Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:50 26.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Предлагам се за модератор.  
Автор Люб ()
Публикувано31.12.06 19:08




Камбичка (предишния Камбам) бе ми предложил наскоро да ме предложи за мод. Аз се почудих, понеже не обичам модерирането...
Някой обаче трябва да чисти от време на време тук, напр. сега

, плюс това и да организира структурата на клуба. От друга страна - редовно влизам тук откак клубът го има, а и имам нужните опит и познания относно тематиката на клуба, както знаят мнозинството тук (а за новите посетители в клуба съм готов да ги конкретизирам тук). А и по желание на мнозинството посeтители може да направим нещо удобно - да се сложи горе една тема с резюмирано общовалидно и (достатъчно) изчерпателно инфо.

Какво ще кажете ?


Редактирано от Люб на 31.12.06 19:53.



Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: Люб]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано31.12.06 20:04



(шушне на ушенце) Ама ако глассссувам за теб много ли ще ми пречоссссстваш отровата?

We are such stuff as dreams are made on and our little lives are rounded with a sleep...


Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: Фeйщицa]  
Автор Люб ()
Публикувано31.12.06 20:12



Ядва сccе.


А и тук пишат предимно зрели хора.
Много поздрави за дейната натура



Тема долунови [re: Люб]  
Автор фoтoн1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано31.12.06 20:22



аз отхвърлям всякакви предложения за модератори и йерархизиране на клуба.
нищо лично, люб

Remember, remember the fifth of November


Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: Люб]  
Автор фoтoн1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано31.12.06 20:25



"Някой обаче трябва да чисти от време на време тук, напр. сега спамовете, плюс това и да организира структурата на клуба."


място на дира ли ще пестиш?
как предлагаш да се организира "структурата" на клуба?

Remember, remember the fifth of November


Тема и друго...нови [re: Люб]  
Автор фoтoн1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано31.12.06 20:41



не съм сигурна, че има такова нещо като "общовалидно инфо"
какво точно имаш предвид, и защо да е проблем да няма закована тема с такова инфо, а да се отваря такава, когато и комуто е нужно?

Remember, remember the fifth of November


Тема Горенови [re: Люб]  
Автор Kaмбичka (US)
Публикувано31.12.06 21:03



Аз съм твърдо за :) Браво за ентусиазма :))
Да бъдеш модератор, но в началото само тези спамове да триеш.

По късно вече като си имаме мод. може да гласуваме дали да има теми най-отгоре и дали да се трият нападки и обиди

Редактирано от Kaмбичka на 31.12.06 21:05.



Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: фoтoн1.618]  
Автор нoчнoй_дoзop (потаен)
Публикувано31.12.06 21:20



място на дира - не, но мисля че не е приятно за всички да има спам, това е все едно да стоиш на мръсно, понеже считаш, че мястото не е твое и няма нужда да го чистиш.



Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: Люб]  
Автор Джинджифил (плод&зеленчук)
Публикувано31.12.06 21:21



Да



Ама дъ не ми триеш мненията после



Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: нoчнoй_дoзop]  
Автор Джинджифил (плод&зеленчук)
Публикувано31.12.06 21:24



BTW, трябва да признаем, че провокациите често освежават клуба, защото понякога са доста абсурдни (и заедно с това забавни)





Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: нoчнoй_дoзop]  
Автор фoтoн1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано31.12.06 21:27



мисля, че е време да отделяш повече време на невиртуалния си социален живот.


повече секс, клубове, такива неща:)

Remember, remember the fifth of November

Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: фoтoн1.618]  
Автор нoчнoй_дoзop (потаен)
Публикувано31.12.06 21:32



хаха, вече почнаха и да ме поучават как да живея.





Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: нoчнoй_дoзop]  
Автор фoтoн1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано31.12.06 21:33



беше само приятелски съвет:)

Remember, remember the fifth of November


Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: Джинджифил]  
Автор фoтoн1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано31.12.06 21:34



ми може и да почне да ти ги трие.
откъде знаеш, че няма да се случи, ако имаме мод?
най-сигурния начин всички да имаме свобода и равноправие е да няма модератор

Remember, remember the fifth of November


Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: фoтoн1.618]  
Автор нoчнoй_дoзop (потаен)
Публикувано31.12.06 21:36



аха, ясно, благодаря за приятелския съвет



Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: нoчнoй_дoзop]  
Автор фoтoн1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано31.12.06 21:36



моля, пак заповядай



Remember, remember the fifth of November

Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: фoтoн1.618]  
Автор нoчнoй_дoзop (потаен)
Публикувано31.12.06 21:37



очевидно ти се страхуваш, че теб може да почнат да те трият, щом толкова ратуваш за свободата на словото тук.



Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: фoтoн1.618]  
Автор нoчнoй_дoзop (потаен)
Публикувано31.12.06 21:38



ще те помоля за в бъдеще да се въздържаш от каквито и да са съвети и мнения към мен.
благодаря за разбирането.



Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: нoчнoй_дoзop]  
Автор фoтoн1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано31.12.06 21:40



мнее
не ми е еня за мене...
аз съм радетел за свобода и равноправие, затуй печеля аз, печели целия клуб, загубя ли, губя само себе си:)
демек, най вероятно ще спра да влизам, ако се случи да стана свидетел на мод своеволие



Remember, remember the fifth of November

Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: нoчнoй_дoзop]  
Автор Джинджифил (плод&зеленчук)
Публикувано31.12.06 21:41



Предчувствам появата на нова Кико-Фотон история





Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: нoчнoй_дoзop]  
Автор фoтoн1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано31.12.06 21:41



искаш да спра да ти пиша?
е това вече е предизвикателство



Remember, remember the fifth of November

Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: фoтoн1.618]  
Автор нoчнoй_дoзop (потаен)
Публикувано31.12.06 21:41



поне аз няма да страдам от твоята липса





Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: Джинджифил]  
Автор нoчнoй_дoзop (потаен)
Публикувано31.12.06 21:50



споко, няма да го допусна.





Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: Люб]  
АвторИ. (Нерегистриран)
Публикувано31.12.06 21:51



Не би било лошо да има модератор, а Люб без съмнение е един от малцината подходящи - имайки предвид неговата съпричастност и информираност по тематиката на клуба, пък и присъщата му толерантност. Аз съм за Люб





Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: нoчнoй_дoзop]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано31.12.06 22:05



На мен пък ще ми лиспва.
Въпреки че не си представям как Фотон ще изчезне както не си представям Люб и своеволия.

We are such stuff as dreams are made on and our little lives are rounded with a sleep...


Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: И.]  
АвторTOШE (Нерегистриран)
Публикувано01.01.07 20:35



Общо взето преди исках и аз да стана модератор по три причини. Едната е латиницата. Не ми струва нищо да обръщам в кирилица с един скрипт. Нямаше да ми отнема нищо като време. Друго е да се трие задължително спама и да има една тема отгоре, нещо като "често задавани въпроси" с препратки към, където са добре обсъждани някои основни теми. Иначе бях съгласен да правя това и без всякакъв знак на модератор, съвсем тихо, все едно че няма такъв. Досега не съм виждал чак такива обиди, които да налагат триене, но ако някъде се стиген до груби псувни и подобни тежки думи, може би ще е по-добре да бъде трито и участника предупреден. Надявам се форума да не види такова неща.
Аз съм неотрален отностно това дали трябва да има или да няма модератор, но ако има не виждам никой подходящ освен Люб.



Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: Люб]  
Автор фoтoн1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано01.01.07 21:14



а освен тия теми дето са с някакъв скрипт или нещо, по какъв друг начин ще се решава кое е спам и кое не?

