Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:57 30.05.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: наистина ли всичко е толкова праволинейно?нови [re: фoтoн1.618]  
АвторKaмбичka (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 04:24




Ми хайде бързай и ти, да не растат сами вегетарианчетата :)))



Тема Re: Фотон - световен шампион!!!нови [re: kiko64]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано18.12.06 09:05



Уау! Почва да става ентересантно. Гуруто на гладорелигията К. оспорва учението на гуруто на гладорелигията Л.К., което при това по-прежде е цитирал като част от Канона и следователно препоръчително. (

) Туй, естествено означава, че К. поставя под въпрос дали наистина Л.К. се е излекувала с Диета. Предчувствам как ако се поотрдръпна и престана да сплотявам адептите срещу бургерския си, ретрограден глас, между тях ще възникнат дрязги на тема чий личен опит е Най-Меродавен и кое в Правилното е Най-Правилно. :))))

We are such stuff as dreams are made on and our little lives are rounded with a sleep...

Тема Re: Фотон - световен шампион!!!нови [re: Фeйщицa]  
Автор kiko64 (балък)
Публикувано19.12.06 02:16



Бабината ти трънкина!
Да съм казвал нейде , че методън на Л.К. не работи?
Казал съм , че е много бавен и щадящ.
Това дето си го тропоснала е препоръка към Миа , която питаше как да се пречисти , без да и стърже корема. - вж


Миа не е с раничка на матката.
Миа иска да не губи килограми.

Писна ми от тебе. Всичко изкривяваш , вадиш от контекста , смесваш истини с неистини , манипулираш....
По непочтено отношение не съм срещал...
Не желая повече да комуникирам с тебе.
Беше ми интересно . Вече не ми е....
Не ми пука за тебе. Яж, пий, носи си новите дрехи - веднъж се живее!!!

Моят домашен арест

Тема 20 000 мнения в този клубнови [re: kiko64]  
Автор Люб ()
Публикувано19.12.06 04:28



Кико, поне сте допринесли с острите си полемики за близо 20 000 мнения в този клуб.





Тема Re: Глад?нови [re: И.]  
АвторThe One (Нерегистриран)
Публикувано20.12.06 11:36



Ама ти не обясно какво става с тези хора,които нямат излишни килограми за сваляне и решат да гладуват? Ти сигурно наистина сси се чуявствала чудесно защото 10 килограма в повече са наистина доста и като си се отървала от тая ненужна тежест - ми много ясно че ще ти е по-леко да се движиш и ще искаш да се катериш в планините. Това и елементарната логика може да го предвиди. Какво става обаче,когато нямаме никакви килограми в излишък и гладуваме продължително? Казах,че ще умра не заради чувството на глад а поради факта,че съм дребна и слаба и ако сваля 10-тина килограма ще изчезна.



Тема Re: Камбичканови [re: титaн]  
Автор Andrea$ (Andy)
Публикувано29.12.06 14:50



Едно интересно филмче за свободата в "най-свободната страна":


Изисква се регистрация в торент тракера.



Тема Re: наистина ли всичко е толкова праволинейно?нови [re: фoтoн1.618]  
Автор нoчнoй_дoзop (потаен)
Публикувано30.12.06 09:16



ти си май много глупава.
действително съм чувал подобни твърдения, че нямало болест, която да не се лекува с глад, но все пак едва ли са имали предвид сифилис например.
давам го като пример, защото сифилиса се предизвиква от определен микроорганизъм, бактерия, спирохета. т.е. за да се излекува трябва да се убие причинителя и това явно няма как да стане с глад.

в твоя случай доколкото разбирам имаш проблем който се предизвиква от HPV - вирус, е няма начин да се излекуваш с гладуване от вирус, макар че можеш донякъде да промениш състоянието на имунната си система.
така че трябва да се мисли преди да се приказват глупости.

истината е, че глада лекува болести, предизвикани от задръстване на организма с отрови и затлачване поради неправилно хранене.
твърди се и аз вярвам в това, че голяма част от вътрешните болести са предизвикани именно от това. ще кажеш - добре, ама защо не всички се разболяват - е да наистина хората са различно издържливи на издевателствата на които подлагаме телата си.



Тема Re: наистина ли всичко е толкова праволинейно?нови [re: нoчнoй_дoзop]  
Автор Kaмбичka (US)
Публикувано31.12.06 08:11



Ей сега четох как навремето са препоръчвали няколко седмици глад за лекуване сифилис и едра шарка


Мисля че малко хора са правили цялостно гладуване. Първо човек да си спази всичко и да гладува до край (докато се събуди в болница или му се изчисти езика ) да спази и захранването и после да казва какво може и какво не - от опит, няма защо да се ограничаваш предварително - ааа това не може да се излекува с гладуване



Тема Re: наистина ли всичко е толкова праволинейно?нови [re: Kaмбичka]  
Автор нoчнoй_дoзop (потаен)
Публикувано31.12.06 12:56



да, разбира се, с гладуване може всяка болест да се изцери, нали како умре човек накрая от глад, и болестите му умират.



Тема Re: наистина ли всичко е толкова праволинейно?нови [re: нoчнoй_дoзop]  
Автор Kaмбичka (US)
Публикувано31.12.06 19:03



Лесно се убеди, а :))
Но ако болестта си отиде преди да да умреш от глад (ще каже ех не случих на нормален човек :) )!!
Може да пееш одата на радостта от Джинджифил на пълен глас






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.