Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:15 22.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: внушаваш синови [re: MarpaтЧecнoвa]  
Автор sencko (алхимик)
Публикувано28.02.06 10:14



как ще е важно привидното, важен е живота след смъртта и прераждането.




Тема Re: внушаваш синови [re: MarpaтЧecнoвa]  
Автор KillahBabe (непознат)
Публикувано28.02.06 10:35



'Ми зависи от ценностите. Ако важното е привидното...'
А кое е по-важното според теб в случая : Да изглеждам отвратително, все едно току що са ме пуснали от Освиенциум и да съм "супер здрава" понеже всеки ден си правя клизми, смятам колко калории точно съм изляла и колко още ми остават за деня, татанижа колко е жестоко да се убиват животни или пък да съм такава каквато съм сега - красива, умна,здрава и забавна - изглеждам и се чувствам добре и без да съм фанатизирана, и съм забавна защото имам какво да кажа различно от вашето Храна, храна, храна



Тема Re: внушаваш синови [re: sencko]  
Автор MarpaтЧecнoвa (вещица)
Публикувано28.02.06 10:37



И животът тук е много важен, само дето "фасадите на нещата така заслепяват, че често е нужно да си сляп, за да видиш същественото". Неточен цитат от "Последна любов" на Уортън.

We are such stuff as dreams are
made on; and our little lives are rounded with a sleep...


Тема Re: внушаваш синови [re: KillahBabe]  
Автор MarpaтЧecнoвa (вещица)
Публикувано28.02.06 10:40



Ей, всички тези клишета не ти ли пречат да преоткриваш непрекъснато света? Нищо, всички растем, щем не щем и постепенно надрастваме клишетата. :)
Пък ако ти е интересно, прочети повечко за йога и ще откриеш, че йога не е вид аеробика или каланетика, или фитнес. Йога е философия и няма за самоцел добруването на тялото. Материалният израз на йога е насочен към освобождението на ума от илюзията за дуалност. Доброто здраве е само съпътстващ резултат; осезаемият пласт.
Йога не броят калории, аз броя, защото не съм дорасла да бъда йога, нямам силата и мъдростта. А калориите ги броя, тъй като се опитвам да запазя форма сравнима с човешката. :))

We are such stuff as dreams are
made on; and our little lives are rounded with a sleep...

Редактирано от MarpaтЧecнoвa на 28.02.06 11:10.



Тема Re: внушаваш синови [re: KillahBabe]  
Автор jiven ()
Публикувано28.02.06 11:12



да ве, добре че си ти да ни кажеш че изглеждат отвратително вегетарианците не е лошо че си вярваш все пак много е кравиво умно и забавно да се правят обобщения, мдаааааам



Тема Re: Как природата ще направи месоядците вегетарианцинови [re: Джинджифил Джинджифи]  
Автор jiven ()
Публикувано28.02.06 11:24



колега, ма и вие като красивата, забавна и умна госпожица говорите глюпости, извинетииии маааа даже все си мисля, че покрай мотивите за вегетарианството и "духовното израстване" агресивните вегета повече нарушават принципите си за ненасилие и смирение. щото на другите им е през онова, нали така или инак са заблудени месоядци и не пледират за братство равенство и хармония с природата щото е лесно да се оправим с животните, не ги ядем, обичаме ги и те ни обичат. да, ма не можем да намерим инак общ език с хората, без косвено да сипем обиди, само щото са плътоядци.



Тема Re: внушаваш синови [re: KillahBabe]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано28.02.06 12:01



ти за пореден път направи тъпо обощение.
не мислиш ли че е селско да кажеш че ние само за храна мислим, живеем и говорим? не мислиш ли че този извод си го правиш на базата на участието ти във форум които е свързан с ХРАНЕНЕ, но това примерно на мен не ми пречи да отварям теми и за други неща. не можеш да си вадиш изводи за интересите на хора, при положение че си видяла само един интерес.. защо всеки път когато пишеш извхърляш някое генерално малоумно обобщение?

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема Re: внушаваш синови [re: KillahBabe]  
Автор jeni4ka (otnesena)
Публикувано28.02.06 13:28



И скромна при това Само не разбрах кога ни видя на живо та разбра какви сме? Сигурно идваш тайно на срещите във вегетарианския да ни шпионираш



Тема Re: Как природата ще направи месоядците вегетарианцинови [re: newage]  
Автор jeni4ka (otnesena)
Публикувано28.02.06 13:31



Да бе да Ела го виж тук баща ми днес. Яде си пиле и обяснява , че с лудата крава са се справили едно време , та едно пиле ли ще го плаши



Тема Re: внушаваш синови [re: KillahBabe]  
Автор jeni4ka (otnesena)
Публикувано28.02.06 13:34



Да да и досега трябваще да са измряли всички вегетарианци. И населението на Индия да беше по - малко от това на България




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.