Remember, remember the fifth of November


Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: Люб]  
Автор Maktub (обичаща)
Публикувано01.01.07 21:56



Аз съм ЗА

(какво ще ме черпиш? )
Спама не ме дразни особено, щото не го чета, но винаги ми се е искало да има закована тема с линкове към други теми и текстове по основните въпроси. Защото търсачката не е с пълно работно време

Слышу голос из Прекрасного Далека....
......В Прекрасное Далеко Я начинаю путь


Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: TOШE]  
Автор нoчнoй_дoзop (потаен)
Публикувано01.01.07 23:22



ти допускаш елементарни правописни грешки и не ставаш за мод.

освен това обръщане на кирилица със скрипт не върви, понеже няма единни правила за писане на латиница. следователно пак ще изглежда грозно и неграмотно. буквата "ъ" например някой ще я напише като "a", друг "y", "ч" като 4 или ch и изобщо ще е още по-смехотворно. скрипта няма как да е толкова интелигентен, че да оправя правописните грешки. ако си навит да ги оправяш на ръка - ок, но първо се научи сам на правопис.

латиницата трябва да се трие или заключва. само това е решението.



Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: нoчнoй_дoзop]  
Автор фoтoн1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано01.01.07 23:29



ша ма прощаваш за намесата, ама не го ли даваш малко диктаторски?
кво ти пречи латиницата? ако на някой не му излиза кредора както аз когато имах проблеми с браузера дълго време, пак ли ще му триеш мненията?
коментара ти за правописните грешки е абсолютно маломен, ама от човек, който си въобрзява, че знае какво е "правилно" разсъждение, друго не може да се очаква...

Remember, remember the fifth of November


Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: нoчнoй_дoзop]  
АвторTOШE (Нерегистриран)
Публикувано02.01.07 00:55



Аз може да допускам всякакви правописни грешки, но преди да постна нещо мога за една секунди да го проверя в Word за грешки. Преди съм го правил понякога, но рядко. Просто не ми пука особено. Доколкото виждам и ти си направил няколко грешки за няколко реда, но както и да е.
Както добре личи от поста ми идеята за модератор в мое лице е тотално в минало време, а и абсолютно никога не съм искал да бъда точно модератор с буквичка до името. В един момент имаше нужда от това някой да върши съвсем малко работа по форума в рамките на не повече от 10 минути на ден.
Превода от латиница на кирлица, не е точно толкова тъп скрипт, който би могъл да се напише на 5 реда , ами малко по-програмирано нещо - най-малкото приема и 4 и Ch за Ч. Същото се отнася и за 6, sh за Ш и т.н. Мисля, че има и още подобрения. Изпробвал съм го с реални писания на латиница и се справя много добре.



Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: нoчнoй_дoзop]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано02.01.07 01:01



Не е чак толкова трудно да се направи скрипт превеждащ български с латински букви на такъв на кирилица, особено с помощта на електронен речник.



Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: |]  
Автор нoчнoй_дoзop (потаен)
Публикувано02.01.07 09:27



да бе, ще слагаш речник, понеже някой тъпак е неграмотен или го мързи и не може и не знае и не иска да пише на кирилица.
гарантирам, че пак ще има думи, които няма да се съдържат в речника, т.е. без човешка намеса няма да мине.
ако на някой му се занимава - да го прави, аз не виждам смисъл.



Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: TOШE]  
Автор нoчнoй_дoзop (потаен)
Публикувано02.01.07 09:33



хайде посочи ми къде съм допуснал правописни грешки!
може би правилното ти го смяташ за грешно поради своята неграмотност?
единствената грешка, която съзнателно си позволявам, е да пропускам главните букви.
разбира се, възможно е някъде и да допусна грешка, но не правописна, а печатна. разликата е съществена - ти допускаш грешки от незнание, и затова естествено е да ги омаловажаваш като казваш, че не ти пука. word-а не е вездесъщ, и там трябва да можеш да прецениш дали да приемеш всичко което той ти предлага.

добре, скрипта ти е достатъчно "умен" за да знае за 4 и ch, но за буквата "а" се правиш на приятно разсеян, а именно там скрипта ти не може да се справи, освен ако не е програма с речник, което предполага база данни и т.н.

както и да е, не го взимай толкова навътре това.



