Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:31 25.04.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема помощ, проучване!  
Автор фoтoн1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано15.12.06 15:18



сега като се прибера ще правя едно проучване за курса по глобализация, обаче реших да започна още сега с няколко въпроса. сърдечно благодаря на всички които ще се отзоват. анонимността е гарантирана тей че споко:))

1. с какви хора се обкръжавате?
2. какво е съотношението на веге и не-веге приятелите ви?
3. интимният партньор веге ли е?
4. а децата?
5. правите ли опити да убедите детето и брачния партньор да станат вегета ако не са?
6. как точно?
7. каква литература четете най-често?
ми май тва е засега.. ако се сетя още нещо ще питам:)
благодаря
Remember, remember the fifth of November

Редактирано от фoтoн1.618 на 15.12.06 15:20.



Тема Re: помощ, проучване!нови [re: фoтoн1.618]  
Автор Люб ()
Публикувано15.12.06 22:42



1. s hora koito obichat da sa v moeto i az obicham da sym v tiahnoto obkryjenie
2. normalno.
3. ne.
4.ne. niamam takiva.
5.ubejdavam samo ako ima jelanie za dialog.inache po princip ne kria istinata :)
6.govoria za tova, kogato stane duma za tema okolo nego. mislia che e namiram otklik - malko hora osyznavat otde idva parcheto meso v chiniiata im, i che ima dostatychno alternativi ot koito niama da im : dojde iazva; se poluchi anemia; iztyneiat muskulite im i pr. mitove.
7.nauchna i alternativna, syshto satirichna.

i zdravei





Тема Re: помощ, проучване!нови [re: фoтoн1.618]  
Автор Джинджифил (плод&зеленчук)
Публикувано16.12.06 22:45



1. С хора, които понасям, без претенции за тяхната хранителна диета - които ме карат да се чувствам специален, които ме харесват, които ме разсмиват, които умеят да ме разбират.
2. 99 към 1, аз съм това едно. Сериозно, нямам веге приятели. Имам веге познати, ама са странни и аз страня от тях. Останалите ми приятели са дзверове:) Фкарват дюнери и дъфчат плът като изгладнели невидели карнивори:)) Даже и очите им кървясват(може само на мен да ми се струва де;)
3. Не
4. Нямам такова чудо. Обаче ако един ден Бог прояви неблагоразумието да ми даде, със сигурност ще е (са) веге. Няма две мнения по въпроса. Силен характер съм и не обичам да ми се противоречи. Спомняш ли си веднъж с теб си говорехме за кучета. Тогава ти казах, че и куче да е, стига да зависи от мен, ще е вегетарианец.
5.Май ти отговорих с горното
6.-------
7. Хм, често чета биографична литература - гледам да се поуча от опита на великите. Иначе - класика, модерни автори, ренесанс. Търся есенцията, каймака, златните прашинки...

Надявам се да съм ти бил полезен





Тема Re: помощ, проучване!нови [re: фoтoн1.618]  
Автор Kaмбичka (US)
Публикувано17.12.06 22:44



Анонимен вег. 3 :)

1. Каквито случайността доведе, с някои си допадваме и ставаме по-добри приятели от други - не знам точни характеристики
2. И аз май съм 20 към 1, в полза на месоядните. Но си мисля е със времето повечето ще станат вегетарианци :))
3. Почти, сърдя се поне половин ден ако яде месо - веднъж на месец някоя риба примерно
4. детето и то :))), ще е хубаво и да яде само сурова храна, но сигурно ще иска да имитира и майката и няма да стане. Основната ми цел е да е здраво и умно. Но има още доста време докато се роди :)
5. Всеки път като видя брат си и го убеждавам да стане вегет., но е много твърдоглав :). Дори баща ми ще стане преди него :)
6. Различно. С доста спорове, но най-вече само това че съм вгетарианец, кара да се замислят хората - тоя пък що е вегатирианец, уж нормален изглежда ...
7. Не чета много, на работа доста документи и техническа. Предпочитам кино и телевизия

Някоя вдъхновяваща йогийска религиозна книга веднъж на половин година :)



Тема Re: помощ, проучване!нови [re: Kaмбичka]  
Автор фoтoн1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано17.12.06 23:05



благодаря, много сте ми полезни:)
хайде и други да се включат, може и на лична бележка:)



Remember, remember the fifth of November

Тема Re: помощ, проучване!нови [re: фoтoн1.618]  
Автор kiko64 (балък)
Публикувано17.12.06 23:46



1.Мене ме обкръжават...Щъкат разни...Все нещо искат...Все влачат...пиявици....Стойностните хора са заети ...с работа , със семейство....или са твърде далече. Слава Богу - има ги все пак.
2.80 на 20 в полза на веге. Останалите разбират...искат...и имат оправдания...
3.Че как иначе?
4. Израстна веге. Но на 16 сам реши , че ще си позволява месо.
5. -
6. -
7. - Най - често не ми остава бреме за четене. А иначе фантастика , философия , религия , здравна ...

Моят домашен арест



Тема Re: помощ, проучване!нови [re: фoтoн1.618]  
Автор Epoussette (френско келеме)
Публикувано18.12.06 13:41



1) Старая се да се обкръжавам с хора с висок морал - добри, честни, коректни и т.н.
2) 90 и повече процента са веге
3) не, но яде малко месо
4) нямам
5) не, нищо не правя
6) -
7) най-различна, но все пак си имам 3 любими области - хроники от определен исторически период; езотерична и компютърна литература.



Тема Re: помощ, проучване!нови [re: фoтoн1.618]  
Автор jeni4ka (otnesena)
Публикувано18.12.06 20:40



1. С всякакви стига да не ме дразнят


2.Преобладават месоядните. Но най- важните са вегета.
3.Да
4.Нямаме все още.
5.
6.
7. фантастика, кримита, детска, езотерична, историческа и т.н.

После резултати ще има ли от проучването?



Тема Re: помощ, проучване!нови [re: фoтoн1.618]  
Автор нoчнoй_дoзop (потаен)
Публикувано30.12.06 16:13



1. с каквито ми е приятно
2. превес имат месоядните, такова е и отношението в обществото като цяло, не мога да давам точни бройки, ще пропусна някой.
3. в момента нямам, но досега повечето са се отказвали от месото покрай мен, без аз да ги обработвам специално.
4. нямам
5. не, мисля че вече отговорих на този въпрос.
6. явно със силата на личния пример и по никакъв друг начин.
7. професионална литература и криминални неангажиращи романчета в стил хадли чейс и чандлър.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от нoчнoй_дoзop на 30.12.06 16:14.</EM></FONT></P>

Редактирано от нoчнoй_дoзop на 30.12.06 16:15.



Тема Re: помощ, проучване!нови [re: фoтoн1.618]  
Автор rashi (непознат )
Публикувано04.01.07 17:00



Здравей :)

1. С приятели, по-възможност добри хора.
2. От най-близките приятели имам 2-ма вегетарианци и всички останали са месоядни.
3. Не.
4. Нямам.
5. Не, не правя. Но всички мои познати правят опити да ме накарат да ям месо.
6. -
7. Учебна, криминална, научно-популярна.

Успех!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.