Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:24 14.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: a be ~!@$%^amp;*()_+нови [re: roro]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано01.03.06 11:59



това нищо не е. скоро получих и-меил от една позната която го беше пратила на 100384623 души да ни предупреди за някакъв нов вид изнасилвачи които сипват нещо в питието ти, което се дава на коне за стерилизация. така жените не могат да заченат след изнасилването и мъжете се спасяват от идентификация при тест за бащинство, ама ефекта е перманентен, т.е. тя никога не може да зачене отново. мен ако питаш - пълна измишльотина. щом като така или иначе са решили да чукат без презерватив, дали ше свършат в нея или не е се тая - те ще оставят толкова много следи (клетки, kosmi, tn) че не е нужен никакъв тест за бащинство за идентификация на изнасилвача. ама ей така, паника да има


Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема Re: Как природата ще направи месоядците вегетарианцинови [re: newage]  
Автор Lanfear* (Dark Angel)
Публикувано12.03.06 11:48



В подкрепа на твоята теза, от днес насетне новините ще ни занимават не само с грипа по птиците, а и с"чумата по прасетата". Не знам да се радвам ли или не? От една страна, наистина хората май ще се обърнат към вегетарианството - вече не останаха "безопасни животни" за ядене. Дали това не е свързано с така предвещаваното идване на шестата раса - нали тогава хората ще се трансформират в по-извисени, духовни същества, а на такива не прилича да са месоядни, още повече, че всички, които пророкуват идването й са също вегетарианци - явно хората са видели? От друга страна ми е ужасно гадно за животните и истерията по избиването ме отвращава страхотно Но може би е необходима жертва, за да се научи човек, че всеки живот е равнопоставен.


Daughter of the Night

Редактирано от Lanfear* на 12.03.06 11:50.



Тема Re: Как природата ще направи месоядците вегетарианнови [re: Lanfear*]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано12.03.06 15:24



шестата раса...
еехехехехехехехехеххеехехехехех
айде стига вече:)

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема Re: Как природата ще направи месоядците вегетарианнови [re: Lanfear*]  
АвторПpиpoдoлюбитeл (Нерегистриран)
Публикувано12.03.06 15:40



В отговор на:

В подкрепа на твоята теза, от днес насетне новините ще ни занимават не само с грипа по птиците, а и с"чумата по прасетата". Не знам да се радвам ли или не? От една страна, наистина хората май ще се обърнат към вегетарианството - вече не останаха "безопасни животни" за ядене. Дали това не е свързано с така предвещаваното идване на шестата раса - нали тогава хората ще се трансформират в по-извисени, духовни същества, а на такива не прилича да са месоядни, още повече, че всички, които пророкуват идването й са също вегетарианци - явно хората са видели? От друга страна ми е ужасно гадно за животните и истерията по избиването ме отвращава страхотно Но може би е необходима жертва, за да се научи човек, че всеки живот е равнопоставен.



Мен ако питате, това е разплата на Природата за "хубавините" които хората вършат по нея. Това с птичия грип е само начало, тя няма да ни търпи повече, защото ние сме вече ракова болест по тялото й, а тя, повярвайте ми, си има проверени методи да се справя с натрапниците... Я попрочетете



Тема как Земята реагира на наснови [re: newage]  
Автор newage (идещ)
Публикувано12.03.06 15:55



Не е още свършила зимата и наводненията по земите ни се върнаха с пълна сила. Няма да говорим конкретно за тях, всеки е видял с очите си или по медиите опустошенията от стихията. Едно е ясно -- в последните години сме свидетели на увеличаване на бедствените природни явления по цялата Земя. Спомнете си само неотдавнашния трус в Индонезия, който уби над 150 000 души. А когато Земята заговори със сила и мощ, никой не може да остане безучастен, защото там всички сме равни – и имащият и нямащият, и слабият и силният и трупоядецът и вегетарианецът.

Това, което ме учудва е, че хората не свързват случващото се около тях с отношението си към Земята и нейните обитатели. Нима продължават да царуват материалистичните схващания, че Земята е една мъртва буца кал, която се носи безцелно из космоса, че природата трябва да бъде подчинена (спомнете си комунистическите лозунги „Да подчиним природната мощ в служба на народа” и т.н.) и всичко живо по нея може да се използва като вечен извор на блага за човека без оглед какво това причинява на останалите й обитатели???