Тема Re: долунови [re: фoтoн1.618]  
Автор Люб ()
Публикувано05.01.07 21:33



В отговор на:

аз отхвърлям всякакви предложения за ... йерархизиране на клуба.
нищо лично...




фотонке,
respect ! точно това е причината и аз да не желая мод. :)
Само че е по-добре да има някой незабележим и коректен мод - в духа на мненията на Тоше по-долу. За да има горе тема - "най-често задавани въпроси", да се чисти глупавият и никому неразбираем спам, да се превежда латиница на кирилица. Друго не желая и няма да си позволявам.Точно така и нe настоявам, нито желая да имам едно "м" до ника си.

PS: Всъщност сега търсачката работи прекрасно, така че тема с "най-често задавани въпроси" не е нужна (и прави клуба по-тромав).
Под общовалидно инфо имам предвид такова което се потвърждава от всички или поне от повечето източници, предимно научни - става дума за мнения на експерти, водещи учени, водещи институции и пр..

Редактирано от Люб на 05.01.07 23:44.



Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: Люб]  
Автор Люб ()
Публикувано05.01.07 21:49



Мерси на всеки писал/а, ще решим значи да чистя добросъвестно. Но засега, както пишат повечето тук, няма да е повече от чистене на неясен текс (тъп спам), както и превеждане на кирилица. Ако търсачката сдаде багажа ще заковем една тема отгоре, но това ме съмнява че ще се случи дългосрочно в дира.
Aко нападките и обидите превишат нормалното (т.е. до две три на 1 пост), ще ги чистим, но досега това не се е случвало.
И не на последно място, обичам клуба и посетителите му.




PS: Би било хитро заедно с Тоше да си делим службата модераторска

Редактирано от Люб на 05.01.07 22:05.



Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: Люб]  
Автор нoчнoй_дoзop (потаен)
Публикувано05.01.07 23:30



не знам защо мислиш, че търсачката отменя нуждата от закована тема с най-често задавани въпроси и онсовна информация.
напротив, нужда от такива заковани теми винаги я има. човек не винаги може да формулира правилно това което търси, да не говорим, че може и да има неща, за които не се сеща, или не знае/не подозира, и за които би научил ако ги има в една такава заглавна тема.



Тема "най-често задавани въпроси"-закована тема?нови [re: нoчнoй_дoзop]  
Автор Люб ()
Публикувано05.01.07 23:52



Мерси за включването, новий нике (а може би все пак старий посетителю? ).

Все пак има доста сайтове за веге вече и на български. Но ще видим, може и да заковем една кратка такава тема, ще спести доста повтарящи се постинги от хора започващи с вегето... Понеже такава тема права клуба по-тромав и вида му по-"повтарящ се", може да я приемем само стига да е силно резюмирана и пълна с разни цветни красоти, а за това ми трябва поне малко време.



Тема Re: "най-често задавани въпроси"-закована тема?нови [re: Люб]  
Автор нoчнoй_дoзop (потаен)
Публикувано06.01.07 11:02



е какво му е тромавото не разбирам?
явно ти си знаеш твоето, не мога да ти схвана логиката.
може да има много сайтове, толкова по-добре, нека бъдат упоменати в закованата тема с линкове. нали това е смисъла - не човек тепърва да рови, а да намери интересни неща систематизирани от някой който вече е ровил.
а то иначе и без форум, човек с гугъла някак може да се оправи.
колкото до повтарящия се вид - аз не виждам проблем в това - ти какво педлагаш, да загубим функционалност заради някаква оригиналност? но това всъщност не е оригиналност.

колкото до зададения неявно въпрос, не съм писал по-рано в тоя клуб, в други клубове се изявявам отдавна. а откога не ям месо - мисля че го писах в една анкета тук, но ще повторя, че месото ми е противно откак съм се родил.



Тема Re: "най-често задавани въпроси"-закована тема?нови [re: нoчнoй_дoзop]  
АвторLub (Нерегистриран)
Публикувано07.01.07 02:42



В отговор на:

е какво му е тромавото не разбирам?



