Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:58 30.05.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Фотон - световен шампион!!!нови [re: kiko64]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано17.12.06 20:12



Бе вие жреците на гладолечителната религия и ясновидци ли сте, та сте тъй добре сте информирани как точно е гладувала Фотончето без тя и дума да е обелила по въпроса?

We are such stuff as dreams are made on and our little lives are rounded with a sleep...


Тема Re: наистина ли всичко е толкова праволинейно?нови [re: фoтoн1.618]  
Автор Kaмбичka (US)
Публикувано17.12.06 20:53



Я :))))
Без четене на мисли моля

!
Сега като ще имаме бебе, най-вероятно скоро няма да се прибираме. Сигурно лятото да минем през всички роднини да се похвалим :)))



Тема Re: Фейщицанови [re: Фeйщицa]  
Автор титaн ()
Публикувано17.12.06 22:57



:) Туй ще го разбереш след няколко години

www.homecinema-bg.com



Тема Re: Фотон - световен шампион!!!нови [re: Фeйщицa]  
Автор фoтoн1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано17.12.06 23:02



точно тва ми беше думата:)
гладувах в продължение на седмици някъде 2 години, не непрекъснато..
точно по метода на лидия ковачева, до последната стъпка го спазвах
на И. и помогна не-ортодоксално гладуване по не-метода на не-ковачева, а на мене дето уж сичко правих правилно - не

Remember, remember the fifth of November


Тема Re: наистина ли всичко е толкова праволинейно?нови [re: Kaмбичka]  
Автор фoтoн1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано17.12.06 23:03



лелеее
камене!!!!!!!!!!!!!!!!!111 честито батко!!!!!!!!!!!!!


страшно се радвам:)
лелелелелелелелеле
душичките ми толкова сте сладки искам и аааааааааааааааааааааааааааазззззззззззззззззззззззззззззззз да се оженя


Remember, remember the fifth of November

Тема Re: Камбичканови [re: титaн]  
Автор Kaмбичka (US)
Публикувано17.12.06 23:08



Това беше шега за фотончето :)
но ако говорим сериозно, в българия веднъж ми откраднаха почти всичко от апартамента, а втори път колелата от балкона :) В този смисъл българия е доста по свободна - всеки си прави каквото иска :))
В нашето комплексче от 15-тина апартамента примерно от 20 години никой не е откраднал нищо :) Задължителното каско тук не е точно задължително, медицинските осигуровки не са задължителни
За ражданията са доста по-гъвкави и могат да направят почти всичко което искаш. За храната да не говорим колко по-голям избор има


Хората са доста гостоприемни, изобщо мисля че е доста добро място за живеене, не знам защо много хора не харесват америка, майкрософт и интел :))
Аз лично в българия бях по-щастлив защото работих за себе си и можех да идвам на веге срещите :)))



Тема Re: Фотон - световен шампион!!!нови [re: фoтoн1.618]  
Автор kiko64 (балък)
Публикувано17.12.06 23:31



Даааааааааааа....Лидия Ковачева...Похвално!!!



Та , от кога на диетите викат ГЛАДУВАНЕ???
Тиииии , мила , не си ГЛАДУВАЛА , ти си била на диета.
Не , че методът не помага. Но е мнооого слабичък(ако мога така да се изразя)
Пригоден за безволеви и страхливи пациенти.
Познавам д-р Емилова и няколко от нейните служители и мога да твърдя , че при нея се търси не максимално бързо оздравяване , а максимално комфортно и продължително(по финансови причини) лечение.
Но това на е Гладуване. Там няма ацидозна (и всъщност лечебна) криза . Там няма включване на ендогенно( вътрешно) хранене в пълен обем . Липсва 24 часовия процес на изчистване ...
Пробвал съм многократно и едното и другото и още поне 2-3 вида гладуване.
Това , което се постига с 20 дни само на вода , не може да се постигне с плодово-чайната диета с години.
Този метод е подходящ при много зашлаковани хора - като начало само. Като загрявка... После - 3 дни пълен глад - 3 захранване ...и така по схема стъпаловидно - до 40 дни само на вода...
За здрави хора препоръчвам веднъж годишно 14 - 22 дни март - април. Резултатите са разкошни.
Пак повтарям , че гладуването само по себе си не е вълшебство. То може да е ново начало. Може да ликвидира болестно състояние , но без последващ правилен начин на живот всичко отива по дяволите. Изключително важно е да има положителна нагласа.
Нямам време за повече сега...
Догодина ще разпиша една подробна темичка , ако не ми е писнало...
И понеже ще направя едно "пролетно почистване" на тялото си , ако съм на кеф , ще го споделя туканка...

Моят домашен арест

Тема Re: Камбичканови [re: Kaмбичka]  
Автор титaн ()
Публикувано17.12.06 23:33



И тук вече има комплексчета от къщички ,където не се краде, а всичко останало може да се заобиколи :) Всъщност там храната е с по-голям избор,но май в химията :)Имам приятели ,които направиха по 5-6 милиона $ и искат да напускат.Търсят места по света с чиста храна .
Аз лично харесвам Интел, а Майкрософт са ми безразлични, просто съм потребител на техен продукт . А Америка хич не ми харесва, много нигъ',много измет и много розови прасета..много милиционери и много донсници, много наркотици и много прстъпници .Това разваля красивия пейзаж

www.homecinema-bg.com



Тема Re: киконови [re: kiko64]  
Автор титaн ()
Публикувано17.12.06 23:39



Здрасти кико ,писах ти в Кю то но май не си прочел още :)

www.homecinema-bg.com



Тема Re: киконови [re: титaн]  
Автор kiko64 (балък)
Публикувано17.12.06 23:47



Излезе някакво съобщение , но го затрих май в опита си да го отворя...Извинявай!
Би ли опитал пак?



Моят домашен арест


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.