Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:10 19.04.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема миа, къде си?нови  
Автор фoтoнчиk (в зехтин)
Публикувано25.04.06 10:37



миа, моля те кажи ми тая руска козметика къде се продава в софия, защото майка ми обикаля постоянно и не може да намери. на 1 място даже й били казали в пловдив да търси...
тук скоро идва лятото и тръгвам на плаж, а колета от мама ще пътува поне 2 седмици..
ако някой друг знае да ми каже, че е спешно!
благодаря



Тема Re: миа, къде си?нови [re: фoтoнчиk]  
Автор kaви (търсещият)
Публикувано25.04.06 16:22



В Централни хали, в дъното, на първия етаж-партера де, имаше един щанд с разни руски мазила и машинарийки за разни медицински терапии. Дано да ти свърши работа ако е още там...



Тема Re: миа, къде си? [re: фoтoнчиk]  
Автормиa (Нерегистриран)
Публикувано25.04.06 17:52



Тук съм отново:). Аз написах един от адресите някъде из темите, но сигурно не си видяла. Ето пак:
бул. "Черни връх" 34 - влиза се от към ул. "Вискяр планина" (преписвам го от брошурата направо). Разположението е лесно и има табела пред магазинчето на фирмата-доставчик.
Но ако си в чужбина сигурно има и други натурални марки и по-голям избор, за разлика от тук в Бг. Успех на майка ти в намирането!



Тема Re: миа, къде си?нови [re: миa]  
Автор фoтoнчиk (в зехтин)
Публикувано25.04.06 19:50



благодаря ти за бързия отговор:)
аз съм в чужбина, обаче нищо не разбирам от козметика, а на реклами така или иначе не вярвам. мирра искам да я пробвам щото ти си доволна, а това ми вдъхва повече доверие от някакви реклами:)
освен тва тук ще са доста скъпи тия неща...
знаеш ли горе долу кви цени са кремовете за слънце на мирра?



Тема Re: миа, къде си?нови [re: фoтoнчиk]  
Автормиa (Нерегистриран)
Публикувано26.04.06 19:06



Кремовете за лице (обикновените, без фактор) са около 12-13 лева. За слънце не съм проверявала. Тези дни обаче и аз ще ходя да си купувам и мога да ти пиша пак.
За едно нещо обаче не съм сигурна - дали факторът е достатъчно висок и дали покрива целия спектър, защото за плаж точно това е много важно. Като проверя, ще пиша. Все пак ако тези неща не са изпълнени, по-добре ще е да разчиташ на друг продукт или на шапка и очила (макар козметиката им да е добра като цяло).




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.