"Тромаво" значи трудно подвижно, инертно. Закована/и тема/и отгоре правят един клуб по-празен откъм първата му стрaница, просто щото на първата страница има с 1/2/... теми по-малко :). Това важи предимно за динамично развиващи се клубове, където на ден има над 20 теми и някои отиват на втора стр., нашият (още :)) не е такъв.

В отговор на:

колкото до повтарящия се вид - аз не виждам проблем в това - ти какво педлагаш, да загубим функционалност заради някаква оригиналност?



Ти изглежда си отскоро тук и не си виждал клубове с по няколко закачени, почти непроменящи се теми отгоре.
Повтарящия се вид e еднообразен вид, което пък e скука. :) Липсата на промяна е липса на живот, а ние искаме тук да е колкото е възможно живо.

Това са само мои обяснения, но идеите ти са ок.

Значи си роден веге. Интересно, и "браво", ако мога така да кажа :). Завиждам ти благоЛодно :)




Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: Люб]  
Автор Kaмбичka (US)
Публикувано07.01.07 03:31



Да добра идея е това и Тошето да стане модератор.
Дори ще е интересно всички да са модератори, така и фотончето ще се радва на равноправие :)) но това сигурно админите от дир.бг няма да искат
И за тема най-отгоре съм навит :), но ти стана ли вече модератор? май трябва да пишеш на някой че единодушно сме те избрали за модератор за вечни времена :)



Тема Re: "най-често задавани въпроси"-закована тема?нови [re: Lub]  
Автор нoчнoй_дoзop (потаен)
Публикувано07.01.07 09:49



благодаря за обясненията, особено за думата "тромаво". ясно е, че ще останем на различни позиции по тези въпроси. но ако искаш да спамим, може да го правим до безкрай.

В отговор на:

Значи си роден веге. Интересно, и "браво", ако мога така да кажа :). Завиждам ти благоЛодно :)



не ми завиждай, защото заради това винаги съм се чувствал различен и в някаква степен изолиран от другите хора. и доста години имах сериозни проблеми, понеже е трудно да бъдеш различен в едно човешко общество.
представи си ученически и студентски столове, впрочем още от детската градина се почнаха проблемите.
след това казарма, не знам дали можеш да си представиш как се отстоява различност в казарма, където целта е да те направят по един калъп.

ако имаше как, предпочитам да не бях различен, но няма как, така че го приемам и си живея така. сега разбира се вече проблема не е толкова голям. даже хората не се учудват толкова ако кажеш, че не ядеш месо. но първия им въпрос обикновено е - "а добре, а риба не ядеш ли" и като отговоря отрицателно следващия въпрос е "ама защо, то нали рибата не е месо".

другия вариант е - "е то и аз не ям месо, само пилешко"

спомням си една леля на майка ми, вече отдавна покойница, Бог да я прости наивно се опитваше да ме увещае да хапна с думите "ама то това не е месо, това е пиленце, хайде хапни"...

и макар в момента да не ми пука кой какво си мисли или какво ще ме пита (да, по-рано ми пукаше, защото ми тежеше вечната реакция на учудване, неодобрение и т.н.) все пак все още има места където е трудно да се нахраниш ако не си месояден. все още има места за обществено хранене, където на този дето съставял менюто не му е минало през ум, че някой може да не иска месо. и в такива случаи пък почват да ми предлагат нещо, което е готвено заедно с месото, да ми го отделят, пак простотия.
абе не е лесно това да си немесояден. не се наричам вегетарианец, защото за мен вегетарианец означава да се храниш само със зеленчуци и плодове, а аз ям млечни произведения и яйца.



Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: Люб]  
Автормиa (Нерегистриран)
Публикувано07.01.07 12:16



Aз мисля, че няма нужда от модератор. Свободата е едно от най-хубавите неща в този клуб.



Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: миa]  
АвторLub (Нерегистриран)
Публикувано07.01.07 14:08



миа,
ще опитам да резюмирам мотивите ми за това предложение накратко.
за свободата съм съгласен, но кажи ми ти, ще бъде ли нарушена тя ако от модератора/ите (когото/които повечето тук познават) :
- се трие нечетливиа спам, пускан на всяка страница от клуба

(виж ili ili ...
- се превежда латиница на кирилица
- се закове една тема отгоре с "най-често задавани въпроси"
- той/те дори нямат едно "м" (обозначението за мод) до ника си и с удоволствие чете/aт всички теми тук и е/са съпричастен/ни към тях

Не знам - ти какво мислиш ?



Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: миa]  
Автор фoтoн1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано07.01.07 16:50



не очаквах някой да ме подкрепи...
мерси

Remember, remember the fifth of November


Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: фoтoн1.618]  
Автор Andrea$ (Andy)
Публикувано08.01.07 15:11



И аз те подкрепям напълно.
Не разваляйте един от малкото напълно свободни и хубави клубове наоколо. Нищо от изброените неща, "налагащи" наличието на модератор не е толкова страшно.
Люб, моите почитания, нищо лично.



Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: Andrea$]  
Автор Люб ()
Публикувано08.01.07 15:23



мерси, Andrea$, моите почитаня също.


нищо лично и от мен, дали ще има мод или не е общ избор и ще претеглям пак "за"-атата и "против"-ите но май минавам на вашето мнение вече..

Pадвам се много че има толкова хора и клубът е хубав и free

Ти няма ли да идваш някой път в БГ да се видим на някоя среща?
Аз пролетта мисля да съм в БГ.
Ако има достатъчно хора, можем да се направи meeting.



Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: Люб]  
Автор Andrea$ (Andy)
Публикувано08.01.07 15:32



Ъ?
Че аз от БГ не съм мърдала напоследък. Даже се радвам, че не съм в "страната на свободата" ;).
С кой ме бъркаш, Люб?



Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: Andrea$]  
Автор Люб ()
Публикувано08.01.07 15:40



По името ти мислех че си в САЩ, а и по честото ти цитиране на учени от запад. Неправилна преценка, не че те бъркам с някого. Изсвинявам се.



Редактирано от Люб на 08.01.07 15:42.



Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: Люб]  
Автор Andrea$ (Andy)
Публикувано08.01.07 16:02



Извинен си!





Тема ЗЗЗЗАнови [re: Люб]  
Автор lex ()
Публикувано11.01.07 14:58



Аз съм ЗА да има модератор и това да е Люб!





Тема Re: ЗЗЗЗАнови [re: lex]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано11.01.07 15:05



Ако ще гласуваме и аз съм за.

We are such stuff as dreams are made on and our little lives are rounded with a sleep...


Тема Re: ЗЗЗЗАнови [re: Фeйщицa]  
Автор alexg (Broken heart)
Публикувано11.01.07 20:22



Да дам и моят скромен глас за Люб!

www.pctechtalk.com - What's your issue?


Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: Люб]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано17.01.07 01:16



Против, заради странното разбиране на кандидат модератора за дефиниция на думата спам.





Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: |]  
Автор Люб ()
Публикувано17.01.07 01:28



Ти не ме разбра. Но прав ти път.





Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: Люб]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано17.01.07 01:35



Много добре те разбрах. Благодаря за правия път, потвърждаваш, че съм те разбрал добре :)



Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: |]  
Автор Люб ()
Публикувано17.01.07 01:44



Радвай се. Ето ти една ПОБЕДА (според теб). Взимай и бягай.



Редактирано от Люб на 17.01.07 01:45.



Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: Люб]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано17.01.07 01:46



Не, благодаря, мисля да поостана. :)



Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: |]  
Автор Люб ()
Публикувано17.01.07 01:47



Браво. Победи тук. Минаваш към другите теми.



Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: Люб]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано17.01.07 01:48



Благодаря.



Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: |]  
Автор Люб ()
Публикувано17.01.07 02:07



Прав си за всичко което ще напишеш навсякъде тук.





Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: Люб]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано17.01.07 03:32



Това е ясно.



Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: Люб]  
Автор jeni4ka (otnesena)
Публикувано17.01.07 11:42



Още ли не си станал модератор? До кога ще чакаме? В края на темата има спам за триене





Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: Люб]  
Автор alexg (Broken heart)
Публикувано28.01.07 19:21



Май няма особено развитие по този въпрос?

www.pctechtalk.com - What's your issue?


Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: alexg]  
АвторMolq drugarkata (Нерегистриран)
Публикувано28.01.07 20:38



Molq drugarko, az pyk nqma da si igraq s lo[iq myr[oqd ]oto toj si prawi kura na kokal`e



Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: Люб]  
Автор elsaa (непознат )
Публикувано29.01.07 02:44



За модератора Люб.

Сори, обаче нямам време да коменитрам защо съм за.



Тема Re: Предлагам се за модератор.нови [re: alexg]  
Автор Люб ()
Публикувано29.01.07 07:15



alexg,

видях постинга ти в майла ми... тук писах че се махам за малко:


(имам си лични причини + сесия)

Ще съм едва преди края на февруари отново тук. Имам интересни неща аз споделяне :).

А свободата е едно от нещата заради които повечето уважаваме този клуб, поне тези които го пoсещават и пишат отдавна.
Мерси все пак за подкрепата :)

Приятна седмица, и take it easy !
Някои хора, които намират живеца си само в заяждането, когато няма кого да уязвят, уязвяват себе си :).
За това можеш да си 100% сигурен. А и тяхното време идва някой ден.



Тема Подкрепям Люб.нови [re: Люб]  
Автор huanji ()
Публикувано17.02.07 22:59



Един глас и от мен.





Тема Вижте каква е работатанови [re: Люб]  
Автор huanji ()
Публикувано25.02.07 17:08



За да е валиден избора за модератор, трябва да бъде уведомен админа(Киро) да пусне тема за такъв. Или най- малкото да даде зелена улица за избор. Това не е случайно, понеже на практика модератори биха могли да станат и хора с нисък морал, които да уронват авторитета на модераторската инсигния.

Затова е добре Люб да се обърне към админа и да му обясни накратко за необходимостта в клуба да има модератор, който да се грижи да няма расистки и всякакви други изцепки, както и явни обиди към членовете на клуба. Админа ще прецени вече, нужно ли е, както и дали човека е подходящ.

Това е за сега.





Тема Re: Вижте каква е работатанови [re: huanji]  
Автор Люб ()
Публикувано27.02.07 07:25




Мерси за включването, hunaji,
но преди време писах тук че излизам малко "в отпуска" (зает съм - сесия, а и лични причини имам...). До месец - два сигурно ще се върна, ще се постарая и да се погрижа за тия избори...
Междувременно може Тоше да стане мод, ако толкова се налага, обсъждали сме с него и с другите тук възможността за двойно модериране - и двамата сме на ти с тематиката тук а и сме отдавна посетители.
Дзак.

Редактирано от Люб на 27.02.07 07:26.



Тема Re: Вижте каква е работатанови [re: Люб]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано27.02.07 10:43



То това модераторство не е иди-дойди. Май ще си седите без мод.

Facta, non verba!



Тема Re: Вижте каква е работатанови [re: Люб]  
Автор huanji ()
Публикувано27.02.07 17:01



И аз като Римлянина, ще ти кажа, че не става така. Като се освободиш, се заемаш с нещата и ако продобиеш модераторски права се отнасяш сериозно. Тоше няма да получи права, това е сигурно.

То и аз имах лични причини, но се върнах.

Поздрави.





Тема Re: Вижте каква е работатанови [re: huanji]  
Автор Люб ()
Публикувано28.02.07 19:51



Ок, съгласие.
В слу4ай 4е стане, няма да е зле ако ми подскаже6 после "правилата" от твоята мод-практика.

Мерси, на тебе двойни



[image]www.klitschko.com/images/photo_1237_1.jpg[/image]


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.