Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:37 27.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Яяяяяяя.....!!!  
Автор arancabal (ni6tojni)
Публикувано30.04.06 18:14



Абе я кажете, колко 4есто танцувате напоследък!Въоб6те има ли подобни емоции напоследък в живота ви?Или пък угаждате ли си , с не6то вкусно?



Тема Re: Яяяяяяя.....!!!нови [re: arancabal]  
Автор фoтoнчиk (в зехтин)
Публикувано30.04.06 18:19



всички емоции са мъртви:)
отдаваме се на рационализъм и прогнози за бъдещето



Тема Re: Яяяяяяя.....!!!нови [re: фoтoнчиk]  
Автор arancabal (ni6tojni)
Публикувано30.04.06 18:30



Пък може и да е от зеленият 4ай!



Тема Re: Яяяяяяя.....!!!нови [re: arancabal]  
Автормиa (Нерегистриран)
Публикувано30.04.06 22:12



O, аз много танцувам. В къщи обикновено, защото не ходя много по дискотеки. Луда съм по музиката и като си надуя нещо любимо, съседите пощуряват. Но нали е студентски град - никой нищо не казва:). Много е разтоварващо и като си си сам, не се налага да спазваш модели на танцуване, а можеш да си правиш, каквито движения ти идват отвътре.
А вие танцувате ли?



Тема Re: Яяяяяяя.....!!!нови [re: миa]  
Автор фoтoнчиk (в зехтин)
Публикувано30.04.06 22:20



не танцувам, а скачам:)



Тема Re: Яяяяяяя.....!!!нови [re: arancabal]  
Автор Maktub (обичаща)
Публикувано30.04.06 23:45



Яяяяяяяя, от кога не съм те засичла тук:)
Ми танцувам си, когато мога, но съм на периоди. Уви дискотеките не ми понасят много с цигарения дим, иначе бих ходила редовно.... иначе всеки ден танцувам на "две калинки, като балеринки"

Слышу голос из Прекрасного Далека....
......В Прекрасное Далеко Я начинаю путь


Тема Re: Яяяяяяя.....!!!нови [re: arancabal]  
Автор Morrighan (=^..^=)
Публикувано01.05.06 11:52



Оххх! За последно танцувах вчера и днес ме болят всички мускули Дори и тези, за чието съществуване не съм подозирала до сега!!!! Иначе честичко си скачам

П.П. Ако ви се говори за още танци елате в клуба на Дир.бг "Танци" ( това не се приема за спам, нали?...)

Че за какво са създадени хората на земята - за да угаждат на котките, разбира се!


Тема Re: Яяяяяяя.....!!!нови [re: arancabal]  
Автор Morrighan (=^..^=)
Публикувано01.05.06 11:56



А за угаждането с нещо вкусно - днес си хапнах малко руска салата От една седмица не бях яла месо, ама днес ми се прияде Няма да излезе вегетарианец от мен :'( А да видим, пък! До другия понеделник няма да хапна месо!!!! Казах!

Че за какво са създадени хората на земята - за да угаждат на котките, разбира се!


Тема Re: Яяяяяяя.....!!!нови [re: arancabal]  
Автормиa (Нерегистриран)
Публикувано01.05.06 13:23



По темата за вкусотиите, напоследък съм се запалила по едни сушени фурми. Като ми се прияде нещо сладко, обикновено вечер или след учене, си хапвам завидно количество. Вие обичате ли сушени плодове?



Тема Re: Яяяяяяя.....!!!нови [re: миa]  
Автор Dragonesss (Драконка)
Публикувано01.05.06 15:02



Даммм черни натурални фурми и смокини, зимата не оставях без запаси от тях, стафиди не обичам. Иначе сега моята obssession са ядките за тази седмица си взех 200 гр. сурови бадеми да видим докъде ще ми стигнат. Хммм танците - не съм по дискотеките предпочитам някое домашно парти.

time takes time :)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.