Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:22 20.05.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Абе отдавна се каня да питам ама все забравямнови  
Автор Цap Изpoд (Велики)
Публикувано14.01.07 17:55



Как стоят нещата с консумацията на насекоми?





Тема Re: Абе отдавна се каня да питам ама все забравямнови [re: Цap Изpoд]  
Автор arancabal (ni6tojni)
Публикувано14.01.07 18:48



Ami, hapwa6 si gi i gotowo!





Тема Re: Абе отдавна се каня да питам ама все забравямнови [re: Цap Изpoд]  
Автор Джинджифил (in D minor)
Публикувано14.01.07 20:18



Всеки един от нас несъзнателно е изял голямо количество - в един хляб има стотици частички от насекоми. Няма как да се избегне това, просто не трябва да мислим по въпроса. Или трябва да откажем хляба (аз съм на път да го направя).



Тема Re: Абе отдавна се каня да питам ама все забравям [re: Джинджифил]  
АвторИ. (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 15:08



То в хляба има и много по-лоши неща от насекомите, които ме притесняват повече.





Тема кажи какво е лошото в хляба?нови [re: И.]  
Авторpaди (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 22:04



Здрасти, И.!
Тези твои страхове-притеснения наистина ли бушуват около теб? Каква психика имате, то не е работа това нещо!
Я кажи набързо - какво му е на хлебеца? Аз съм произвеждал едно-друго хлябосвързано, ще допълня, ако пропуснеш нещо. Коя е най-лошата част от злините на световната конспирация в хлебния бранш?



Тема Към Радинови [re: И.]  
АвторИ. (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 22:55



О, драги, ти май идваш тук само за да си търсиш жертви. Не помня да съм ти споделяла мнението си относно световната конспирация. Или, ако аз имам тази мания, то ти със сигурност имаш манията да разобличаваш обсебените от идеята за световна конспирация. Ще те разочаровам, като ти кажа, че в случая с хляба имах предвид нещо доста по-прозаично - изпражненията от мишки, плъхове и птици, каквито без съмнение брашното съдържа. Жалко, халосен изстрел за тебе, но ако си все така бдителен, ще откриеш твоя човек - ако не можеш в този клуб, пробвай в друг.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.