Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:38 20.05.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Гарелов, свиньо мръсна!нови  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано05.04.06 21:08



абе не знам дали я гледате тая чикия вот на доверие...
едно приятелче участва за да спаси агънцето дето гарелов го гони с ножове, да го коли за да го даде на победителя. та моя приятел иска да спечели агнето и да покаже позицията си по въпроса, обаче гарелов, тоя тлъст мръсник, се държи ужасно с него, много е зле
няква чалгаджийка също участва и е на минус 4000 лева или нещо, а има 50%, а митьо крика се появявал да се подиграва на ицката, че е слабичък и не яде месо, и тлъстия гарелов също му се подиграва, не го е срам че има 20 брадички мизерника.
много се надявам за чалгата да са гласували некви познати нейни, щото ако са гласували некви много хора е много зле за българия, въобще бтв е една гнусна кочина

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.

Редактирано от фoтoн 1.618 на 05.04.06 21:14.



Тема Re: Гарелов, свиньо мръсна!нови [re: фoтoн 1.618]  
АвторAyyy (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 21:15



А тва агънце има ли месце по него, че ако я някое само кожа и кости за нищо не става?



Тема Re: Гарелов, свиньо мръсна!нови [re: Ayyy]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано05.04.06 21:21



.!.

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема Re: Гарелов, свиньо мръсна!нови [re: фoтoн 1.618]  
АвторAyyy (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 21:25



После вярвай, че вегетарианците били ведри, спокойни, добродушни личности
Маняците сте най-смешни.



Тема Re: Гарелов, свиньо мръсна!нови [re: Ayyy]  
АвторDenis (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 23:02



Е ти откъде се появи тук в този форум , нямаш ли си мършояден такъв ???



Тема Re: Гарелов, свиньо мръсна!нови [re: фoтoн 1.618]  
АвторMechoPuh (Нерегистриран)
Публикувано06.04.06 10:34



Не мога да го понасям тоя Гарелов! Изобщо не е подходящ за водещ на развлекателно предаване. И предаването е супер тъпо и той самият! Въпросите са като за бавноразвиващи се. Не успях да го гледам повече от веднъж. Кажи как да подкрепим момчето.



Тема Re: Гарелов, свиньо мръсна!нови [re: фoтoн 1.618]  
Автор drosophila (melanogaster)
Публикувано06.04.06 10:50



защо се хабите да повтаряте темата, ами не вземете да го изпишете тоя гняв в едно писмо, отправено към подходящи лица и да се прекрати и тая несправедливост.. или предпочитате да си остане актуално, за да можете да си чешете езиците и да се правите на готини?!

или гласувайте за момчето, ако не ви се свидят паричките .. пишете един смс с гого и се чуйте!!.. само с възмущение .. само с моушън .. няма да я бъде..

..never mistake motion for action..

Редактирано от drosophila на 06.04.06 12:06.



Тема Re: Гарелов, свиньо мръсна!нови [re: drosophila]  
Автор KamBam ()
Публикувано06.04.06 12:39



Добра идея :) но кой номер се пращат смс-и, името на кирилица ли се пише? И някой знае ли програма която праща сама смс-и да не се занимавам цял ден



Тема Re: Гарелов, свиньо мръсна!нови [re: фoтoн 1.618]  
Автор drosophila (melanogaster)
Публикувано06.04.06 13:16



ама ти познаваш ли го христо или го наричаш приятел заради споделените възгледи?

на neterra.net можете и сами да се убедите, че е съвсем вярна тая история .. аз днес с малко недоверие го пуснах, защото наистина не очаквах съвсем такава селяндурщина, на каквато станах свидетел след това .. но уви.. написах писмо до бтв и ще видя сега на кого още да го пусна.. peta нали се занимават с подобни неща?.. да ги питаме как може да се предлага животинче за награда в телевизионна игра, което на всичкото отгоре се третира като вече изядено от мазните, изгладнели, примитивни изказвания на софи, която не сяда без месо на масата и лелката, която иска да му достави най-сетне спокойствието, от което се нуждае, да не говорим за митьо, който не е сядал от години да прочете една дума от нищо и никъде и който с тия мускули на 50 години ще изглежда като разпадналия се шварценегер, с отпусната мазна, затлачена с животинци белтъци плът .. ако получи едно леко инфарктче, дали няма да е назидателно за такива крайни и крайно грозни изпълнения като неговите?! .. не му пожелавам нищо лошо, разбира се, нали съм мирен вегетарианец от "малцинството" .. мерзавци ..

абе по дяволите, някой може ли да ми каже процента вегетарианци в света, приблизително?.. защото намерих подържавни статистики, но не ме устройват, защото процентите са сравнително малки и на пръв поглед за масите ефектът им слабее ..



..never mistake motion for action..


Тема Re: Гарелов, свиньо мръсна!нови [re: drosophila]  
Автор sencko (алхимик)
Публикувано06.04.06 13:33



ми малко са
и по-добре, че не си представям обществен строй пълен с такива фанатици, които се борят с/у прогреса и с/у всички останали ...
а дали ще изглежда по добре със затлачена от растителни мазнини плът?

не че съм гледал вот на доверие - по това време ядох едно теленце и дядо ми обясняваше за 2те козлета, колко красиви и игриви били и колко вкусни щели да бъдат, като им пусне червеното герданче .





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.