Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:41 07.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: кико, !@#$%^$#%$#%#@нови [re: |]  
Автор фoтoн1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано29.12.06 03:06



ясна е:)
благодаря

Remember, remember the fifth of November


Тема Re:нови [re: фoтoн1.618]  
Автор Kaмбичka (US)
Публикувано29.12.06 05:03



Да





Тема Re: кико, !@#$%^$#%$#%#@нови [re: kiko64]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано29.12.06 06:23



> Ама те предпочитат кокаколата. Ако аз не им дам в съседство има още 3 заведения
> - там ще им дадат. Аз поне мога да ги бъзикна с някой лаф за вредата от колата.
> Покрай тези бъзици бая тинейджъри вече пият друго...(не че другото е по-полезно
> де)

Това е добре, но защо спираш дотам? Вземи стани и наркопласъор, та като идват наркоманите да си купуват дрога да можеш да ги бъзикнеш с някой лаф за вредата на дрогата. Току виж спрели ...



Тема Re: кико, !@#$%^$#%$#%#@нови [re: |]  
Автор Люб ()
Публикувано29.12.06 09:01



v Bylgaria neshtata dalech ne sa taka logichni kakto si gi predstaviash, osobeno kogato se zanimavash s po-goliam biznes. izlishno e da spomenavam kakvo be po vreme na prehoda (1990-20..g.). S tova ne iskam da opravdavam v sluchaia Kiko, a da vi vyrna malko na zemiata.
A Kiko mislia che syshto moje da nauchi malko che tonyt moje da e po-lek i nezasiagasht no da e kategorichen ton.





Тема Re: кико, !@#$%^$#%$#%#@нови [re: Люб]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано29.12.06 09:27



Е, Люб!!!Мек и незасягащ тон!!!
Сляп ли си????Не чете ли тази тема?
Изскача от драките бясно някакво животно , ръмжи , напада , пяна хвърчи от устата му....


Явно някой го е засегнал , може би отвътре нещо го е жегнало....
На такова Нещо с благ тон не може да се отвърне....
Или изобщо не му обръщаш внимание и си отминаваш(съжалявам наистина че не постъпих така) или го наритваш с шутове обратно в драките от където е изскочило...
Гадното в случая е , че наритах едно малко , жалко , беззъбо пале...
Не ми прави чест!
Посипвам си главата с пепел!
Обещавам да не му обръщам повече внимание и да не го настъпя без да искам , докато ми се мота из краката!!!


Бабината Ви трънкина!!!

Тема Re: кико, !@#$%^$#%$#%#@нови [re: kiko64]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано29.12.06 09:32



Че си тъпичка ти личи чак от там където си...
Кико, така единствено заявяваш собствената си ограниченост. Ще докажеш нещо само ако някога успееш да излезеш като достоен опонент срещу аналитичното мислене и голямата култура на това дете...

We are such stuff as dreams are made on and our little lives are rounded with a sleep...


Тема Re: кико, !@#$%^$#%$#%#@нови [re: kiko64]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано29.12.06 09:36



Да ми беше щерка щях и един пердах да ти тегля!
Действително да живеят падналите маски. :))))

We are such stuff as dreams are made on and our little lives are rounded with a sleep...


Тема Re: кико, !@#$%^$#%$#%#@нови [re: kiko64]  
Автор Люб ()
Публикувано29.12.06 09:43



imah predvid tonyt ti predi tova - otnosno lekarite i farmaceftichnata promishlenost... da byde malko po-otnositelen imajki predvid imenno polojenieto v BG
no ima li smisyl da pisha poveche v taia tema v koiato vseki gleda samo svoite asociacii..





Тема Re: кико, !@#$%^$#%$#%#@нови [re: kiko64]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано29.12.06 10:48



Хехе, това ли е новата линия на защита -- "Не са ми на нивота, не трябваше да им обръщам внимание на палетата". :) Колко още варианта ще опиташ? :)

Факт е, че говориш едно, а правиш друго. Оправданията може да си запазиш за себе си.

П.П. Аз за разлика от фотончето имам 2 деца, които отглеждам без да има нужда на нарушавам убежденията си. :)



Тема Re: кико, !@#$%^$#%$#%#@нови [re: Люб]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано29.12.06 10:50



За бизнеса отговорих по-надолу. Интересно е, че се правите на разсеяни там :)

Аз лично нямам нищо против бизнеса на кико, имам против неговото "hollier than though" отношение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.