Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:09 02.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема ВАЖНО БЛАЖНО!нови  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано09.03.06 17:34



кучета, оказва се че в поделник ще летя към софето (на 13ти), айде да се виждаме че другия понеделник пак отлитам!!
какво ще кажете за една лека разходка на витоша, която да завърши с веге ресторанта на алабин?
или ако нямате цял ден свободен, може да отидем на вечеря 1 ден през седмицата, а примерно съботата преди да си тръгна да се разходим?
моля ви бързо решавайте щото нямам цяла седмица за мотане:)
искам сички да ви видя, миличките ми вегетарианци

айде че и без тва отдавна не сте ходили на витоша:)

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема Re: ВАЖНО БЛАЖНО!нови [re: фoтoн 1.618]  
Автор MarpaтЧecнoвa (вещица)
Публикувано09.03.06 17:51



Вие само ме организирайте и съм там. :)) Много се радвам, че идваш. :)

We are such stuff as dreams are
made on; and our little lives are rounded with a sleep...


Тема Re: ехееееенови [re: фoтoн 1.618]  
Автор KamBam ()
Публикувано09.03.06 18:35



Супер, цял ден сигурно няма да имам .... но ноща ми е свободна

Така де, другата седмица когато и където кажете



Тема Re: ехееееенови [re: KamBam]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано09.03.06 18:38



само след 5 тряя да е защото живен не може преди това. може би 6 часа, пред съдебната в сряда?
казвайте бързо дали ви е удобно или не:)

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема Re: ехееееенови [re: фoтoн 1.618]  
Автор MarpaтЧecнoвa (вещица)
Публикувано09.03.06 18:41



Там съм, жувот и здрави. :)

We are such stuff as dreams are
made on; and our little lives are rounded with a sleep...


Тема 3к @ 1800 @ съдебна, засега!нови [re: MarpaтЧecнoвa]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано09.03.06 18:48



между другото, къде е тошето?
нещо изчезна..имате ли му телефона? може ли който го има да му се обади?

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема Re: 3к @ 1800 @ съдебна, засега!нови [re: фoтoн 1.618]  
Автор -TOШE- (момец)
Публикувано09.03.06 23:19



Иизпомеждудругото съм в Англия. Засега сме на на еднин морски курорт на Ламанша, 92 хил. Учим малко английски, абе май са ни пратили да се адаптираме, системата е сложна, за да взема да обяснявам сега. Та аз съм заедно с още две момчета и 5 момичета от България. В Неделя се разделяме и 4-ма пътуваме за Нотингам и от другата седмица трябва да почваме работа.
Ми какво интересно да кажа. Тука има страшно евтини и страшно скъпи неща. Хората са доста ралични едни от друг, има си и селяндури и много будни хора, и такива с чуство за хумор и такива без. Още не бързам да си изграждам представи.
Най странното за мен беше че много хора си изхвърлят боклука на земята и може да се намерят в парковете дори пред болноицата кутии от бира пликове, както и по самите улици. Не че ги има много, но се набива на очи, но има кой да събира. Иначе тука соевото мляко е много пополурно. Видял съм сигурно 20 ралични вида. Ми сега нямам време да напиша. Времето е много променлизо по 4 сезона в един ден. Стаята ми е колкото килер, ама съм доволен от хазяйката пере ми дрехите и готви вкусно и е будна бабка и мрази правителството, Буш и Блеър. Има един китаец, един арабин и джама австрийци в къщата. Тъкмо вече научих града и скоро трябва да го сменям.
Отностно храната, на закусвални в ресторанти и заведения е много скъпо и много неща са скъпи и във Супермаркета, но има и два пъти по-евтини. Има много видове зеленчуци, морски неща и въобще стотици неща за опитване които никога не съм виждал и вкусвал, както и същите като нашите, но изглеждащи различно. Ядох едно кисело мляко, ама нищо не става от него.
Абе засега виждам много странности в Англия и още мозъчето ми не може да ги обработи и да си извади изводите, но като цяло ако всичко е наред може да съм много добре след месец време. Ще се постарая да е така.



Тема Re: 3к @ 1800 @ съдебна, засега!нови [re: -TOШE-]  
АвторDenis (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 06:51



Спокойно, ще добиеш опит, аз има няма 8 ма година изкарах в Лондон.



Тема Re: 3к @ 1800 @ съдебна, засега!нови [re: Denis]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано10.03.06 11:41



и ти ли на студентска бригада замина?
ей тоше, да не земеш да не се върнеш нещо:)

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема Re: ВАЖНО БЛАЖНО!нови [re: фoтoн 1.618]  
Автор MilaOtMars (тъжна)
Публикувано10.03.06 14:09



Ех, колко хубаво звучи, направо ви завиждам. Но за съжаление не съм се прибирала по родните места от септември

Дано да има такава среща и през лятото по време, когато ще съм в Бг...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.