще има угризения на съвестта, че е било убито за да го изям. Ям друго, щото то нямало сетива."
Много избирателна съвест - и аз искам такава.



Facta, non verba!


Тема Re: iskam da mi otgovorite na edin prost vyprosнови [re: И.]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано12.02.07 13:25





We are such stuff as dreams are made on and our little lives are rounded with a sleep...

Тема Re: iskam da mi otgovorite na edin prost vyprosнови [re: Boлkoдaв]  
АвторИ. (Нерегистриран)
Публикувано12.02.07 19:29



Наздраве! Обичам бира.





Тема Re: iskam da mi otgovorite na edin prost vyprosнови [re: Last_Roman]  
Автор пeтльo (!Champions!)
Публикувано12.02.07 22:19



да, и в същото време трепят хлебарки и комари за удоволствие(хлебарките в градската среда рядко могат да причинят вреда, ако си пазим храната достатъчно добре опакована; комарите от своя страна са донякъде полезни, особено за мъжете - хората по принцип трябва да си сменят кръвта от време на време, жените го правят през има-няма месец, ама мъжете няма как. демек комарите са полезни за мъжете

) - иначе казано вегетарианците убиват невинни и дори полезни за хората животни!


001. You don't fear death, and won't give into torture.

Тема Re: iskam da mi otgovorite na edin prost vyprosнови [re: пeтльo]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано13.02.07 00:03



Ех, как носим вода от девет кладенеца и то не за да докажем една теза, в която сами не вярваме, а просто за да се утешим, че другите не са по-добри от нас и междувременно, ако ни се удаде, да се позабавляваме за тяха сметка. Що пък не? Нека те зарадвам, успяваш. Тази вечер ми е зле, имам куп проблеми, влязох тук уж, за да се разсея, а още повече се натоварвам. За разлика от друг път приемам на сериозно това, което чета и се засягам. Така че дерзай, по силите ти е да обидиш, тогава защо да не го направиш?
Относно въпроса ти за скаридите и пр., не, не ям. Не от убеждение, а защото ми е по-лесно да прекарам една условна граница. Иначе съзнавам, че нещата са размити и сложни.

We are such stuff as dreams are made on and our little lives are rounded with a sleep...


Тема Re: iskam da mi otgovorite na edin prost vyprosнови [re: пeтльo]  
Автор Boлkoдaв (опасен)
Публикувано13.02.07 01:34



а ти защо не ядеш месо от плъхове да речем?
казват, че било като пилешкото, даже по-хубаво.
а също така има много други неставащи за ядене субстанции като пръст, лайна и т.н.
така ги виждам аз нещата.



Тема Re: iskam da mi otgovorite na edin prost vyprosнови [re: Boлkoдaв]  
Автор пeтльoTheDriver (!Champions!)
Публикувано14.02.07 20:29



не са ми предлагали плъхско, на достъпна цена. бих опитал




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.