Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:37 11.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Вегетарианство и кожанови  
Автор Джинджифил Джинджифилoв (Сър)
Публикувано08.04.06 18:05



Мислите ли че вегетарианската диета има отношение към начина на изглеждане на кожата? По мой опит, след известно време лицето става по-сияйно, по-чисто, няма пъпки ... абе определено промяната е огромна. И съм склонен да мисля че е поради това. Не че преди ядях много месо , винаги съм го подценявал. Но след като го спрях тотално(преди 2 год), нещата напълно се промениха. Така че според мен съчетанието добра козметика + салати се отразява много добре на кожата.

Дървото че е дърво, по-умно от нас изглежда


Тема Re: Вегетарианство и кожанови [re: Джинджифил Джинджифи]  
АвторMilena (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 19:39



Една моя приятелка отскоро спря да яде месо точно заради кожата, но тя наистина има капризна кожа. Иначе досега не се беше замисляа за вегетарианство, но откак разбра, че в месото има доста хормони го спря.

Когото аз спрях да ям месо също ми се отрази добре на кожата. Но добре е също да се избягват пържените храни, шоколад, яйца. На мене най-добре ми се отразява гладуването. Есента гладувах 20 дни и една съседка, без да знае, че гладувам ми каза колко добре изглежда кожата на лицето ми.



Тема Re: Вегетарианство и кожанови [re: Milena]  
Автор Джинджифил Джинджифилoв (Сър)
Публикувано09.04.06 17:55



Уау, и ти ли си фен на гладуването. Аз също. Смятам че е едно от нещата, които наистина действат. Откакто се запознах с него, до ден-днешен не съм хващал дори и настинка. А преди всяка зима се разболявах от пневмония и лежах в болница. Миналата зима, когато върлуваше много жесток вирус, покоси всички хора около мене, а на мен нищо ми нямаше. С всеки изминат ден се убеждавам колко велико нещо е гладуването. Браво че си издържала 20 дни. В момента съм на глад, моята идея е също да издържа толкова. Нали знаеш - добре е през пролетта да има такова гладуване. Ти по коя книга си се водила - на Лидия Ковачева или Пол Брег? Плодово-чаена диета или пълен глад? И двете съм ги пробвал и второто май е по-доброто. Ама трябва да имаш наистина много силна воля. Малко по малко се свиква. Спомням си в началото как издържах само 5-6 дни. Сега вземам 12 на акорд. Искам да те попитам също ти какво захранване провеждаш?

Дървото че е дърво, по-умно от нас изглежда


Тема Re: Вегетарианство и кожанови [re: Джинджифил Джинджифи]  
Автор титaн ()
Публикувано09.04.06 21:34



И аз гладувам сега по Лидия Ковачева - 10 ти ден , полудявам :) още 15 и след това 10 дни захранване :)

www.homecinema-bg.com



Тема Re: Вегетарианство и кожанови [re: Джинджифил Джинджифи]  
Автор ghiacciata (alegra)
Публикувано09.04.06 22:16



И на мен пневмониите ми бяха като за другите настинката...много гадна работа, но сега от доста време не съм боледувала, но най много 10 дни съм издържала да гладувам...

Поздрави

Може да си разочарован, ако не успееш, но си обречен ако не опиташ!


Тема Re: Вегетарианство и кожанови [re: Джинджифил Джинджифи]  
Автормиa (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 23:47



A ne moje li da se stigne do lipsa na nqkoi osnovni vitamini i elementi pri tova gladuwane?



Тема Re: Вегетарианство и кожанови [re: миa]  
Автор sencko (алхимик)
Публикувано10.04.06 10:26



може, и до по-неприятен изход може да се стигне ....




Тема Цвят на кожата?нови [re: Джинджифил Джинджифи]  
Автор Epoussette (френско келеме)
Публикувано10.04.06 10:38



Сега и аз бих искала да попитам нещо - случвало ли ви се е да ви потъмнее
кожата на лактите?

А и като цяло дали е нормално при вегетарианците
цветът на кожата да не е толкова розов (бледо розов), както е при
месоядните, а да е леко жълтеникав?

Това, предполагам, се дължи на липса на някакви витамини, минерали или
микроелементи. Моля, споделете вашите наблюдения!

Добре изметеното сърце е непристъпна крепост.


Тема Re: Цвят на кожата?нови [re: Epoussette]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано10.04.06 12:19



аз бях жълта като папуняк преди да спра месото. сега съм ок, не знам от какво е. може да е сезонно

Remember, remember the fifth of November


Тема Re: Вегетарианство и кожанови [re: Джинджифил Джинджифи]  
Автор ghiacciata (alegra)
Публикувано10.04.06 14:25



Малко се отклонявам от темата, но съм настинала и как мислите, ако гладувам дали ще има ефект...., защото до сега съм гладувала, но не и докато съм била болна...



Може да си разочарован, ако не успееш, но си обречен ако не опиташ!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.