Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:02 26.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема форумно гладуване?нови  
Автор xskacorex (vegan)
Публикувано30.08.05 21:27



иска ли някой да се включи в едно форумно гладуване по никое време?

ако има желаещи, нека пишат, за да уточним колко време и на какво.

весела нощ

x)


Тема Re: форумно гладуване?нови [re: xskacorex]  
Автор KamBam ()
Публикувано30.08.05 22:49



Супер!
Аз след 3,4,5 седмици смятам да гладувам колкото мога на вода, а може и преди това 1-2 дена за загрявка
Весела и на теб х)



Тема Re: форумно гладуване?нови [re: xskacorex]  
Автор Maktub (обичаща)
Публикувано31.08.05 14:29



Времето всъщност не е никое и аз бих се включила
Какво ще включва гладуването? Че чисто гладуване изкарвам мах един ден, че нямам опция да си почивам от заниманията с една малка лудетина в бебешки пубертет
Ако се съобразим със звездите и луната, 2-5.09 са много подходящи за изчистване на физическото тяло, а 7-10.09 са подходящи за изчистване на психическите блокажи и ума като цяло. Така, че ако решим да е дълго е добре да е примерно 2-3 до 9-10, хубавото в случая е че 3,4,5,6.09 са почивни за работещите и ако няма планувано пътуване е много добре за гладуване. Аз ще се включа вероятно от 3.09 поради запланувано творческо пиршество на 02.09



Тема Re: форумно гладуване?нови [re: KamBam]  
Автор Raja ()
Публикувано31.08.05 16:37



Скоро се пусна тема за форумно наяждане и ето че не много време след това се пуска и тема за форумно гладуване. Така е, двете трябва да вървят ръка за ръка.

Животът е хубав.



Тема Re: форумно гладуване?нови [re: Maktub]  
Автор xskacorex (vegan)
Публикувано31.08.05 22:57



хей, радвам се, че приехте предложението с ентусиазъм

днес идеята ми беше да бъда на олекотен вариант - закуската беше 2-3 ябълки, на обяд диня.. хапнах и малини, но изведнъж на нашите им скимна да вечеряме в ресторант и идеята за салатата от смилянски боб някак не успя да ме напусне, така, че днес не се брои. 02-03. са добри начални дати.

хайде, за солидарност и аз започвам от 03.

а, какво предполагате да включва гладът? мисля си, че плодове и течности не е зле. диня, ябълки, праскови, вода, чай.

x)


Тема Re: форумно гладуване?нови [re: xskacorex]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 02:25



тва е нещо като въздържание, нали?аз предлагам да се въздържаме от пиенето на вода....за винаги.а за гладуването - като примерни вегетарианци да се откжем от храна и да минем на месо...може и на говна.....



Тема Re: форумно гладуване?нови [re: xskacorex]  
Автор KamBam ()
Публикувано01.09.05 13:03



Супер, аз съм от утре или от събота тогава



Тема Re: форумно гладуване?нови [re: xskacorex]  
Автор - TOШE - (развързан)
Публикувано01.09.05 17:31



Е аз най после ще се добра до морето в Събота, та мисля хич да не гладувам там. Ама ще ви подкрепя подобаващо, ще ям вместо вас, сигурно като за тримца. Само ще ме затрудня да ям колкото xskacorex ще пропусне, но ще се постарая. Нищо не се губи, вие гладувате, аз се тъпчам за баланс на групичката



Тема Re: форумно гладуване?нови [re: - TOШE -]  
Автор KamBam ()
Публикувано01.09.05 19:29



Дългът ни към теб е огромен Ама не очакваш да спонсорираме яденето за трима, нали
След като Тоше ще ходи на море и може да балансира, предлагам да включим в гладуването въздаржание от контакти с жени?

Иначе радвам се за теб



Тема Re: форумно гладуване?нови [re: KamBam]  
Автор Maktub (обичаща)
Публикувано01.09.05 19:47



За въздържание от жени, аз нямам проблем
Но ако имаш предвид секс е друга работата...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.