Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:40 06.07.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: ПАРАБЕНИ!нови [re: zaphod]  
АвторMechoPuh (Нерегистриран)
Публикувано02.04.06 23:02



Кои са тия повече женски?! Дори хора, които съвсем не са вегетарианци не одобряват убиването на животни за кожата им. Е ако визираш някои мазни свиркаджийки от поп-фолк средите искам да те светна, че те съвсем не са представителна извадка за всички жени! А сега айде ако обичаш се премести да заливаш с помия клуб екология. Има нови теми, по които още не си се изказал. И там хората искат да се посмеят!



Тема Re: ПАРАБЕНИ!нови [re: MechoPuh]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано03.04.06 12:31



аз като дудна постоянно да не се правят генерални обобщения, кой ли ме слуша:)
благодаря за включването, меченце

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема Re: Движение за освобождение на животнитенови [re: lex]  
Автор Hищo (пълно)
Публикувано03.04.06 13:10



Ами че помярите в София отдавна са освободени. На всеки 10 м лежи някакъв пиян убитак (разбирай антиглобалист, фен на грийнпийс, слънцеяд или обикновен почитател на мира и хармонията) и си гушка 2-3 гнусни песа, докато те серат навсякъде и се зъбят на всеки минаващ.



Тема Re: ПАРАБЕНИ!нови [re: фoтoн 1.618]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 13:46



Браво Фотонче Що се отнася до тестовете с хора - забранени са отдавна. И вариантите са два - или нетествано, което посмъртно няма да стане или върху животни. Просто няма сила, която да спре това. Печалбата от лекарства и фармация е такава, че ще избият противниците или ще ги да ядат сурова кайма



Тема Re: Движение за освобождение на животнитенови [re: Hищo]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано03.04.06 13:48



звучи добре, ама тук бъркаш малко животните.
кучетата никой не ги яде (поне не тука) или се облича с тях. тва че ги пускат на свобода е зле и е проява на липса на отговорност към животните.
ама да се убиват животни само защото некакви тъпи путки искат да носят кожени палта, щото така са ги промили по телевизията, че е много модерно, тва не мога да го приема. хората са пълни малоумници, никое животно не заслужава смърт заради некакви модни тенденции и простотии.
после просяците по улиците... как па реши че са активисти и незнамсикво?

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема Re: ПАРАБЕНИ!нови [re: няkoй]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано03.04.06 13:59



еми прав/а си че май няма начин.
освен ако се махнат разните му диабети и този тип болести свързани с начина на живот. тогава ще отпадне и необходимостта от тестване и лечение, но както ти казваш, болестите носят срашна печалба, а и чрез паника за болести можеш да манипулираш масите.

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема Re: Движение за освобождение на животнитенови [re: Hищo]  
Автор Akинaя (от Ахилея)
Публикувано03.04.06 14:11



Тук много грешиш. Аз не съм виждала бездомно куче да сере по паважа / на тротоара. Затова пък центърът на София по задните улички е буквално миниран от дрисливи стогодишни проскубани пудели и булонки на каишка. Нападенията върху хора са в 90% от случаите извършвани от породисти кучета със стопани. Разбира се, вината е в стопаните, не в кучетата. С нетърпение очаквам да видя някой да събира с лопатка изпражненията на любимеца си, дано доживея този светъл миг.





Tъжна, ама наистина тъжна.


Тема Re: Движение за освобождение на животнитенови [re: Akинaя]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 14:16



Аз пък с нетърпение очаквам кога ще стане задължително кастрирането на домашните животни в градовете.



Тема Re: Движение за освобождение на животнитенови [re: Akинaя]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано03.04.06 14:18



ахахаха
те помиярите сигурно не серат много често щото са недохранени ахехах:))
коментара за гнусните булонки и пудели ме изкефи:)

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема Re: Движение за освобождение на животнитенови [re: l]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано03.04.06 14:19



ми айде и циганите да ги кастрираме тогава?
секи който пречи да ляга под ножа?

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.