Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:31 28.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема питанка  
Автор DarkMoonRising (Elendil)
Публикувано02.04.06 14:09



от доста време се каня да ви питам нещо ? защо сте решли да сте вегетарианци ? кофти ви е за животните ? или просто нямате потребност да ядете месо ?

трябва да ви кажа че аз съм си на разделно хранене си ми е много добре :)





Тема Re: питанканови [re: DarkMoonRising]  
Авторvessikv (Нерегистриран)
Публикувано04.04.06 12:33



При всеки си е индивидуално. Аз лично спрях да ям месо защото ми е много мъчно за животинките. Струва ми се ужасно да ги колим и да ги ядем.....
Ако трябва да съм честна обаче ми се яде....



Тема Re: питанканови [re: vessikv]  
Автор MarpaтЧecнoвa (вещица)
Публикувано04.04.06 14:10



Аз имам куче. "Кучкарите" знаят как може да се привърже човек към едно куче. От много години ми се струва абсурдно, че за едно животно се грижа, развеждам го, храня го, галя го, прегръщам го, пазя го да не се нарани, страдам като се разболее..., а други животни, не много различни от кучето ми; животни, които също изпитват страх и болка и към които бих могла да се привържа при други обстоятелства, намирам за редно да ям. Невероятен контраст, нали? И все пак дълги години приемах този контраст и си мислех, че прекалено много обичам месото, за да мога да се откажа от него. В края на краищата се оказа, че не само не било невъзможно да живея без месо, ами и съвсем не било чак толкова голяма жертва. :)

We are such stuff as dreams are
made on; and our little lives are rounded with a sleep...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.