Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:17 23.09.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Вегетарианство и секснови [re: Poмeo]  
Автор cuddly (непознат)
Публикувано23.10.06 15:43



именно.
ми, айде, узнай малко повече за женските течности и сподели тук после.




Тема Re: хе хе...нови [re: Фeйщицa]  
Автор Poмeo ()
Публикувано24.10.06 01:50



Интересно като стана въпрос за телесни течности, дали е вегетарианско приемането на такива течности. Нали в "един хвърлей " от тях има сто милиона полуживота, които като се съберат с другия полуживот правят цял живот. Или вегетарианките се правят на ощипани и си траят? Сто милиона попови лъжички, без път и посока, без ясна цел? Как ви се струва това ? Докъде свършва вегетарианството в такава ситуация?





Тема Re: хе хе...нови [re: Poмeo]  
Автор Люб ()
Публикувано24.10.06 02:10



Poмeo,
mislia che e vege (tova ne znachi che sym mu fen :)), tyj kato na syshtia princip sa jajcata (kokoshite napr.), koito po princip sa neoplodeni i se schitat za vege-hrani...
temata si ostava bez kraj obache, kakto stava s hubavite neshta





Тема Re: Вегетарианство и секснови [re: cuddly]  
АвторTO|_|_|E (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 17:04



Женските течности се влият от храната според мен. При ядене на сол особено в по голямо количество са солени или поне стават по-солени, при скумрия или разни подобни по-миризливи морски неща също може да се усети.
Абе една жена да яде 2 седмици само скумрия и сйомга в консерви и скариди или яко чесън и лук всеки ден пък да видим.
Мъжките течности не вярвам да са чак вкусни на който и да било, но има разлики от храненето. Може би при алкална диета са с по-ниска киселинност.
Иначе за потта ми е ясно. Лека и проста сурова храна и и след обилно потене следващото е като вода. Първата по обилна пот може да има миризма, но е много по-лек и ненатрапчива от при хранене със концентрирани храни.



Тема Не яжте мърша, да не ви миришат лошо путкитенови [re: Poмeo]  
Авторбeзпътeн (Нерегистриран)
Публикувано25.10.06 17:57



Защото като ядете мърша, путките ви замирисват на мърша. Просто и ясно.





Тема Re: Не яжте мърша, да не ви миришат лошо путкитенови [re: бeзпътeн]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано25.10.06 19:26



Ако не ги измиеш-също





Тема Re: Вегетарианство и секснови [re: cuddly]  
Авторsummer (Нерегистриран)
Публикувано29.10.06 03:53



Като жена на вегетарианец мога да кажа със сигурност, че храната се отразява на вкуса на течностите

. А пък след плодоядство наистина е най...:)



Тема Re: Вегетарианство и секснови [re: cuddly]  
Автор huanji ()
Публикувано31.10.06 13:14



Вярно е, храната има най- голямо значение за вкуса при мъжете. Редовно подпитвах преди...да съм информиран.



Като човек с опит и в двата начина на хранене, мога да кажа, че месото дава голяма сила за кратко време, докато вегетарианството - издръжливост. Но това е пак относително, както е казал дядо поп, който може го може...

За секса най- важното е нивото на жизнената енергия. Понеже тя се черпи не само от храната и понеже е много важна нейната циркулация, вегетарианството има всички шансове. Но ако ци не тече свободно по енергиините канали и чакрите не са активни, вегетарианеца ще се изтощава бързо. То въпроса е, че чистата храна не натрупва шлаки по каналите и не задръства чак толкова чакрите, като последното е ниво на съзнание в действителност.
И за да си съхранява жизнеността(особенно зимата), мъжа не трябва да свършва повече от веднъж. Вече, анестетик ли ще ползва, по Мантак Чия и др.подобни ли ще практикува, но е по-добре да държи и да свършва по желание и само ако чуе - "Достатъчно"... Така мъжете ще са по- омятни, а жените и оттам нацията щастлива-и.



Тема Re: Вегетарианство и секснови [re: kiko64]  
Автор sometimes_somewhere (Should I?)
Публикувано01.11.06 22:04



Аз съм вегетарианка от както се помня. В последните две години опитвах спорадично месни продукти (това да се разбира като веднъж на няколко месеца), но вкуса не ми харесва твърде. Тялото си се адаптирва - в моя случай на 25 годишна неупотреба на месо.



Nobody can be exactly like me. Even I have trouble doing it. Tallulah Bankhead

Тема Re: Вегетарианство и секснови [re: sometimes_somewhere]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано01.11.06 22:10



А защо реши да опиташ?

We are such stuff as dreams are made on and our little lives are rounded with a sleep...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.