Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:55 20.09.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: iskam da mi otgovorite na edin prost vyprosнови [re: Фeйщицa]  
Автор пeтльo (!Champions!)
Публикувано11.02.07 17:22



Конкретно това с мисленето и яденето на месо беше повече като шега:) Въпреки, че има известна доза истина, която ти я сподели Римлянина - белтъчините.
Хм, да, ти си го споменала - е ако пък толкова ще се вкарваме в реализма, не всеки може да си позволи да си купува ядки - фъстъци, лешници или бадеми. Или овесени ядки и жито(не особено скъпи, но все пак има и по-евтини меса)... М:)

Иначе едно кратко въпросче. През лятото, когато някой комар ти кацне на ръката и почне да гризе кръв от теб ти какво правиш? Хващаш едни пинсети и го измъкваш оттам и му казваш "Не! Лошо комарче, пий кръв от някой друг!"? Или го убиваш със пълната си злоба на гадно трупоядно и какво беше още там:)

...
A Very Old Man with Enormous Wings


Тема Re: iskam da mi otgovorite na edin prost vyprosнови [re: пeтльo]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано11.02.07 17:49



Убивам с пълната си злоба на гадно трупоядно и какво беше още там. :)))
Знам, че не е възможно да не убиваш и много съм мислила върху личната си граница на убиването. В края на краищата я поставих до удоволствието. Не искам да убивам заради удоволствието от яденето на месо. А комари, хлебарки и пр., няма как. Никога не съм твърдяля, че се изживявам великомъченица и съм готова да жертвам здравето си за благото на хлебарките. :)

We are such stuff as dreams are made on and our little lives are rounded with a sleep...


Тема Re: iskam da mi otgovorite na edin prost vyprosнови [re: пeтльo]  
Автор Boлkoдaв (опасен)
Публикувано11.02.07 21:23



не си нито остроумен, нито интересен, мога много лесно да те оборя по всичко, което казваш.
просто си жалък.
еволюционната верига ако не включваше разум, нямаше и ножове да има, а щеше да го гониш зайо байо из полето.



Тема Re: iskam da mi otgovorite na edin prost vyprosнови [re: Фeйщицa]  
Автор Boлkoдaв (опасен)
Публикувано11.02.07 21:26



това с мисленето не е много сигурно.
тук е пълно с такива дето им липсва нужното оборудване за този процес.



Тема Re: iskam da mi otgovorite na edin prost vyprosнови [re: пeтльo]  
Автор Boлkoдaв (опасен)
Публикувано11.02.07 21:29



да, ама ти си този дето се мяркаш, не ние.
забрави ли че тук е клуб вегетарианство.
като не ти харесва, стой си настрана, яж си луканката и не чети тук, нито се проявявай като писател.



Тема Re: iskam da mi otgovorite na edin prost vyprosнови [re: Boлkoдaв]  
Автор пeтльo (!Champions!)
Публикувано11.02.07 22:03



хората не са единствените създания, които си служат с прибори и оръдия на труда


001. You don't fear death, and won't give into torture.


Тема Re: iskam da mi otgovorite na edin prost vyprosнови [re: Фeйщицa]  
Автор пeтльo (!Champions!)
Публикувано11.02.07 22:07



значи разграничаваме гръбначните от безгръбначните?? хм.. нали и те са животни и имат чувства? би ли яла миди или скариди?


001. You don't fear death, and won't give into torture.


Тема Re: iskam da mi otgovorite na edin prost vyprosнови [re: Boлkoдaв]  
Автор пeтльo (!Champions!)
Публикувано11.02.07 22:08



не се проявявам като писател. и мога да си се мяркам където си искам. все пак не съм аз този, с ник "убиец на вълци"


001. You don't fear death, and won't give into torture.


Тема Re: iskam da mi otgovorite na edin prost vyprosнови [re: пeтльo]  
Автор Boлkoдaв (опасен)
Публикувано11.02.07 23:03



сега пък ника ми ли ти пречи?
извинете, че дишам.
ай сиктир селяко прост!
я ходи на село да храниш кокошките!

[imagehttp://img132.imageshack.us/img132/6768/caroftheyear003eo5.jpg[/image]


Тема Re: iskam da mi otgovorite na edin prost vyprosнови [re: Boлkoдaв]  
Автор пeтльo (!Champions!)
Публикувано12.02.07 07:24



не ми пречи, бе, ама е нелепо да защитаваш такава теза... все едно аз да кажа 'тва птиците са много глпави животни, не заслужават живот', еле пък да защитавам няква феминистска теза;)


001. You don't fear death, and won't give into torture.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.