Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:43 11.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Гарелов, свиньо мръсна!нови [re: MarpaтЧecнoвa]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано07.04.06 19:18



и невръсните фенове на поредната турбо-фолк олигофренка, Анелия:

"Аз искам да споделя мнението си за аганцето.Мисля че Христо(вегитарянеца) не говори правилно.Мускулите се правят с месо.А и аганцето.То трябва да се изяде.Това е стар обичай.Такава е традицията.Не всеки може да не яде месо.Вкъщи винаги на масата има месо.Искам да кажа също на момчето което участва в кампанията "Вот на доверие"че не сано третета възраст глега предаването на г-н Гарелов.аз съм на 11години.Много харесвам иван Гарелов и предаването му.

ваща почитетелка:Свилена Митева
_________________
АНЕЛИЯ Е НОМЕР 1 !!!!"


неграмотно, глупаво, неадекватно! дано не са всички деца като нея..

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема Re: Гарелов, свиньо мръсна!нови [re: фoтoн 1.618]  
Автор MarpaтЧecнoвa (вещица)
Публикувано07.04.06 19:31



Е, на нея поне и е простено, има време да расте. :)

We are such stuff as dreams are
made on; and our little lives are rounded with a sleep...


Тема Re: Гарелов, свиньо мръсна!нови [re: MarpaтЧecнoвa]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано07.04.06 19:38



според мен няма шанс докато не се махне от селото и семейството си.
глупостите които ги говори едва ли ги е измислила сама, най-вероятно само повтаря казаното от родителите си.

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема Re: Гарелов, свиньо мръсна!нови [re: фoтoн 1.618]  
АвторMитьo Пищoвa (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 19:58



'дано се задавят тия гнусни циганки с агнето'
Абе ти си голяма простачка, коя си ти за да решаваш кой трябва да се задави и кой не. Значи който яде месо да се задави? Ами аз не ям агнешко всеки ден ама на Гергьовден веднъж в годината мисля че ми е позволено ( по принцип избягвам агнешкото,че е по-тежко)



Тема Re: Гарелов, свиньо мръсна!нови [re: MarpaтЧecнoвa]  
Автор ghiacciata (alegra)
Публикувано07.04.06 20:08



Така Гарелов казва в клипа....просто няма такав клип....хвърчат ножове...направо нямам думи

"ghiacciata" e` un nikc vecchio....ho pensato che e ` bello quando uno e`ghiacciato, ma con il tempo ho capito che non e` proprio cosi`....dobbiamo sentire tutto la pena e l` amore...e altre belle cose....."

"...la nostra vita va la nostra vita che in cerca di un sorriso d` amore condiviso in un mondo che fa schifo la nostra vita va la nostra vita che e` inferno e paradiso e` il sogno mai finito..."

Saluti

Може да си разочарован, ако не успееш, но си обречен ако не опиташ!

Редактирано от ghiacciata на 07.04.06 20:15.



Тема Re: Гарелов, свиньо мръсна!нови [re: ghiacciata]  
Автор MarpaтЧecнoвa (вещица)
Публикувано07.04.06 20:24



:)))) Радвам се, че си поискала да бъдеш жива и топла и да изживееш цялата сладост и горчивина, която животът носи.

We are such stuff as dreams are
made on; and our little lives are rounded with a sleep...


Тема Re:нови [re: MechoPuh]  
Автор drosophila (melanogaster)
Публикувано07.04.06 20:30



прати го на maria@votnadoverie.tv, но скоро, защото не знам кога ще се решава съдбата на агнето, мислех, че е днес, но имаше само кратък коментар.. хайде сериозно, стягайте се и да измислим какво да се прави с гого, иначе протестът ще остане като глас в пустиня и ще бъде запомнен като несъстоятелен, малочислен и неефективен .. нали не такава слава трябва да си извоюват прогресивните активисти?



..never mistake motion for action..


Тема Re:нови [re: drosophila]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано07.04.06 20:33



а какво стана с агнето изобщо??
предаването не свърши ли?
искате ли яко да я спамнем тая мария?:)

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема Re: Гарелов, свиньо мръсна!нови [re: фoтoн 1.618]  
АвторИ. (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 20:48



По простотия може и да сме първи, ама по консумация на месо не сме. Мисля, че сме след Германия и Франция, например. За съжаление причините не са от етично естество.



Тема Re:нови [re: sencko]  
Автор drosophila (melanogaster)
Публикувано07.04.06 21:04



мога да намеря доводи безброй, че всяка злина е причинена от човека .. вярвам, че ние сме като раса стъпка над естественото, а появата на хора с различни разбирания сега е опит за възстановяване на баланс.. защото сега няма хармония, а експлоатация и като всяка такава тя е обречена да завърши с изчерпване..

повтарям извиненията си от днес, не наричам никого отрепка, най-малко човек като теб, който обосновава и си мери приказките.. сигурна съм, че отрепки има и сред вегетарианците, дори и аз знам, че в някои ситуации съм по-малко човек, отколкото си представям.. пуста човешка природа..



..never mistake motion for action..



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.