Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:36 15.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: внушаваш синови [re: jeni4ka]  
Автор KillahBabe (непознат)
Публикувано28.02.06 14:17



Скромността краси човека - аз затова съм толкова красива



Тема Re: внушаваш синови [re: фoтoн 1.618]  
Автор KillahBabe (непознат)
Публикувано28.02.06 14:19



Думите малоумно и тъпо напълно харектеризират самата теб. Имаш език на каруцарка и селското нещо тук си ти. Много е грозно жена да псува както си направила в съседна тема



Тема Re: внушаваш синови [re: jeni4ka]  
Автор MarpaтЧecнoвa (вещица)
Публикувано28.02.06 14:22



Бе не умираш веднага. Първо погрозняваш, после мозъкът ти почва да работи все по-трудно (не съм сигурна, че съм схванала точната последователност) и накрая умираш. Ето, Айнщайн е един забележителен пример за човек умрял от вегетарианство, при това на крехката възраст 76. Ако си беше ял месо и до 77 можеше да доживее. Всъщност от трите етапа на веге дегенерацията съм сигурна само в третия. Рано или късно всички вегетарианци умираме. Едно само не схванах, щото мозъкът ми нали работи трудно, пък и от клизми и говорене за храна време не ми остава да помисля. Месоядните от кво умират, при това често млади? Ама ако обичате обяснявайте бавно, щото усещам как почват да ми липсват незаменимите аминокиселини и все по-бавно схващам.

We are such stuff as dreams are
made on; and our little lives are rounded with a sleep...


Тема skupa Killababe,нови [re: KillahBabe]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано28.02.06 18:08



специално за теб ще използвам по-рафинирам език в отговора си и ще ти кажа че това което правиш се нарича "Arguentum ad Homenem" и е голяма глупост. ти, за разлика от мен, не се целиш в това което съм казала, а в мен самата, което издава творческо и интелектуално безсилие. когато доводите срещу казаното от някой човек свършат, глупавите хора (като теб) се целят в самия човек, в опит да прикрият безсилието си, което обаче лъсва с още по-голяма сила.
препоръчвам ти две неща:
1. спри да ми отговаряш защото става по-лошо, или
2. ако си решила да водиш спор, прочети по дебелите книжки как се прави, за да не изпадаш в глупави ситуации. може и да има по нета книжки от сорта на "Arguments for Dummies", горещо ти препоръчвам да си купиш една такава.
колкото до езика ми, не си ти НОРМАТА, с която трябва да се съобразявам. използването на мръсни думички от време на време оцветява езика и му придава експресивност и живост. как ще говори е в сферата на избора на всеки човек; нали не се опитваш да ми налагаш собствените си виждания по въпроса?
както вероятно се досещаш (а може би не, предвид обстоятелствата) 5 пари не давам какво мислиш за езика ми.
айде по живо, по здраво


Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема Re: Как природата ще направи месоядците вегетарианцинови [re: jiven]  
Автор Джинджифил Джинджифилoв (Хитър Потър)
Публикувано28.02.06 18:25



Виж сега, "скъпи колега", аз не говоря като "забавна и умна госпожица", едно защото съм господин (за забавното и умното съм съгласен), и второ - говоря от сърце, така както го чувствам Ако имаш трудност с възприемане на написаното от мен, това значи:
1. Че си толкова здраво стъпил на замята, колкото 90% от БГ-народ и не си позволяваш да мечтаеш
2. Че си тип "български мъжкар" - не, няма нищо общо със сексуалната сфера. Това са предимно мъже(има и жени), които не възприемат нищо, ама нищо по-различно от техния мироглед - почвайки от хомосексуализма, минавайки през йогата и стигайки до вегетарианството. За тях всичко това е извращение. И по възможност да вземе да се наказва. Избери си сам

Дървото че е дърво, по-умно от нас изглежда


Тема Re: Как природата ще направи месоядците вегетарианнови [re: Джинджифил Джинджифи]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано28.02.06 18:34



живен не само не е господин, ами е най хубавата млада жена във форума:)
и освен това е права че някои вегетарианци се увълчват ужасно много и не могат да формулират изречение без някаква обида и думата "месоядец" на едно място. най скорошна справка - денис. това трябва да ти светва червената лампичка в главата че нещо не е наред, т.е. не може лозунгите за свобода и братство да се отнасят към животните само. нали вегетата много претендират че са в хармония с природата и тн... защо тогава не са в хармония с хората? лъха ми на демагогия...

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема Re: Как природата ще направи месоядците вегетарианнови [re: фoтoн 1.618]  
Автор~!@$%^amp;*()_+ (Нерегистриран)
Публикувано28.02.06 18:41




липсата на месо си личи и трябва да се компенсира.
не ядете животни, но ядете хора,
ако нямате под ръка някой мършочд, ядете се един друг.




Тема Re: Как природата ще направи месоядците вегетарианнови [re: Джинджифил Джинджифи]  
Автор jiven ()
Публикувано28.02.06 21:43



добре де, гусин Джинджър, не се пенявете толко мога само да кажа, че диагнозата българска мъжкарка, дето не си позволява да мечтае и смята педерасите, кукувците йоги и вегета за нищо повече от извращение, напълно съвпада с психологическия ми портет само не знам от где се намери такава прозорливост, че да разбереш всичко това за мен може би поради вегетарианството, което ти е дало свръхразвита интуиция, примесена с ясновидски видения, хихихи

инак можеше и да се опиташ да вникнеш в това, което ти казах в предишния си постинг. аз също говоря от сърце, но не го изтъквам като неоспорим аргумент за безгрешността си и се радвам, че това което не съвпада със сърдечния ми говор и с което не съм съласна, не прехвърлям моменталически към събеседника, по възможност с отправено "ти" послание и заклеймяващо не аргументите, а личността му. сега чакам да продължиш с предположенията, за това каква съм и каква не съм. забавно е.



Тема a be ~!@$%^amp;*()_+нови [re: ~!@$%^amp;*()_+]  
Авторroro (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 01:47



тука само жени бе брат

А иначе долу птичия грип и пропагандата на масмедиите. Нема птичи грип, ама е много моден. Ебати новините дават иначе, неска гледам "котка умря в германия" по телевизията. Не че не ми е жал за котките, но и те умират - дори и в германия. А тоя птичи грип сигурно го има от 1000 години ама са е станал модерен.
Та идеята ми е че няма да спрат хората да ядат месо заради мнимия грип. Очаквайте до няколко години страшния рибен грип. (свинете, кравите и пилетата ги минаха), а по нататък доматената шарка, важно е да сме в опасност иначе нема да има от кво да ни пазът.



Тема Re: a be ~!@$%^amp;*()_+нови [re: roro]  
АвторИ. (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 08:16



И моята хомеопатка е на същото мнение. Че птичия грип е плод на пропаганда, най-вече. Стара болест, която наистина би предизвикала повече проблеми в наше време поради това, че има много концентрирано производство на птици - хиляди на едно място. Пък и има свръхпроизводство на птиче месо и по дребните ферми трябва да се сринат. Сигурно и фармацевтичните компании са го закъсали. Ама като се касае за живота му, и най бедния ще се бръкне да си купи тамифлу.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.