Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:25 30.05.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Тема Бавно умиращ клуб...нови  
Автор kaви (търсещият)
Публикувано06.07.06 17:27



Два-три месеца не бях влизал тук и какво да видя-всичко със затихващи функции-явно вегетарианците са на свършване вече...





Тема Re: Бавно умиращ клуб...нови [re: kaви]  
Автор kaви (търсещият)
Публикувано06.07.06 19:24



А може би вече са се изчерпали в опитите за взаимно убеждаване колко е добро всичко,което правят и колко е лошо всичко, което невегетарианците правят? Ама от практиката е доказано,че негативните и агресивни кампании отблъскват. Че постигат обикновено обратен ефект на очакваният.

По-малко агресия и ще бъдете възприемани по-добре от несподелящите вашите често пъти фанатични възгледи. Не говоря от позициите на "про" или "анти". Просто се опитвам да бъда безпристрастен страничен зрител.
Лично аз съм от хората, писали в този клуб още отпреди 3-4 години-когато се появи в дира. Защо ли почти никой оттогавашните участници не присъства вече тук? Опитайте се да си отговорите на този въпрос.




Тема Re: Бавно умиращ клуб...нови [re: kaви]  
Автор sencko (алхимик)
Публикувано07.07.06 14:09



е какво да участваме като едно си баба знае - едно си баба бае :-)
и кат спряхме мършоядите да пишем и умре :-)




Тема Re: Бавно умиращ клуб...нови [re: kaви]  
Автор фoтoнчиk (в зехтин)
Публикувано08.07.06 02:47



да не си в мензис случайно?



:..Want not, lack not..:

Тема Re: Бавно умиращ клуб...нови [re: фoтoнчиk]  
АвторNiksi (Нерегистриран)
Публикувано08.07.06 17:15



Мда...за жалост е така...нищо интересно не се случва в този клуб...само празни приказки, и голяма част от тях са глупости..пр:
да не си в мензис случайно...и ред такива...
наистина бях с други очаквания, и макар 4е от време на време го посещавам, въобще не е това, което бих искал да бъде един истински вег.клуб...
А и някой хора прекалено много се взимат на сериозно...





Тема Re: Бавно умиращ клуб...нови [re: kaви]  
Авторминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано08.07.06 17:45



Е виж че си пуснал готини теми, кво се сдухваш.



Тема Re: Бавно умиращ клуб...нови [re: Niksi]  
Автор фoтoнчиk (в зехтин)
Публикувано08.07.06 21:15



еми като не ви харесва, чантата, шапката и за леб

вместо да се оплакваш, никси, си направи сам купона, не чакай на нас да ти направим живота интересен. ако пък само чакаш на други хора, тогава не виждам смисъл да мрънкаш изобщо.
и после, що за наблюдения че клуба бил безинтересен и тн?? кави вика че не е влизал от 2 месеца, ми кави ти не знаеш ли че и 1 седмица да не влезеш вече не ти светят в червено новите теми и отговори?? много лесно може да останеш с впечатление че няма живот в клуба. много е лесно да се правят обобщения за "фанатичността" на темите в клуба на базата на наблюдения от преди 4 години. аз влизам тука секи ден и не помня скоро да е имало изцепки от рода на "месоядците смърдят" и тн.
напротив, има все хубави неща, ето примерно имаме си събитие: сватбата на камбам. това малко ли е?? да, говорим си и за други работи, но за мен това не е знак на замиране на клуба, даже напротив, клубарите не са само хора, които не ядат месо, а вече и приятели, които имат и други общи неща освен неяденето на месо. това в никакъв случай не значи, че тук не се пише за вегетарианство, даже напротив, пак идват начинаещи да питат за хранене и тн.
и никси, кои са тия хора които прекалено сериозно се взимат? и как по-точно се взимат насериозно?

:..Want not, lack not..:

Редактирано от фoтoнчиk на 08.07.06 21:16.



Тема Re: Бавно умиращ клуб...нови [re: kaви]  
Автор Джинджифил (ентусиаст)
Публикувано08.07.06 22:15



Клуба не умира, просто дойде лятото, сесията(тя вече си отива слава богу) и хората не висят 24/7 пред ПС-тата. Аз лично въобще не го приемам само като клуб за немесоядци. Огромен кеф ми правят споровете на всякакви теми с нахъсани и ентусиазирани хора(хай фотонче

). Веге-въпросите общо взето са ми ясни.



Тема Re: Бавно умиращ клуб... [re: Джинджифил]  
Автор фoтoнчиk (в зехтин)
Публикувано09.07.06 03:21



да, прав си че покрай сесията не беше толкова натоварено тука, макар че аз лично намирах време и за клуба,за да се разтоваря от учене

изключително съм доволна че ви познавам:) толкова много помощ и подкрепа получих тая сесия от вас; сигурно щях да се невротизирам още по-ужасно, ако не бяха успокоителните думи на клубарите
а като каза за ПСтата, днеска си изпуснах лаптопа на пода ама си работи де...
падна някъде от 50 сантиметра... дигнах го, отворих капака, натиснах копчето и секундите в които зареждаше бяха ужас... нито дишах, нито мигах.. леле леле, стискай палци нищо да му няма...

:..Want not, lack not..:


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.