Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:43 27.04.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема gadje -vegetarianka  
АвторDenis (Нерегистриран)
Публикувано08.02.06 13:19



Mnogo trudno da namerja , njama li njakoja svobodna krasavica? No da ne jade meso ??



Тема Re: gadje -vegetariankaнови [re: Denis]  
АвторKpacaвицaтa (Нерегистриран)
Публикувано08.02.06 17:00



Свободни жени, които да не ядат месо колкото щеш, обаче не са красавици. Мислели са си,че ще станат такива като спрат да ядат месо, но са се излъгали



Тема Re: gadje -vegetariankaнови [re: Kpacaвицaтa]  
Авторxyбaвa жeнa мecoлюбka (Нерегистриран)
Публикувано08.02.06 17:30



А защо да не яде месо, трябва ли гаджето ти да прилича на теб, или ще ти излезе по-евтино да я водиш на ресторант



Тема Re: gadje -vegetariankaнови [re: Kpacaвицaтa]  
Автор athletics ()
Публикувано10.02.06 15:27



Зависи какво разбират тези жени под вегетаранство. Ако за тях това е просто да не ядеш месо, но за сметка на това да се тъпчеш с хляб, сладкиши, ядки, голямо количество мляко и т.н. - трудно ще постигнат стегнато и привлекателно тяло и затова си права.

Но пък от друга страна ако наистина се замислят повече върху това което ядат и имат воля да се контролират да не е в прекалени количества, и да включва повече плодове, зеленчуци и въобще естествени храни, ще има ефект със сигурност. Особено ако ходят на фитнес или спортуват в същото време.

Дори само разделното хранене (ако ще и с месо да е) пак е с много добър ефект.



Тема Re: gadje -vegetariankaнови [re: Denis]  
Авторlennin (Нерегистриран)
Публикувано10.02.06 21:26



Ние с моята жена за това не разделяме:)))). Шегувам се разбира се, но и аз съм си мислил, че ако не съм с нея много трудно ще си намеря, немършоядна жена. Струва си да поразсъждаваш по темата според мен има хора, които са предразположени към вегетарианството имного лесно могат да станат. Важно е постоянство и търпението и всичко ще се нареди.



Тема Re: gadje -vegetariankaнови [re: Denis]  
Авторopфeя (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 23:02



Ех, вече съм свободна, точно ме заряза един месояден, на връх 14ти февруари, ама съм на 25, не знам ти на колко си...



Тема Re: gadje -vegetariankaнови [re: opфeя]  
АвторDenis (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 18:03



mi na 34 sum , idealna razlika :))) pishi mi na private message :)))



Тема Re: gadje -vegetariankaнови [re: Denis]  
АвторDenis (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 18:08



:)) Razbira se che zenata trjabva da e vegetarianka , za kakvo mi e murshojadna ??? Vseki kato se zamisli shte razbere che njama smisul dvama razlichni da suzitelstvat



Тема Re: gadje -vegetariankaнови [re: Denis]  
Авторopфeя (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 18:49



че как ще ти пиша, като не си регистриран ???
Пък и за съжаление в момента съм в един университет в чужбина Жалко, 34 годишен вегетарианец изобщо не е за изпускане

И аз искам да имам приятел вегетарианец, с месояден е трудно, не те разбира за толкова много неща. Особено неприятно е когато се опитва да те целуне след ядене без да си е измил зъбите

Ти от кой град си, аз съм от Ст.Загора



Тема Re: gadje -vegetariankaнови [re: Denis]  
Автор lorna dun (непознат )
Публикувано17.02.06 11:52



това е готина тема. за гаджетата - вегетарианци или не.

моето е месоядно и понеже мисля, че да ядеш или не месо е въпрос на избор, не го тормозя и не му обяснявам нищо. важен е личния пример))))

само понякога дразня майка ми като й казвам, че яде умрели животни...

според мен вегетарианството включва и това да не си някакъв фанатик по темата - всеки преценява какво да прави в живота си и ако половинката ти е готин и разбран човек хапването на месо не е най-лошото качество. да, бих се радвала ако е вегетарианец, но аз имам толкова много изисквания, че ако добавя и това няма да си намеря никого))))






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.