Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:18 12.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Гарелов, свиньо мръсна!нови [re: drosophila]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано06.04.06 15:33



познавам го разбира се, нямаше да твърдя че ми е приятел ако не го познавах.
вчера гого се чул с него и ицката каза че не искал шумотевица и лудници, жалко, щеше да е чудесно да заснемем тлъстата охрана на бтв как разгонва хората! а в тва нетера нищо не намирам, я дай точен линк.
иначе по скапаната бг тв показват ебати нещата, то не беше обезглавяване, фашист-олигофрен в супер селското шоу голям брат, а също и гавра със животни. отвартително! не с давайте парите на тоя селяк гарелов и гадната бтв, те тва искат от вас. да се надяваме че ицката ше спечели отговаряйки правилно на супер гадните ?си които чудно как все на него се падат а не на чалгата??

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема Re: Гарелов, свиньо мръсна!нови [re: l]  
Автор MarpaтЧecнoвa (вещица)
Публикувано06.04.06 16:05



Oooooo, в такъв случай се движа в някакви нечовешки среди. :)))

We are such stuff as dreams are
made on; and our little lives are rounded with a sleep...


Тема Re: Гарелов, свиньо мръсна!нови [re: sencko]  
Автор MarpaтЧecнoвa (вещица)
Публикувано06.04.06 16:44



Т.е. да са благодарни, че са се родили, за да бъдат изядени от някого ли, често в бебешка възраст ли? (прасенца, агънца, яренца, теленца)
Хищниците и болестите наистина служат за регулатор, но ние не можем да бъдем регулатор, мисълта ни лишава от това право, тъй като ни е отдалечила от инстинктивното познаване на света. Ние се различаваме от хищниците по това, че слушаме глада на ума си, а не глада на стомаха си, а умът е ненаситен. Създавайки живот, за да го унищожим нищо не регулираме освен един безсмислен цикъл на на раждане и смърт, чието предназначение е единствено да обслужва небцето ни.
Пак казвам, ние имаме избор за разлика от хищниците. Не се чувствам нито по-нещастна, нито по-слаба физичекси или психически откакто спрях да ям месо. Т.е. можела съм отдавна да го направя и да предотвратя много смърт. И какво излиза? Животни са умирали за едното ми удоволствие, което при това не било незаменимо.
За разлика от теб аз мисля, че прогресът се извършва не само на материално, но и на духовно ниво...

We are such stuff as dreams are
made on; and our little lives are rounded with a sleep...


Тема Re: Гарелов, свиньо мръсна!нови [re: MarpaтЧecнoвa]  
Автор sencko (алхимик)
Публикувано06.04.06 17:12



но ние не можем да бъдем регулатор, мисълта ни лишава от това право

Това ми хареса , мисля да го пратя на всички държавни регулативни органи.

Докато останалото не са глупости - не са умирали за едно удоволствие, аз ям за да живея, не живея за да ям - обективна необходимост ми е.




Тема Re: Гарелов, свиньо мръсна!нови [re: MarpaтЧecнoвa]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано06.04.06 17:21



Много често срещана грешка е когато хората правят изводи базирани на средите в които се движат. Обикновено хората средите се образуват по интереси и не са представителни.

Жените сте в неизгодно положение защото не ходите в казарма. Няколко месеца обикновена казарма след завършване на университета в обикновена казарма разбиват всякакви митове настанени там от общуването предимно със студенти.



Тема Re: Гарелов, свиньо мръсна!нови [re: sencko]  
Автор MarpaтЧecнoвa (вещица)
Публикувано06.04.06 17:45



Е не е ли ясно, че не става дума за регулиране на обществото, което сме създали, а на природните процеси?
аз ям за да живея
Т.е. ти сериозно вярваш, че ще умреш, ако спреш да ядеш месо?

We are such stuff as dreams are
made on; and our little lives are rounded with a sleep...


Тема Re: Гарелов, свиньо мръсна!нови [re: MarpaтЧecнoвa]  
Автор sencko (алхимик)
Публикувано06.04.06 17:58



не - ще мисля повече за храната ако спра да ям месо, демек ще живея за да ям , а нали се разбрахме че не мисля и затова :)




Тема Re: Гарелов, свиньо мръсна!нови [re: l]  
АвторMechoPuh (Нерегистриран)
Публикувано06.04.06 17:58



"По мои наблюдения, ако им се наложи, около 85% от хората биха убили животно за да го изядат."

Като сам казваш по-късно, хората правят изводите си според средата си! Е кое тогава ти даде право да обобщиш, че 85% от хората споделят твоите възгледи?! Допитал си се до 6 милиарда души може би?
Говориш за прогрес - ами хубаво де да не би носенето на кожени палта по подобие на праисторическите хора от пещерите да е израз на прогрес? Или може би тестването на всякакви глупости върху животни да е прогресивно в 21 век, когато вече дори учените си признават, че има далеч по-съвременни и надеждни методи? Противоречиш си сам!



Тема Re: Гарелов, свиньо мръсна!нови [re: MechoPuh]  
Автор MarpaтЧecнoвa (вещица)
Публикувано06.04.06 18:19



Бях пропуснала "амо им се наложи". В такъв случай процентът иглежда по-правдободобен. Вероятно и аз бих убила животно ако съм далеч от цивилизацията, умирам от глад и не разполагам с никаква храна.

We are such stuff as dreams are
made on; and our little lives are rounded with a sleep...


Тема Re: Гарелов, свиньо мръсна!нови [re: sencko]  
Автор MarpaтЧecнoвa (вещица)
Публикувано06.04.06 18:21



Софизми...

We are such stuff as dreams are
made on; and our little lives are rounded with a sleep...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.