Тези, които сега се вайкат за наводнените си домове и обвиняват за случилото се правителството, министри, гражданска защита и кого ли още не, защо първо не се замислят какво добро те са направили за Земята? Колцина от тях са направили дори символичен жест към нея, като съберат боклуците из храстите, почистят затлачен извор, посадят дърво в гората, почистят дърво в гората от сухите клони или нахранят дивите птици в мразовита зима?

Колко от тях се отнасят със обич към Земята, като към тяхна майка и хранилница; със респект и внимание към всички нейни живи и неживи обитатели? Мислиха ли те за нея, когато палиха или сякоха (или продадоха на дървосекачи) горите ни и така остави хиляди горски обитатели без дом и семейство? Не са ли те, които ръсят безогледно с препарати и отрови почвата, убивайки птици и животни? А когато хвърлят боклук по нея не е ли това равносилно на ругатня към собствената си майка…?

Питам се тогава, защо въобще се чудят хората, че днес Земята отнема всичко, което имат: стихиите поразяват дом, животни, покъщнина, бизнес и накрая взима живота им с болести. Днес ракът е достигнал епидемични размери а хората боледуват от 100 пъти повече болести отколкото преди индустриалната ера. Не е ли прав агентът Смит от Матрицата, който казва, че хората са чума, раково образувание върху планетата? И сега тя иска да измие от себе си тези гадинки – хората, които й причиняват толкова страдания? Някой тук говореше за клизми -- не случайно е и думата катаКЛИЗМИ -- нали с клизма човек измива червата си от вредни смрадове, наслоявания и отпадъци, когато се разболее. Е, Земята е болна, страда от нас и вече започва да се защитава за да оцелее, да му мислят смрадовете .

И ако не се осъзнае ВСЕКИ ОТ НАС, че НОСИ ЛИЧНА ОТГОВОРНОСТ ЗА СТАВАЩОТО ОКОЛО СЕБЕ СИ нещата няма да станат по-добре!

Редактирано от newage на 12.03.06 16:03.



Тема Re: Как природата ще направи месоядците вегетарианнови [re: фoтoн 1.618]  
Автор lex (безсмъртен)
Публикувано12.03.06 17:20



Фотон, като не разбираш що се обаждаш?



Тема Re: Как природата ще направи месоядците вегетарианнови [re: lex]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано12.03.06 18:47



вяра и разбиране не е едно и също:)

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема Re: Как природата ще направи месоядците вегетарианнови [re: фoтoн 1.618]  
Автор Lanfear* (Dark Angel)
Публикувано12.03.06 19:07



Ааа не знам може и да са глупости....Само питам...на мен лично ми се вижда супер страно - луда крава...птичи грип....чума по прасета....какво ли следва...???? И ако допуснем, че няма случайни неща....


Daughter of the Night

Редактирано от Lanfear* на 12.03.06 19:09.



Тема що бе, небе такива много ме кефятнови [re: фoтoн 1.618]  
Автор ~!@$%^amp;*()_+ (целия горен ред)
Публикувано12.03.06 19:43



както казах и за денис,
дават облик на вегетарианството.

облик, който никой разумен човек няма да иска да има.



Тема -> вегетарианец = терористнови [re: Lanfear*]  
Автор ~!@$%^amp;*()_+ (целия горен ред)
Публикувано12.03.06 19:50



в тъмна нощ зли вегетарианци забъркват страшни инфекции с които заразяват невинните животинки с гнусната цел да превърнат всички хора във вегетарианци.

обяче, силният добър и честен ~!@#$%^&*()_+ и верните му другари zaphod и tchupakabra с помощтта на фотон (врагът от вътре) са разкрили гнусния им заговор и ще го провалят с гръм и трясък.

следва, хепиенд.
Lanfear*, lex, денис и останалите бивши заблудени похапват кюфтета и пържолки и пеят благодарствени химни.

Редактирано от ~!@$%^amp;*()_+ на 12.03.06 20:39.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.