Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:17 22.05.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Сребърна вода  
Автор Vampirella (EX)
Публикувано22.01.07 12:39



Здравейте, не съм писала отдавна, но съм си тук и си чета.
Сега обаче имам какво да кажа и да питам.
В това ненормално топло време всички мои близки се изпотръшкаха болни.
В желанието си да помогна да се оттърсят от сляпото си доверие към личните им лекари, които изписват антибиотици като бонбонки и те си ги пият безропотно, се присетих за среброто и по-конкретно за сребърната вода.
Аз съм я позлвала за синузит и гърлени инфекции преди време.
Има ли сред вас някой с повече опит и информация по темата? Нека сподели приложения, а аз ще се разровя и в нета да видя какво е положението.

Поздрав!

Всичко е неизбежно. Иначе нямаше да се случва...



Тема Re: Сребърна воданови [re: Vampirella]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано22.01.07 15:47



А какво е "сребърна вода"?

We are such stuff as dreams are made on and our little lives are rounded with a sleep...

Редактирано от Фeйщицa на 22.01.07 15:48.



Тема Re: Сребърна воданови [re: Vampirella]  
Автор ***AГAPTA*** (оммммммммм.....)
Публикувано22.01.07 18:45



Аз също съм я използвала.На прав път си...





.............................

Тема Re: Сребърна воданови [re: Фeйщицa]  
Авторнeизвecтнoтo (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 21:41



Това е вода, престояла 17 часа в специален сребърен съд. формата му е като на разполовена сфера и се държи обърнат с отвора към небето. Преди хиляди години хората са открили способността му да променя водата.
Има различни обяснения за този феномен, но според мен те умишлено опростяват отговорите и пренебрегват основното - тези съдове концентрират в вътрешността си лъчите идващи към нас от далече, много по-далече от слънцето и луната.
В някои музеи има запазени останки от онези времена, когато това се е използвало и признавало! За съжаление, не и в България - не казвам че е умишлено но..


Сребърната вода е целебна!



Тема Re: Сребърна воданови [re: Vampirella]  
Авторpaди (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 21:51



извинявам се, извън темата - може да не отговаряте, особено ако ви възмущава написаното:
е как така в това топло време се тръшкате болни? а когато има киша, студ, влага и смог от печките, пак има болни...
аз пък бях на плаж и карах колело, вчера карах колело, в петък бях на морето...
може би трупам разболяване и ще взема да умре изведнъж в сряда!
а сребърната вода убива бактериите, защото се насища с метални йони, които не са най-животополезното нещо в природата :)



Тема Re: Сребърна воданови [re: нeизвecтнoтo]  
Авторp (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 21:54



хехе, това от космоса ми е адаш - нарича се радиация и от него с малко късмет поникват още по две уши :)



Тема Re: Сребърна воданови [re: нeизвecтнoтo]  
Автор Джинджифил (in D minor)
Публикувано22.01.07 23:48



Този 'феномен' има и доста по-прозаично обяснение - сребърните йони имат бактерицидно действие, а лъчите от безкрая са плод на богато въображение, склонно към мистицизъм





Тема Re: Сребърна воданови [re: Vampirella]  
Автор Джинджифил (in D minor)
Публикувано22.01.07 23:52



Хубаво си решила да ползваш сребърна вода, обчае доколкото знам грипът, който вилнее сега, е вирусен и нито сребърните йони, нито неземните лъчи имат свойството да трепят вирусчета. По-добре погладувай, докато отмине епидемията - това със сигурност би помогнало повече.



Тема Re: Сребърна воданови [re: нeизвecтнoтo]  
Автор нoчнoй_дoзop (потаен)
Публикувано23.01.07 01:57



айдее, обърнахте го на мистика.
ама както вече са казали хората, има си рационално и съвсем ясно и разумно обяснение това, разните лъчи от космоса можеше да ги пропуснеш.
ние като сме вегетарианци, да не сме паднали от луната?





Тема Re: Сребърна воданови [re: Джинджифил]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано23.01.07 21:21



Прозаик.



We are such stuff as dreams are made on and our little lives are rounded with a sleep...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.