Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:09 03.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: ghiacciata]  
Автор drosophila (melanogaster)
Публикувано07.04.06 21:11



то се оказа, че агънцето не е за победителя от играта, а за някои от изтеглените кандидати от гласуващите .. мисля, че в понеделник ще се решава ..

предложих го за талисман на предаването, да го осиновят и да го гледат някъде, такава услуга им направи милото с тая реклама..

и ще ме извинявате, но съм недоволна от липсата на желание за участие и намеса сред вас .. с такива бурни дискусии, които съм виждала тук, мислех, че ще има повече реакции ..

а, да, последно - гарелов си действа по сценарии и по вътрешен традиционно-български, селско-сватбарски подтик.. но самият той в понеделник смотолеви, че предпочита да даде агънцето живо на някого .. де да го знаеш какво би направил и той, да не забравяме обаче, че е стара пушка и поръждясала още ..

фактът обаче, че е възможно да има различна позиция сред екипа на предаването от медийно публикуваната е още по-дразнещ.. тогава говорим за алчно лицемерие и жажда за сензация повече отколкото е етиката и обективността на медиите ..

хе, нищо ново под слънцето а .. ще си я включа тая тема в домашното по intercultural mgt - making capital from culture: media business ..



..never mistake motion for action..


Тема Re:нови [re: фoтoн 1.618]  
Автор drosophila (melanogaster)
Публикувано07.04.06 21:25



може да се наложи, ако просто се организираме ..



..never mistake motion for action..


Тема Re:нови [re: drosophila]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано07.04.06 21:27



capitalizing on emotions звучи по-добре:)
какво учиш? и къде?

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема Re:нови [re: drosophila]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано07.04.06 21:29



ми нали викаш че в понеделник ще се решава, имаме 2 дни да флъднем вот на доверие.
айде хора, кой е за?
и къв беше и-мейла пак? извини че питам, ама станаха много мнения и не ми се рови

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема Re: Гарелов, свиньо мръсна!нови [re: MarpaтЧecнoвa]  
Автор ghiacciata (alegra)
Публикувано07.04.06 23:55



Благодаря ти..

И аз се радвам, че разбрах, че е хубаво да изживееш както сладостите така и горчивините...

Поздрави



Може да си разочарован, ако не успееш, но си обречен ако не опиташ!


Тема Re:нови [re: фoтoн 1.618]  
Автор ghiacciata (alegra)
Публикувано08.04.06 00:05



Аз съм за

Може да си разочарован, ако не успееш, но си обречен ако не опиташ!


Тема Re:нови [re: drosophila]  
Автор ghiacciata (alegra)
Публикувано08.04.06 00:13



Да и аз така разбрах в последствие...горкото агънце...разиграват го все едно е телезизор

То, че си има сцененарии си има, но все пак....аз не бих могла да си представя как бих пренебрегнала принципите си...заради сценария...и както казваш това си е лицемерие...

Да и аз мислех, че ще има повече реакции...

Поздрави



Може да си разочарован, ако не успееш, но си обречен ако не опиташ!


Тема Re: Гарелов, свиньо мръсна!нови [re: фoтoн 1.618]  
Автор MarpaтЧecнoвa (вещица)
Публикувано08.04.06 09:48



Аз кат ви разпраям, че Гарелов прави кофти реклама на месоядството...



We are such stuff as dreams are
made on; and our little lives are rounded with a sleep...

Тема Re: Гарелов, свиньо мръсна!нови [re: фoтoн 1.618]  
АвторИ. (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 10:02



На страница 3 на форума се намира онова филмче, което Джинджифил беше пуснал за малтретиране и одиране на живи животни в Китай. Питам се, дали е възможно да се даде активен линк към него във форума на Гарелов. Без коментар. Защото ако нещо е наистина скандално, то това е този филм. Гарелов е само кич и простотия.



Тема Re: Гарелов, свиньо мръсна!нови [re: Kpacaвицaтa]  
АвторKpacaвeцът (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 10:54



Красавице, нещо по анти-сексуално от жена воняща на бира и месо без никакви идеи освен алколохола и храната няма също. Който няма ум в главата ядене и някоя и друга биричка само са му у главата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.