Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:37 20.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Не е баш тъй!нови [re: фoтoнчиk]  
Автор Цap Изpoд (XVIII)
Публикувано31.05.06 15:15



Първо: какво значение има, че са кучета и котки? Ако са теленца, агнета и еврейчета по-добре ли е? Знаеш ли какъв готин музеен експонат от еврейска кожа от нацистко време съм виждал? А те китайците са забавни и изобретателни хора - в зоопарка там можеш да купиш живо прасенце и да го подхвърлиш на тигрите за всеобщо удоволствие.
Второ: забрави тез простотии за модата и немодата! Голяма част от най-големите моделиери си падат "прогресивни" и природозащитници. Я вземи да ми намериш една оригинална нова кожена чанта на Rocco Barocco!



Тема Re: Не е баш тъй!нови [re: Цap Изpoд]  
Автор фoтoнчиk (в зехтин)
Публикувано31.05.06 15:35



ти абсолютно нищо не си разбрал

:..Want not, lack not..:


Тема Re: Не е баш тъй!нови [re: фoтoнчиk]  
Автор Цap Изpoд (XVIII)
Публикувано31.05.06 16:07



Брех, по какъв метод усатнови кой колко е разбрал?

Поставянето на присъди е присъщо на духовно бедните.



Тема Re: кучета и котки на палта..нови [re: sencko]  
Автор MarpaтЧecнoвa (вещица)
Публикувано31.05.06 16:23



Ми значи старото ми куче, което умря на 14 никога не го е имало.
А пък да беше дошъл вчера да видиш подстригването на госпожицата, която имам в момента. Измъчиха я, тя си умря от страх - първо машинката бръмчи, второ непознат човек й прави нещо, и от нейна гледна сигурно се опитва да й изкара очите и да й бърка в устата и в ушите - е веднъж не посегна на фризьорката, както веднъж не е посегнала на когото и да било за последните осем години (а тя е на осем).
А ти не знам откъде я изкара тази статистика, че всички кучета хапят. Ако е твой личен опит и всички кучета, които си срещал са те хапали, аз пък, също на базата на личен опит мога да кажа, че кучетата изобщо не хапят, щото мен пък до момента, слава Богу, куче не ме е хапало. И ще е точно толкоз достоверна информация, колкото е и твоята.

We are such stuff as dreams are
made on; and our little lives are rounded with a sleep...


Тема Re: кучета и котки на палта..нови [re: фoтoнчиk]  
Автор MarpaтЧecнoвa (вещица)
Публикувано31.05.06 16:27



Не бре, на Сенко отговарях заради хан-крумовските закони, дето би изковал за кучета и кучкари. :)
Пък иначе и аз много се дразня на хора, които гледат на едно живо същество като на някаква вещ, която трябва да доказва благополучието им или класата им, или кой знае какво.

We are such stuff as dreams are
made on; and our little lives are rounded with a sleep...


Тема Re: кучета и котки на палта..нови [re: MarpaтЧecнoвa]  
Автор sencko (алхимик)
Публикувано31.05.06 16:32



И мен не са ме хапали, но въпроса е, че не можеш да го гарантираш, че няма да атакува, след като милиони години вида му е правил точно това ...




Тема Re: кучета и котки на палта..нови [re: sencko]  
Автор MarpaтЧecнoвa (вещица)
Публикувано31.05.06 16:39



Като се замислиш много породи кучета са култивирани дори не и за да пазят, камо ли да нападат, а просто за компания. Тези последните, "салонните" кучета, едва ли пазят нещо от инстинктите на прародителите си.

We are such stuff as dreams are
made on; and our little lives are rounded with a sleep...


Тема Re: кучета и котки на палта..нови [re: MarpaтЧecнoвa]  
Автор sencko (алхимик)
Публикувано31.05.06 16:42



е ама бездомните кучета съм забелязал не са особено от породите само за компания ....





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.