Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:47 12.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Гарелов, свиньо мръсна!нови [re: ghiacciata]  
Автор KamBam ()
Публикувано11.04.06 12:12



Що пък не, всички харесват хубавите краища и пак ще е в техен стил - закачливо и провокативно , дори може и безплатно да ни го дадат ...

Да им напишем викам едно общо писмо пък каквото стане, хайде някой освен мен харесва ли му му да съберем пари



Тема Re: Гарелов, свиньо мръсна!нови [re: фoтoн 1.618]  
Автор KamBam ()
Публикувано11.04.06 12:18




Хаха, не се сетих

Е то така ако мислим няма смисъл нищо да спасяваме защото колко умират зависи само от това колко гладни са месоядните



Тема Re: Гарелов, свиньо мръсна!нови [re: фoтoн 1.618]  
Автор ghiacciata (alegra)
Публикувано11.04.06 12:40



Хахахаха изпуснали сме една подробност.....

Мисля си, че каквото и да правим няма да има голям резултат, но пък поне трябва да упитаме...

Може да си разочарован, ако не успееш, но си обречен ако не опиташ!


Тема Re: Гарелов, свиньо мръсна!нови [re: KamBam]  
Автор ghiacciata (alegra)
Публикувано11.04.06 12:44



"Е то така ако мислим няма смисъл нищо да спасяваме защото колко умират зависи само от това колко гладни са месоядните"


Да, звучи малко обезкуражаващо



Може да си разочарован, ако не успееш, но си обречен ако не опиташ!


Тема Re: Гарелов, свиньо мръсна!нови [re: KamBam]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано11.04.06 12:49



е добре, ако ти го дадат на балкона ли ше го гледаш?
измисли първо какво ще го правиш и после им пиши

Remember, remember the fifth of November


Тема Re: Гарелов, свиньо мръсна!нови [re: фoтoн 1.618]  
Автор KamBam ()
Публикувано11.04.06 13:26



Да бе :)))
Не ми харесват агнетата, надявам се да ми се размине аз да го гледам :)
От друга страна мога да им напиша писмо с няколко идеи, каквото мога правя нали това е мотото



Тема Re: Гарелов, свиньо мръсна!нови [re: фoтoн 1.618]  
Автор ghiacciata (alegra)
Публикувано11.04.06 18:40



Струвами се, че стават все по-брутални "Кой на кого ще махне главата"....и аз нещо се обърквам някой от участниците ли ще вземе Гого или ?

Четоха едно стиготворение за Гого, но за съжаление не го чух цялото....И Евгени Минчев защитаваше Гого и се оказа, че Гого е Французин и майка му се казва Катрин....и бил роднина на Евгени Минчев

Поздрави

Може да си разочарован, ако не успееш, но си обречен ако не опиташ!


Тема Re: нови [re: фoтoн 1.618]  
Автор drosophila (melanogaster)
Публикувано12.04.06 22:55



и като умре друго, защо едно да не живее?.. това е медийна случка, не е нейде из дълбоката българска провинция .. това би имало поучителен характер, характеро-утвърдителен ..

идеята за закупуването мн ми харесва .. по 50 лв даже биха бая надвишили реалното, даже хубаво камбам окуражаващо предполага, че като нищо ще ни го подарят, щото купим ли го за пари, ще сме потвърдили индиректно масовата нагласа, че животните са стока ..

гоги трябва да си има широк двор и свобода и сигурност и никоя баба да не му стриже вълната ..

..never mistake motion for action..

Редактирано от drosophila на 12.04.06 22:57.



Тема Re: кой може да го гледанови [re: drosophila]  
Автор KamBam ()
Публикувано13.04.06 13:57



Онзи ден намерихме с приятелката ми едно гълъбче по гръб и се мъчеше да се обърне. Видях че му има нещо на крилото и го взехме на балкона да го гледаме, не яде нищо два дена и днес умря Сега ми е гадно щото примерно можех да го заведа на лекар и евентуално да си лети още няколко години.

За Гого сигурно няма да съжелявам де, ама за всеки случай трябва да го спасим
Да напишем на Гарелов писмо в стил ще се радваме да се грижим за гого и освен хилядите благодарности да коменсираме спечелилия агнето. Ама верно има ли някой възможност да го гледа или ще импровизираме :))?



Тема Re: кой може да го гледанови [re: KamBam]  
Автор MarpaтЧecнoвa (вещица)
Публикувано13.04.06 15:22



Ъъъъ... извинявай за суровата ми и безсърдечна прагматичност, ама тъй нещо да си чувал за птичи грип?

We are such stuff as dreams are
made on; and our little lives are rounded with a sleep...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.