Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:45 20.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: gadje -vegetariankaнови [re: Дeниc]  
АвторB. (Нерегистриран)
Публикувано16.12.07 10:24



Добре де нали няколко момичета вегетарианки проявихя интерес преди повече от година и половина? Защо нищо не се получи? И какви точно са ти разбиранията?



Тема Да бе....нови [re: athletics]  
АвторKaми (Нерегистриран)
Публикувано17.12.07 18:38



....Само месо....тъпчи се ти само с гнусни кебапчета, пък да видим колко ще си красива после (извинявай не е лично към тебе, по принцип) цялата тази агресия от убийството и токсини.... Нали всичко се проектира по някакъв начин у човека, не е въпроса само в килограмите.
Вегетарианците са винаги много по-одухотворени о чувствителни и това ни прави по-красиви. А ако се кара само на плодове 1-2 месеца, който може, ефекта е невероятен....ставаш като ангел, изпробвано!



Тема правилно!!!!нови [re: Denis]  
АвторKaми (Нерегистриран)
Публикувано17.12.07 18:50



И аз така мисля.
Аз съм на 32 , живея във Варна и от време на време в София. Ако искаш пиши ми на camie_@abv.bg ili icq 123294942
поздрави



Тема Ами данови [re: lennin]  
АвторKaми (Нерегистриран)
Публикувано17.12.07 19:19



И при нас така стана - преди години, когато майка ми се омъжи втори път, мъжа и сам си стана вегетарианец, идвайки в нашето семейство....а преди това си ядеше, като стой та гледай.



Тема Re: gadje -vegetariankaнови [re: Дeниc]  
АвторKaми (Нерегистриран)
Публикувано17.12.07 19:32



Е сега вече много ме заинтригува....какви ще са чек толкова тези твои разбирания....ми направи един кастинг и дано намериш. На първото условие поне отговарям

за вегетариаството. Давая нататък да видим до кой кръг ще се класирам



Тема Re: Да бе....нови [re: Kaми]  
Автор huanji ()
Публикувано17.12.07 21:30



Чисто антропологично месоядните племена са по- красиви от вегетарианците. И няма как да бъде след като месото е раджас, т.е. събуждащо страст, а сексуалната енергия, която прави човека красив(най- вече) е чиста раджас.

Одухотворяването е отделна тема.





Тема зависи....нови [re: huanji]  
АвторKaми (Нерегистриран)
Публикувано18.12.07 17:25



защо да е отделна тема....зависе от критериите за красота, за някои (и за мен) одухотворяването прави човека красив, т.е. придава му излъчване, но-скоро сексуалността е друга тема. Не всички излъчващи секс са красиви...
А за раджас грешиш - месото е на-тамастичната храна, която може да има....все пак е свързано с убийство.... аз се интересувам от йога и съм сигурна в това. Месо, цигари, алкохол, гнили храни и др. са тамастични и задръстват чакрите.



Тема Re: зависи....нови [re: Kaми]  
Автор huanji ()
Публикувано18.12.07 22:13



Добре правиш, че се интересуваш от Йога.



Макар, месото и убийството да са чист раджас, а тамас е инертност.



Тема Re: gadje -vegetariankaнови [re: B.]  
АвторДeниc (Нерегистриран)
Публикувано19.12.07 03:40



Никой никакъв интерес не е проявявал :)



Тема Re: gadje -vegetariankaнови [re: Kaми]  
АвторДeниc (Нерегистриран)
Публикувано19.12.07 03:44



Ти гадже вегетарианец ли си търсиш ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.